Reklama

Bály jste se někdy, že budete špatná matka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 22:14
Bály jste se někdy, že budete špatná matka?

Mám otázku. Bály jste se někdy, že budete špatná máma? Že budete špatně vychovávat? Že to jakýmkoli způsobem nezvládnete? Selžete? Kdy? V kolikati?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9862 příspěvků 03.04.18 22:16

Ten strach mám.. Zda to vše zvládnu :? Ale zase si říkám zvládli to ostatní tak proč ne já? :)

pikola
Neúnavná pisatelka 18970 příspěvků 03.04.18 22:17

Od první chvíle co jsem otěhotněla a že jsem nejhorší matka se cítím občas denně i s dítětem.. To je tíha zodpovědnosti za druhého.

Zwetta
Kecalka 373 příspěvků 6 inzerátů 03.04.18 22:18

Co nevidět mám porodit první dítě a tyto otázky si kladu.., ale myslím, že to je asi běžné… :think: :zed:

Šarlota4
Echt Kelišová 9651 příspěvků 03.04.18 22:19

Jasne mela jsem to od poceti, mam stale a mit asi budu. :)

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 03.04.18 22:22
@Anonymní píše:
Mám otázku. Bály jste se někdy, že budete špatná máma? Že budete špatně vychovávat? Že to jakýmkoli způsobem nezvládnete? Selžete? Kdy? V kolikati?

Denně ;) Denně přemýšlím, zda jsem to udělala dneska dobře, zda děti vedu dobře. Zda vnímají moji lásku i přes náročný den, atd.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 22:22

Furt. Od narození dítěte doteď. Lepší chvíle, horší chvíle. Ale je to tam pořád.

Limi123
Závislačka 3072 příspěvků 03.04.18 22:24

Mne to zacalo az kdyz uz syna mam. Porad si rikam, zda vse delam dobre, respektive jak by slo vse delat lepe. Nejvic me mrzi, kdyz obcas vybuchnu. Casto premyslim, jak nastavit hranice, co jeste ano a co uz ne…

Giselleine
Stálice 76 příspěvků 03.04.18 22:44

Ja na to ted myslim porad, za 2 tydny mam porodit svoje prvni dítě a bojim se, ze to treba psychicky nebudu zvladat…ze se mi uplne zmeni zivot a me se to nebude libit.Ze me to s mimčem nebude doma bavit a ja si budu rikat, co jsem to udelala?? Pritom se na nej tesime, bylo planované, ale ten strach z toho teda mam.Neco jako Miranda ze Sexu ve meste ;)

mrav
Extra třída :D 14548 příspěvků 03.04.18 22:54
@Limi123 píše:
Mne to zacalo az kdyz uz syna mam. Porad si rikam, zda vse delam dobre, respektive jak by slo vse delat lepe. Nejvic me mrzi, kdyz obcas vybuchnu. Casto premyslim, jak nastavit hranice, co jeste ano a co uz ne…

To je ůplně normální, máme to všichni. Byli jsme hozeni do vody a věř mi, plavat umíme. Ta nejistota je běžná, kdybys ji neměla, tak nejsi dobrá matka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 22:54
@Anonymní píše:

od 30let jsem chtěla dítě, měla jsem ho v 36letech a bojím se stále jestli jsem a budu dobrá máma :lol: :lol: :lol:.

mrav
Extra třída :D 14548 příspěvků 03.04.18 22:58
@Anonymní píše:
od 30let jsem chtěla dítě, měla jsem ho v 36letech a bojím se stále jestli jsem a budu dobrá máma :lol: :lol: :lol:.

Taky jsme měli dítě tak pozdě. Na věku nezáleží. Hlavně když je zdravé.

beruska9
Extra třída :D 10566 příspěvků 03.04.18 23:02

Ja si jednu dobu myslela, ze mozna ani deti mit nebsudu, nejsem z tech, co by se k nim meli nejak „prirozene,“ treba hrat si s mensimi detmi z rodiny nekdy v puberte, to me vubec nelakalo, i decka se vzdy mela spis k memu brachovi. No a je mi 35, jedno dite mam, druhe na ceste a premyslim nad tim…no asi denne :mrgreen:

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 03.04.18 23:19

Ted uz se nebojim… proste jsem si nejak uvedomila, ze at udelam cokoliv tak me porad bude mit rad. no a to ostatni je jenom o pristupu k tomu prckovi… jak mu vysvetlite, ze prave ted nemate naladu a tak podobne…a myslela jsem si to chvilicku po porodu http://www.wellnessmama.cz/…terske-pudy/

vejilka
Závislačka 4378 příspěvků 03.04.18 23:36

Mám stále tyhle myšlenky, spíš si o sobě myslím, že nejsem moc dobrá máma:( Synovi budou 3, miluji ho, často ho mazlím, pusinkuji, ale nejsem třeba vůbec na nějaké hraní s hračkami:( Většinou si hraje sám, mě ani tak nepotřebuje. A když, tak skládáme puzzle, lego, hrajeme si s albi tužkou. Ale nebaví mě to věnovat se mu třeba 2 hodiny v kuse, přestože by to on bral :/ Jako dobrá máma se cítím, když jedeme na výlet, já vidím, jak je šťastný, jak si hraje s dětmi, je spokojený…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama