Reklama

Vztekání 2 letého dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tynuska1234
Nováček 9 příspěvků 10.04.18 18:11
vztekání 2 letého dítěte

Nevím cím to je ale je to hrozný v zteka se mi šli jsme do pepca a najednou se vztekal tak jsem lítala zaním protože mi utíkal a říkala jsem si hm tak nic příště prostě v kočáře když to jinak nejde a dneska se mi vztekal že nechtěl si jít sednout do stoličky a najednou jsem mu v tom steku dala jídlo do pusy a najednou přestal a sedl si co s tím vztekaním ukazala jsem mu i zrcadl ale vubec to nepomáhá :-/

Přečtěte si článek: Dítě 2 roky: Už má svoji hlavu

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11482 příspěvků 10.04.18 18:18
@tynuska1234 píše:
Nevím cím to je ale je to hrozný v zteka se mi šli jsme do pepca a najednou se vztekal tak jsem lítala zaním protože mi utíkal a říkala jsem si hm tak nic příště prostě v kočáře když to jinak nejde a dneska se mi vztekal že nechtěl si jít sednout do stoličky a najednou jsem mu v tom steku dala jídlo do pusy a najednou přestal a sedl si co s tím vztekaním ukazala jsem mu i zrcadl ale vubec to nepomáhá :-/

prosím tě, můžeš to přepsat správně, bez překlepů a v jednoduchých větách oddělených tečkami? Tohle nemá hlavu ani patu :nevim:

kotyk
Echt Kelišová 7877 příspěvků 10.04.18 18:19

Říká se tomu období vzdoru a trpí tím většina dětí v uvedeném věku :mrgreen:

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 10.04.18 18:31
@nozu píše:
prosím tě, můžeš to přepsat správně, bez překlepů a v jednoduchých větách oddělených tečkami? Tohle nemá hlavu ani patu :nevim:

Chceš moc… Možná se to dítě vzteká, protože jí nerozumí :D

kotyk
Echt Kelišová 7877 příspěvků 10.04.18 18:34

@radkka :mrgreen: Tak to je docela možné. Jako úplně vážně. Jeden z největších problémů během tohodle skvělého období je fakt, že dítě nedokáže efektivně komunikovat, no a když to nejde ani straně, která by neměla mít problém, tak to bude psycho.

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 10.04.18 18:38

To je úplně normální, že je naštvaný. Když tady čtu, co provádějí matky…

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 10.04.18 18:41
@kotyk píše:
@radkka :mrgreen: Tak to je docela možné. Jako úplně vážně. Jeden z největších problémů během tohodle skvělého období je fakt, že dítě nedokáže efektivně komunikovat, no a když to nejde ani straně, která by neměla mít problém, tak to bude psycho.

No právě :nevim: :mrgreen:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 30 inzerátů 10.04.18 19:00

Je to tím, že je to dvouleté batole, které právě prochází obdobím vzdoru. Jestli jsi o tom nikdy neslyšela, tak si něco přečti. Je to normální součást vývoje, pro rodiče náročná, ale pro dítě zdravá.

nozu
Extra třída :D 11482 příspěvků 10.04.18 19:02
@radkka píše:
Chceš moc… Možná se to dítě vzteká, protože jí nerozumí :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nestarejtese
Kecalka 410 příspěvků 10.04.18 19:17

@Jirka765 co třeba?

lampicka11
Závislačka 3356 příspěvků 1 inzerát 10.04.18 19:34

Prosim te nejdřív se nauč psát a nedá se to vůbec číst. :zed:
Je to dítě a mela by jsi to mu to nějak jinak vysvětlit nez ho strkat ubrecenyho před zrcadlo :roll:.
Každý má nárok ze má někdy blbej a protivnej den

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 10.04.18 19:52
@nestarejtese píše:
@Jirka765 co třeba?

Musíš do jinýho vlákna, kde se „matky“ domlouvají, jak správně mlátit děti atd.. Je tady spousta různých forem násilí…:potlesk:

mrav
Extra třída :D 14484 příspěvků 10.04.18 20:33

Jak už tu psaly holky - je to období vzdoru. Dítě zkouší na rodiče, co si může dovolit a na rodičích je, aby mu nastavili hranice. Někdy je to vztekání neúnosné, pak se radí se dítě vyvztekat a nevšímat si ho. A neboj, bude takových chutovek do 3 let určitě víc. Ano, máš zdravě se vyvíjející dítě, JEN SI ZAČÍNÁ UVĚDOMOVAT SVOU OSOBNOST. Už to není malé miminko. 8)

matkapluku87
Povídálka 17 příspěvků 12.04.18 13:21

Náš Adam je teď taky šílená vzteklina, doufám že to nebude trvat dlouho :think: občas koukám na nevýchovu, některé tipy jsou fajn, tak zkouším co zabere :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama