Línější miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 16:19
Línějsí miminko ?

Ahojky maminky měla bych na Vás dotaz jsem poprvé těhotná :srdce: ale jedna věc mě trápí pohyby miminka nejsou tak časté řekla bych spíše jen tak aby se neřeklo dá o sobě vědět a to je vše. Měla jste to některá podobně?

Přečtěte si článek: Kojenecké období

Reakce:

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 1 inzerát 16.09.18 16:21

Mela.. placenta na predni stene a line a spici dite z toho uz od prvnich dnu bohuzel nebylo :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 16:24

@nenivolnynick Placentu mám prý podle Dr na zadní straně . Pravě bych to ještě pochopila kdyby byla na přední . Budu doufat že je jen spáček :srdce: děkuji za kometař :kytka:

Helca83
Kecalka 320 příspěvků 16.09.18 16:24

urcite bud v klidu - muze to byt jak pise @nenivolnynick, mozna taky pohyby neumis rozeznat, kdyz je to poprve, taky je otazka ve kterem tt jsi… prober to s mudr, ale dokud jsou doktori vpoho a monitor neukazuje nic podezreleho, netrapila bych se tim… :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 16:25

@Helca83 Mometalne jsem 24tt :kytka:

Helca83
Kecalka 320 příspěvků 16.09.18 16:33
@Anonymní píše:
@Helca83 Mometalne jsem 24tt :kytka:

Tak to bud vklidu, za par tydnu budes nadavat jak Te mlati nebo kope do mocaku popr i jinam :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 16:35

@Helca83 Občas ho cítím nemůžu říct že ne . Ale je to vážně malinko . Do močaku už sem tam taky koplo ale jak říkám minimálně . Pravě že se říká OK 24 pohyby pravidelné tak jsem dostala trošku strach jinak děkuji :kytka:

Peruz
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 16.09.18 16:43

Máš času dost na pořádně pohyby, užívej si že se můžeš vyspat. Já jsem 34tt a o spaní už se moc mluvit nedá :)

lilith1
Ukecaná baba ;) 1508 příspěvků 16.09.18 17:12
@Anonymní píše:
Ahojky maminky měla bych na Vás dotaz jsem poprvé těhotná :srdce: ale jedna věc mě trápí pohyby miminka nejsou tak časté řekla bych spíše jen tak aby se neřeklo dá o sobě vědět a to je vše. Měla jste to některá podobně?

Me se taky dite nijak moc nemrskalo, byl asi jogin, protoze byl skoro celou dobu hlavou dolu.

Limi123
Závislačka 3649 příspěvků 16.09.18 18:11
@Anonymní píše:
@Helca83 Občas ho cítím nemůžu říct že ne . Ale je to vážně malinko . Do močaku už sem tam taky koplo ale jak říkám minimálně . Pravě že se říká OK 24 pohyby pravidelné tak jsem dostala trošku strach jinak děkuji :kytka:

Ve 24 tt jsem pohyby u prvniho necitila temer vubec. A vubec ani potom nejaka pravidelnost pohybu neexistovala, cele dny prospal. Ani pred porodem skoro zadne vlneni bricha. Navic byl hlavou nahoru a kopal me nekam do vnitrnosti, kde jsem to skoro necitila. Mela jsem tedy take placentu vepredu.

I cele monitory pred porodem prospal. Po porodu zacaly koliky a to pak nespal, ale jak se to ustalilo, je z nej zase spac.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera... číst dále >

Milion mu nestačil, chtěl další peníze, tvrdí svědek v případu podvodu Tomáše Řepky!

Milion korun. Za takovou sumu měl Tomáš Řepka své dávné, dnes již bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >