Reklama

Limity ve výchově dětí - dotazník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

osobovam
Nováček 3 příspěvky 12.04.18 20:37
Limity ve výchově dětí - dotazník ukončen

Všem moc děkuji za vyplnění :)

Jak bylo zmíněno ve foru, zajímají mě hranice/limity stanovované ve výchově dětí. To, že na každého působí termín rozdílně je v pořádku a i to je jedním z cílů zjišťování. Mockrát děkuji za Vaše odpovědi a připomínky :hug:

Příspěvek upraven 12.04.18 v 21:03

Reklama

Reakce:

stinga
Závislačka 3737 příspěvků 7 inzerátů 12.04.18 20:39

@osobovam A kde je ten dotazník? :mrgreen:

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1986 příspěvků 12.04.18 20:39

Bych ti ho vyplnila, kdyby tu byl ;-)

osobovam
Nováček 3 příspěvky 12.04.18 20:40

Už je tu :D

Vickee
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 12.04.18 20:53

Trosku nestandartni se zeptat, “co si myslite ze jsou limity” a pak bez jakehokoliv vaseho vysvetleni ci prohlaseni se ptat na neco, co absolutne nekoresponduje s mou odpovedi.

Mozna je to slovickareni ale za me jsou limity ve vychove to, co ja jsem ochotna udelat - neuhodim, naplacam, zavru do pokoje - kazdy to ma nastavene jinak.

Myslim si ale, ze vas pak spise zajimaji hranice deti a jak dosahnout jejich dodrzovani… nebo alespon tak to na me pusobi.

Hobitka
Závislačka 3230 příspěvků 12.04.18 20:54

@Vickee Presne tak jsem to pochopila, takze me ctvrta otazka taky zmatla, pak jsem myslela, ze jsou to hranice a ony asi pouzivane vychovne prostredky :think:?

Ester13
Kelišová 5723 příspěvků 12.04.18 20:58

Taky mi to přijde zmatené.

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 12.04.18 21:05
@osobovam píše:
Dobrý den,
ráda bych Vás poprosila o vyplnění dotazníku k seminární práci, která se věnuje tématu stanovování limitů/hranic ve výchově dětí. Cílem dotazníku je zjistit postoje rodičů předškolních dětí k limitům ve výchově.

Dotazníky jsou dva, jeden je určen pro matky a druhý pro otce předškolních dětí, tj. 3-6 let. Pokud by se našlo i zda pár tatínků nebo by bylo možné nechat vyplnit i od Vašich mužských protějšků, budu moc ráda, protože pánů máme méně ;)

Za Váš čas věnovaný mému dotazníku, Vám velmi děkuji. :hug:

Nemohl by taky někdo stanovit limity „rodičům“ v poškozování, týrání, trestání, zanedbávání, zneužívání nebo mrzačení dětí? Děti už mají dávno vyčerpané limity a málokteré „péči“ přežije bez následků. :dance:

osobovam
Nováček 3 příspěvky 12.04.18 21:11

Ano, s tím souhlasím, že by bylo mnohdy potřeba :D

kacz
Kelišová 6046 příspěvků 12.04.18 21:11

@Jirka765 už jsi trapnej… Vážně nemáš nic lepšího na práci?

Janli
Kelišová 5667 příspěvků 9 inzerátů 12.04.18 21:31

@Jirka765 kdyby jsi dokázal na tento problém upozornit věcně, smysluplně a nabídnout nějaké řešení, tak by se nad tím asi někdo zamyslel. Ty to ovšem podáváš tak trapným, vlezlým a ubíjejícím způsobem, že tady vždycky každýho jenom otrávíš a znechutíš. Děláš jen medvědí službu. Zamysli se nad svým projevem. Apropó, děláš pro to taky něco jinýho než jen tady vypisuješ?

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 12.04.18 21:31

Tenhle pán je asi obětí nějakého domácího nasilí ze strany matky.
Měl by vyhledat odbornou pomoc a ne tady pořád exhibovat na emiminu a obvinovat nas že týrame deti apod.

admin
Extra třída :D 11005 příspěvků 13.04.18 12:36
@osobovam píše:
Všem moc děkuji za vyplnění :)

Jak bylo zmíněno ve foru, zajímají mě hranice/limity stanovované ve výchově dětí. To, že na každého působí termín rozdílně je v pořádku a i to je jedním z cílů zjišťování. Mockrát děkuji za Vaše odpovědi a připomínky :hug:

Příspěvek upraven 12.04.18 v 21:03

Zdravím Vás a prosím o navrácení dotazníku, bez ní diskuze nedává smysl. :nevim:

Monika

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >