Reklama

Lidmila Pekařová - přednášky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

žabička1
Povídálka 26 příspěvků 10.09.18 09:48
Lidmila Pekařová - přednášky

Ahoj maminky, sháním CD nebo DVD od psycholožky Lidmily Pekařové, nabídnete některá? Popřípadě máte osobní zkušenost z přednášky?
děkuji, IVa :mavam:

Reklama

Reakce:

NiKina
Závislačka 4035 příspěvků 10.09.18 10:43
@žabička1 píše:
Ahoj maminky, sháním CD nebo DVD od psycholožky Lidmily Pekařové, nabídnete některá? Popřípadě máte osobní zkušenost z přednášky?
děkuji, IVa :mavam:

Mám jen osobní zkušenost. Vysmátá, odrelaxovaná, poučená -je to úžasná žena a šoumenka, moudrá.
Takový trochu Jarda Dušek v sukních.
Některé přednášky jsou na yt,ale jestli jsou někde na dvd, nevím - to docela ráda počkám na odpověď ostatních.

žabička1
Povídálka 26 příspěvků 10.09.18 10:57
@NiKina píše:
Mám jen osobní zkušenost. Vysmátá, odrelaxovaná, poučená -je to úžasná žena a šoumenka, moudrá.
Takový trochu Jarda Dušek v sukních.
Některé přednášky jsou na yt,ale jestli jsou někde na dvd, nevím - to docela ráda počkám na odpověď ostatních.

na yt jsem našla jen „výchova do 7 let“…na svých web stránkách nabízí cd i dvd, ale přece jen je to za 400 a 500 a přednášek je spoustu :D
osobně bych na ni ráda zašla, ale dle rozpisu vše dost daleko od brna.
děkuji za info :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >