Limity ve výchově dětí - dotazník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

osobovam
Nováček 3 příspěvky 12.04.18 20:37
Limity ve výchově dětí - dotazník ukončen

Všem moc děkuji za vyplnění :)

Jak bylo zmíněno ve foru, zajímají mě hranice/limity stanovované ve výchově dětí. To, že na každého působí termín rozdílně je v pořádku a i to je jedním z cílů zjišťování. Mockrát děkuji za Vaše odpovědi a připomínky :hug:

Příspěvek upraven 12.04.18 v 21:03

Reklama

Reakce:

stinga
Závislačka 3235 příspěvků 12.04.18 20:39

@osobovam A kde je ten dotazník? :mrgreen:

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1955 příspěvků 12.04.18 20:39

Bych ti ho vyplnila, kdyby tu byl ;-)

osobovam
Nováček 3 příspěvky 12.04.18 20:40

Už je tu :D

Vickee
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 12.04.18 20:53

Trosku nestandartni se zeptat, “co si myslite ze jsou limity” a pak bez jakehokoliv vaseho vysvetleni ci prohlaseni se ptat na neco, co absolutne nekoresponduje s mou odpovedi.

Mozna je to slovickareni ale za me jsou limity ve vychove to, co ja jsem ochotna udelat - neuhodim, naplacam, zavru do pokoje - kazdy to ma nastavene jinak.

Myslim si ale, ze vas pak spise zajimaji hranice deti a jak dosahnout jejich dodrzovani… nebo alespon tak to na me pusobi.

Hobitka
Závislačka 2881 příspěvků 12.04.18 20:54

@Vickee Presne tak jsem to pochopila, takze me ctvrta otazka taky zmatla, pak jsem myslela, ze jsou to hranice a ony asi pouzivane vychovne prostredky :think:?

Ester13
Kelišová 5634 příspěvků 12.04.18 20:58

Taky mi to přijde zmatené.

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 12.04.18 21:05
@osobovam píše:
Dobrý den,
ráda bych Vás poprosila o vyplnění dotazníku k seminární práci, která se věnuje tématu stanovování limitů/hranic ve výchově dětí. Cílem dotazníku je zjistit postoje rodičů předškolních dětí k limitům ve výchově.

Dotazníky jsou dva, jeden je určen pro matky a druhý pro otce předškolních dětí, tj. 3-6 let. Pokud by se našlo i zda pár tatínků nebo by bylo možné nechat vyplnit i od Vašich mužských protějšků, budu moc ráda, protože pánů máme méně ;)

Za Váš čas věnovaný mému dotazníku, Vám velmi děkuji. :hug:

Nemohl by taky někdo stanovit limity „rodičům“ v poškozování, týrání, trestání, zanedbávání, zneužívání nebo mrzačení dětí? Děti už mají dávno vyčerpané limity a málokteré „péči“ přežije bez následků. :dance:

osobovam
Nováček 3 příspěvky 12.04.18 21:11

Ano, s tím souhlasím, že by bylo mnohdy potřeba :D

kacz
Kelišová 6007 příspěvků 12.04.18 21:11

@Jirka765 už jsi trapnej… Vážně nemáš nic lepšího na práci?

Janli
Kelišová 5003 příspěvků 12.04.18 21:31

@Jirka765 kdyby jsi dokázal na tento problém upozornit věcně, smysluplně a nabídnout nějaké řešení, tak by se nad tím asi někdo zamyslel. Ty to ovšem podáváš tak trapným, vlezlým a ubíjejícím způsobem, že tady vždycky každýho jenom otrávíš a znechutíš. Děláš jen medvědí službu. Zamysli se nad svým projevem. Apropó, děláš pro to taky něco jinýho než jen tady vypisuješ?

axelina
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 12.04.18 21:31

Tenhle pán je asi obětí nějakého domácího nasilí ze strany matky.
Měl by vyhledat odbornou pomoc a ne tady pořád exhibovat na emiminu a obvinovat nas že týrame deti apod.

admin
Extra třída :D 10784 příspěvků 13.04.18 12:36
@osobovam píše:
Všem moc děkuji za vyplnění :)

Jak bylo zmíněno ve foru, zajímají mě hranice/limity stanovované ve výchově dětí. To, že na každého působí termín rozdílně je v pořádku a i to je jedním z cílů zjišťování. Mockrát děkuji za Vaše odpovědi a připomínky :hug:

Příspěvek upraven 12.04.18 v 21:03

Zdravím Vás a prosím o navrácení dotazníku, bez ní diskuze nedává smysl. :nevim:

Monika

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama