Dovolili byste dceři v 16ti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  30.03.18 22:17
Dovolili byste dceři v 16-ti?

Ahoj maminky (i tatínci), dnes za mnou dcerka došla s tím, že by v neděli chtěla jít s kamarády na chatu, která je někde v lese za vedlejší vesnicí.. a strávit tam i noc. Nám s manželem se to moc nepozdává, hlavně kvůli alkoholu, kterého tam jistě bude nemalé množství. Ale nechceme být krkavčí rodiče, proto se ptám vás. Co si o tom myslíte, pustili byste? :D

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

HayLin
Stálice 53 příspěvků 30.03.18 22:22

Asi jo, kdyz je to jen jedna noc. ale urcite bych chtela aby mi volala a davala o sobe vedet.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2161 příspěvků 30.03.18 22:23

Asi bych taky pustila…

beeerush
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 30.03.18 22:24

Tak jednou se opít musí :mrgreen: Aspoň budete vědět kde je, navíc si myslím, že to i pomůže vzájemné důvěře - my ti to dovolíme, ale musíš dodržet určitá pravidla, když dodržíš, příště tě pustíme zas.

hani28
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 30.03.18 22:27

Asi ne :think: mozna jen pokud bych vsechny ty kamarady znala (nebo aspon vetsinu), a vedela, kde ta chata je, a vedela ze dcera dodrzi dohodu ohledne hlaseni se. A ze se neopije. Urcite bych nemela pristup, ze jednou se opit musi. To muzou v 18.

Příspěvek upraven 30.03.18 v 22:45

Anonymní  30.03.18 22:27

Mě naši v tomhle věku už pouštěli. Přes noc to bylo asi jen 1 se spolužáky, ale na ostatní večerní akce jsem chodila běžně. Jsem ráda, že mi rodiče věřili. Sice jsem se párkrát opila, ale vždy v mezích a myslím, že jsem jejich důvěru neporušila.

kaja00
Extra třída :D 13236 příspěvků 30.03.18 22:28

Pustila bych, víš kde bude, alkohol by stejně zkusila i jinde, na to nepotřebuje odjet na chatu :mrgreen:

blobfish
Závislačka 4352 příspěvků 30.03.18 22:29

Asi bych nepustila, vymyslela bych kompromis typu v XY hodin pro tebe přijedu (klidně ve dvě ráno). Ale věřím, že hodně rodičů by pustilo, je to o individuálním nastavení.

bigl
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 30.03.18 22:32

Já v 16 na chatu asi ne. To je v prváku ne? To se mi zdá ještě brzy.

Anonymní  30.03.18 22:33
@bigl píše:
Já v 16 na chatu asi ne. To je v prváku ne? To se mi zdá ještě brzy.

Ano, dcera je v prvním ročníku na gymplu

lachtanice86
Závislačka 4737 příspěvků 30.03.18 22:33

V 16ti už jsem přes noc spavala u přítele a jezdila jsem s ním mimo město. Ale naši věděli, že se nenechám strhnout davem ani přemluvit k něčemu co bych nechtěla.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 30.03.18 22:35

Já bych jí pustila, ale ne na přespání, navrhla bych ji ze pro ni prijedete

marka123
Kecalka 456 příspěvků 30.03.18 22:38

Ja v 16ti jezdila s kamarady na chatu na tyden:D na hory, daleko z domu, v 15ti s kamardkou do prahy a ceskych budejovic na vikend (z ostravy, takze na druhou stranu cr) je mi 25 takze to neni az zas tak davno, od mala me nasi ucili samostatnosti a zodpovednosti, duveru jsem nikdy nezklamala. Pokud dcera nedela problemy, a je zodpovedna, ohlasi se, kdyz se ohlasit ma, tak je asi na case, vzdyt za dva roky bude plnoleta a to uz asi neuhlidate, jednou zacit zit samostatne musi:D, samozrejme kdyz to dopadne blbe, tak to bude mit nasledky, tak si s ni o tom promluvit, jak se musi chovat, aby to nebylo naposled.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2075 příspěvků 30.03.18 22:38

V 16 me mama poustela, ale vzdycky pro me v noci prijela. Maximalne me nechala prespat u kamaradky.

bigl
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 30.03.18 22:40
@Anonymní píše:
Ano, dcera je v prvním ročníku na gymplu

Tak to záleží na vás, jak to máte nastavené a jaký máte styl výchovy. Moje starší dcera má 13, nedokážu si představit, že za 3 roky už by chodila na takové akce, ale objektivně ti to může napsat ten, kdo doma tak starou dceru má.
Já jsem v 16 musela bývat doma z diskotéky do 10 - 11 hod a měly jsme to všechny holky stejně.
My s manžeelem bychom asi nepustili. Maximálně tak, že bychom pro ni v noci přijeli. Je teda zvláštní, že ostatní rodiče v poho pustí…
Ale tak je to zas každého věc.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Přišel o ženu i Českou Miss! Podnikatel Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Soudce jim dal lekci: Erbová a Řepka se musí sami domluvit! A to je téměř nemožné

Nemůžou si přijít na jméno, přesto musí najít společný kompromis. Vlaďka... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Reklama