Reklama

Línější miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 16:19
Línějsí miminko ?

Ahojky maminky měla bych na Vás dotaz jsem poprvé těhotná :srdce: ale jedna věc mě trápí pohyby miminka nejsou tak časté řekla bych spíše jen tak aby se neřeklo dá o sobě vědět a to je vše. Měla jste to některá podobně?

Reklama

Reakce:

nenivolnynick
Kecalka 494 příspěvků 16.09.18 16:21

Mela.. placenta na predni stene a line a spici dite z toho uz od prvnich dnu bohuzel nebylo :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 16:24

@nenivolnynick Placentu mám prý podle Dr na zadní straně . Pravě bych to ještě pochopila kdyby byla na přední . Budu doufat že je jen spáček :srdce: děkuji za kometař :kytka:

Helca83
Kecalka 117 příspěvků 16.09.18 16:24

urcite bud v klidu - muze to byt jak pise @nenivolnynick, mozna taky pohyby neumis rozeznat, kdyz je to poprve, taky je otazka ve kterem tt jsi… prober to s mudr, ale dokud jsou doktori vpoho a monitor neukazuje nic podezreleho, netrapila bych se tim… :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 16:25

@Helca83 Mometalne jsem 24tt :kytka:

Helca83
Kecalka 117 příspěvků 16.09.18 16:33
@Anonymní píše:
@Helca83 Mometalne jsem 24tt :kytka:

Tak to bud vklidu, za par tydnu budes nadavat jak Te mlati nebo kope do mocaku popr i jinam :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 16:35

@Helca83 Občas ho cítím nemůžu říct že ne . Ale je to vážně malinko . Do močaku už sem tam taky koplo ale jak říkám minimálně . Pravě že se říká OK 24 pohyby pravidelné tak jsem dostala trošku strach jinak děkuji :kytka:

Peruz
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 16.09.18 16:43

Máš času dost na pořádně pohyby, užívej si že se můžeš vyspat. Já jsem 34tt a o spaní už se moc mluvit nedá :)

lilith1
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 16.09.18 17:12
@Anonymní píše:
Ahojky maminky měla bych na Vás dotaz jsem poprvé těhotná :srdce: ale jedna věc mě trápí pohyby miminka nejsou tak časté řekla bych spíše jen tak aby se neřeklo dá o sobě vědět a to je vše. Měla jste to některá podobně?

Me se taky dite nijak moc nemrskalo, byl asi jogin, protoze byl skoro celou dobu hlavou dolu.

Uživatel je onlineLimi123
Závislačka 3274 příspěvků 16.09.18 18:11
@Anonymní píše:
@Helca83 Občas ho cítím nemůžu říct že ne . Ale je to vážně malinko . Do močaku už sem tam taky koplo ale jak říkám minimálně . Pravě že se říká OK 24 pohyby pravidelné tak jsem dostala trošku strach jinak děkuji :kytka:

Ve 24 tt jsem pohyby u prvniho necitila temer vubec. A vubec ani potom nejaka pravidelnost pohybu neexistovala, cele dny prospal. Ani pred porodem skoro zadne vlneni bricha. Navic byl hlavou nahoru a kopal me nekam do vnitrnosti, kde jsem to skoro necitila. Mela jsem tedy take placentu vepredu.

I cele monitory pred porodem prospal. Po porodu zacaly koliky a to pak nespal, ale jak se to ustalilo, je z nej zase spac.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >