Dokument Nerodič

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wdylme
Povídálka 24 příspěvků 11.04.18 11:54
Dokument Nerodič

Zdravím, viděli jste dokument Nerodič?..Hodně nad ním přemýšlím, jak se líbil Vám?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

3HE
Generální žvanilka 21897 příspěvků 11.04.18 11:59

To neznám… na čem to dávali?

Delta
Kecalka 173 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 12:01

Na ČT

http://www.ceskatelevize.cz/…503-nerodic/

Delta
Kecalka 173 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 12:05

Tady jsou na ten pořad ještě nejaké recenze:
https://kultura.zpravy.idnes.cz/…lmvideo.aspx?…

https://www.lidovky.cz/…kultura.aspx?…

Jinak bylo zajímavé se na to podívat.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 12:08

Díky za tip, jdu mrknout

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 12:11

Štve mě to už v prvních pár minutách :D :D a jsem ráda že já mám funkční rodinu, manžel, dítě… jak to má být

3HE
Generální žvanilka 21897 příspěvků 11.04.18 12:14

@Delta díky, podívám se

maskovak
Ukecaná baba ;) 1343 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 12:14

Nelibilo a nebavilo

Delta
Kecalka 173 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 12:17

Člověk si hned více váží toho co má :-D. To jsem si také říkala, když to skončilo. Každopádně každý bojuje tak jak umí a jak je mu dáno či umožněno - takže chápu.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 12:35

To autorka sehnala na emiminu ty největší zoufalce ne :D :D

Delta
Kecalka 173 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 12:39

Nevím kde hledala, ale v té recenzi co jsem četla bylo tohle cit.:
„Dlužno však také dodat, že režisérka pracuje s poměrně exkluzivním vzorkem lidí, kteří patří do jejího společenského a intelektuálního okruhu. Samozřejmě není nezajímavé si vyslechnout, co si o rodině a rodičovství myslí nakladatel Joachim Dvořák nebo hudebník a spisovatel Tobiáš Jirous, ale těžko říci, jak široké trendy tu jejich postřehy a zkušenosti zastupují“.

Musela jsem pány dohledat, abych byla v obraze ;).

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 12:41

@Delta jo Tobiáš je ten „sexy drak“ který nutně musí všechny přesvědčovat že oni nechcou děti :mrgreen: žádná škoda pro společnost

alviola
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 11.04.18 12:50

Mám ráda tento typ dokumentu, takže mi se to líbilo moc. Mí se na těchto dokumentech líbí, že jsou vlastně točeny o „obyčejných“ a dělány maimálně objektivně a citlivě. Nejsou tam schválně vyhrocené situace, do kterých jsou účinkujíci vmanipulováni.
Pro mě tam bylo hodně vcí k zamyšlení a v něčem jsem i přehodnotila svoje názory a postoje.

Bew
Nováček 2 příspěvky 11.04.18 12:56

Videla jsem utrzky, pocit jsem z toho mela stejnej jako i z ceskych, hranych filmu - vyhrocene postavy, divnost…
Ale urcite je dobry ukazat i tyhle formy rodicovstvi a nekdy ne uplne idealni osudy a cesty. Cloveku to prinasi moznost srovnani a uvedomeni si leccehos.
A jak rika moje babicka…on nam vlastne kazdej cizi clovek a jeho zivot prijde divnej : )

Aries6
Generální žvanilka 21955 příspěvků 5 inzerátů 11.04.18 12:58

@wdylme Chytla jsem konec, zapomněla jsem na to, musím to najít na netu. Hodně mě to zaujalo.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >