Kakání do vany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Peticlenka
Povídálka 17 příspěvků 01.04.18 18:06
Kakání do vany

Ahoj holky, moje už 5ti léta dcerka, neustále kaká to vany když se má jít koupat a nechce toho nechat, nic na ní nefunguje. Nikdy tohle nedělala, začala asi před dvěmi týdny, nenapadá vás někoho co s tím? :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 01.04.18 18:07

Sprchovat.

Peticlenka
Povídálka 17 příspěvků 01.04.18 18:09

@Helileli zkoušeli jsme, dopadlo to stejně a ještě k tomu se pořád vzpírala a neskutečně nahlas ječela :(

sebel
Kecalka 354 příspěvků 2 inzeráty 01.04.18 18:10

Zkus studenou vodu :) na uklidnění, u kamarádky to pomohlo

Anonymní  01.04.18 18:13
@Peticlenka píše:
Ahoj holky, moje už 5ti léta dcerka, neustále kaká to vany když se má jít koupat a nechce toho nechat, nic na ní nefunguje. Nikdy tohle nedělala, začala asi před dvěmi týdny, nenapadá vás někoho co s tím? :think:

No a nestalo se něco před těmi dvěma týdny? Ptala ses jí, proč to dělá? Třeba jí kakání bolí, tak si našla tenhle systém…? Nebo prostě jenom něco zkusila, vidí, že na to nějak reaguješ, tak v tom pokračuje…pokud jí zdravotně nic není, tak bych chvíli vyčkala, jestli jí to nepřejde samo, stejně jako to přišlo…

Mně takhle kaká syn, bude mu 6, ale ten to tak má ze zdravotních důvodů. I když si myslím, že už by mohl zkusit klasické WC, tak na něj netlačím, on se bojí…ale jak říkám, u nás je to ze zdravotních důvodů, proto i anonym, nepíšu o sobě a je to trochu intimní…

Helileli
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 01.04.18 18:13

@Peticlenka chceš tím říct, že pětileté dítě není zvyklé se sprchovat? A to to stihne, i když ji jen namocis, namydlis, opláchnes, tak ze sebe honem tlačí bobek? Počkala bych ještě tak týden dva, mytí bych zredukovala na nejkratší možnou dobu a pokud by se nic nezměnilo, šla bych k doktorce, aby se vyloučily zdravotní důvody. Hemeroidy, fisury, roupy…

Peticlenka
Povídálka 17 příspěvků 01.04.18 18:17

@Helileli Prý jí svrchování bolí, i když to má malinký tlak, nenutíme jí do toho, jak jsem říkala pořád hrozně křičí a bulí 8o

Peticlenka
Povídálka 17 příspěvků 01.04.18 18:18
@Anonymní píše:
No a nestalo se něco před těmi dvěma týdny? Ptala ses jí, proč to dělá? Třeba jí kakání bolí, tak si našla tenhle systém…? Nebo prostě jenom něco zkusila, vidí, že na to nějak reaguješ, tak v tom pokračuje…pokud jí zdravotně nic není, tak bych chvíli vyčkala, jestli jí to nepřejde samo, stejně jako to přišlo…Mně takhle kaká syn, bude mu 6, ale ten to tak má ze zdravotních důvodů. I když si myslím, že už by mohl zkusit klasické WC, tak na něj netlačím, on se bojí…ale jak říkám, u nás je to ze zdravotních důvodů, proto i anonym, nepíšu o sobě a je to trochu intimní…

Ptala, vždycky se jen směje :think:

Peticlenka
Povídálka 17 příspěvků 01.04.18 18:18
@Anonymní píše:
No a nestalo se něco před těmi dvěma týdny? Ptala ses jí, proč to dělá? Třeba jí kakání bolí, tak si našla tenhle systém…? Nebo prostě jenom něco zkusila, vidí, že na to nějak reaguješ, tak v tom pokračuje…pokud jí zdravotně nic není, tak bych chvíli vyčkala, jestli jí to nepřejde samo, stejně jako to přišlo…Mně takhle kaká syn, bude mu 6, ale ten to tak má ze zdravotních důvodů. I když si myslím, že už by mohl zkusit klasické WC, tak na něj netlačím, on se bojí…ale jak říkám, u nás je to ze zdravotních důvodů, proto i anonym, nepíšu o sobě a je to trochu intimní…

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 01.04.18 18:24
@Peticlenka píše:

Tak ji musíš vysvětlit že do vany se nekadí a to dost důrazně. A říct jí, jestli jí něco vadí, bolí, tak to musí říct.

ejhle
Závislačka 2726 příspěvků 01.04.18 18:31

Z toho, ze se smeje usuzuju, ze dela naschvaly. Nechala bych ji vanu vzdy uklidit. Vypustit vodu, vyndat houno, vyhodit do zachodu a pak bych ji dala do 4ukou houbu, cistidlo ( treba jar- ten neni tak agresivni) a musela by drhnout.

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 01.04.18 18:42
@ejhle píše:
Z toho, ze se smeje usuzuju, ze dela naschvaly. Nechala bych ji vanu vzdy uklidit. Vypustit vodu, vyndat houno, vyhodit do zachodu a pak bych ji dala do 4ukou houbu, cistidlo ( treba jar- ten neni tak agresivni) a musela by drhnout.

Taky tak. Pokud se směje, tak to zřejmě dělá schválně a potřebovala by trochu vytrestat. Mám pětiletého syna a jednou to omylem pustil do vany. Styděl se a bál se, tak se to pokoušel sám uklidit a nakonec přišel s tím ať mu dám houbu, že jde umýt vanu, protože mu tam priplavalo hovínko :mrgreen:

Kosopemi
Kecalka 152 příspěvků 18 inzerátů 01.04.18 18:48

Moje tam obcas kakala, protoze ji to v teple vode tolik nebolelo. Ale byla mladsi a hlavne se nesmala, kdyz jsem se ptala, proc to dela. Tak nevim

Peticlenka
Povídálka 17 příspěvků 01.04.18 18:50
@tessa2323 píše:
Taky tak. Pokud se směje, tak to zřejmě dělá schválně a potřebovala by trochu vytrestat. Mám pětiletého syna a jednou to omylem pustil do vany. Styděl se a bál se, tak se to pokoušel sám uklidit a nakonec přišel s tím ať mu dám houbu, že jde umýt vanu, protože mu tam priplavalo hovínko :mrgreen:

Děkuji :) To s vaším synem je hodně roztomilé :D

Peticlenka
Povídálka 17 příspěvků 01.04.18 18:51
@ejhle píše:

Děkuju, zkusím :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama