Porod v květnu 2019

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 13:37
Kvetnatka 2019

Zdravím všechny…dneska jsem zjistila ze čekáme neplánovaně miminko.Par dní jsem tušení měla, není to me první a test mi to dneska potvrdil. Posledni ms byla 13.8…rada pokecáme s maminkou která je také čerstvá tehulka. Zatim raději anonym. Nevim to ani rodina(kromě manžela) ani přátelé a zatím to říkat nechceme. Dekuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 40 Další »
Reakce:
Ajovka
Povídálka 31 příspěvků 16.09.18 17:16

Ahoj, tak předem velká gratulace ! :hug: já jsem test dělala 3.9 a ve čtvrtek jdu konečně na potvrzeni k dr. I u nás je to úplně neplánovaně a první, zatim více spis čekáme na potvrzeni od dr a pak si to možná oba víc připustíme :nevim: zatim nam to tak nepřijde.. kolikáté čekáš mimčo? :hug:

Vlkousovi
Povídálka 22 příspěvků 16.09.18 20:08

Ahojík, zdravím … jsem tu uplne nová, kdysi jsem byla zvyklá na baby cafe, ale to už asi nějak nejede. Mám už dvě dětičky z prvního manželství 10 a 8 let a cca před týdnem mi ukázal těhu test, že čekáme mimi … Už jsem byla u dr. (mám za sebou jednu interupci a samovolný potrat, 2× císařský řez), tak pro jistotu a na utz ještě pochopitelně nebylo nic vidět. V úterý jdu znova + krev. Teď bych měla být 5+2 a strašně se bojím .. zároveň, pokud by to mělo vyjít, mimi bychom si chtěli nechat. Poslední ms 10.8. :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 20:13

Ajovka…mně to taky ještě nedochází…ono to přijde a u vás také…:)já už mám 4 deticky :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 20:17
@Vlkousovi píše:
Ahojík, zdravím … jsem tu uplne nová, kdysi jsem byla zvyklá na baby cafe, ale to už asi nějak nejede. Mám už dvě dětičky z prvního manželství 10 a 8 let a cca před týdnem mi ukázal těhu test, že čekáme mimi … Už jsem byla u dr. (mám za sebou jednu interupci a samovolný potrat, 2× císařský řez), tak pro jistotu a na utz ještě pochopitelně nebylo nic vidět. V úterý jdu znova + krev. Teď bych měla být 5+2 a strašně se bojím .. zároveň, pokud by to mělo vyjít, mimi bychom si chtěli nechat. Poslední ms 10.8. :oops:

BC si pamatuji…to máš za sebou dost tak snad vše bude v pořádku a budete se těšit z miminka. :palec: Ja si to pořád nějak neumím představit že budeme mít další ,mám docela strach jak to zvládnu.

Vlkousovi
Povídálka 22 příspěvků 16.09.18 20:19
@Anonymní píše:
BC si pamatuji…to máš za sebou dost tak snad vše bude v pořádku a budete se těšit z miminka. :palec: Ja si to pořád nějak neumím představit že budeme mít další ,mám docela strach jak to zvládnu.

Mě ani nemluv :D Tuna práce, děti .. a když se navalí ještě víc práce, tak najednou otěhotním, vlastně 30.6. jsem se vdávala :lol:

M1shelli
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 17.09.18 05:50

Ahojky. Tak u nás teda plánovaně druhé mimi(A 6ti mesicni holčička doma :lol: ) k doktorovi jdu až za týden ať tam neběhám na víckrát..zatím to taky nikde netroubim ale bříško už jde vidět teď (asi jak je to brzy po porodu) tak se lidi možná spíš neptají aby nebylo fopa :mrgreen:

Vlkousovi
Povídálka 22 příspěvků 17.09.18 09:01
@M1shelli píše:
Ahojky. Tak u nás teda plánovaně druhé mimi(A 6ti mesicni holčička doma :lol: ) k doktorovi jdu až za týden ať tam neběhám na víckrát..zatím to taky nikde netroubim ale bříško už jde vidět teď (asi jak je to brzy po porodu) tak se lidi možná spíš neptají aby nebylo fopa :mrgreen:

Jééééé tak to budeš mít hezky po sobě :potlesk:

M1shelli
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 17.09.18 12:59

@Vlkousovi jojo, jak sme si řekli, tak se zdařilo :lol: dcerka je zlatoušek, uvidíme jakej ďablik bude tenhle cvrček. Budu s živou vzpomínkou porovnavat těhotenství :zed: :mrgreen:

Ajovka
Povídálka 31 příspěvků 17.09.18 20:34
@Anonymní píše:
Ajovka…mně to taky ještě nedochází…ono to přijde a u vás také…:)já už mám 4 deticky :mrgreen:
no ty jo, hezky, takze čekáte 5? Paní :potlesk: jo taky si myslim, mě to přijde, jen je to hlavně nečekaně a je mi pořád děsně zle :poblion: , doufam že to co nejdřív přejde :nevim: jsem taky dost zvědavá co a jak u dr :think: vůbec netušim co mě čeká a tak :oops:
Máček7
Povídálka 15 příspěvků 17.09.18 22:09

Ahoj holky, tak já se připojím.
Poslední ms byla 17.8. a v sobotu jsem si ještě před další ms udělala test - bylo mi špatně a byla jsem zvědavá, no a byl tam duch. Dneska druhý den co ms nepřišla a na testu zase o něco lepší čárka :-) snažím se neradovat, ale raduju se stejně :-))
Poslední asi 3 dny mě šíleně boli břicho, jak při ms, ale někdy i mnohem silnější bolest. Znáte to někdo? Pořád se bojím abych to nedostala, ale snad neeee…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 08:30

@M1shelli ahojda, jsme na tom úplně stejně :) jen mám prvního chlapečka :) Zatím to nikdo neví, byli jsme z toho pěkně na větvi :( manžel ani já jsme s miminkem nepočítali… Spíš se bojím, jestli to všechno zvládnu. Zatím anonymně, zítra jdu na první utz, poslední MS 10.8.

M1shelli
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 18.09.18 09:19

@Máček7 nedostaneš ;) A i kdyby, pořád to neznamená neúspěch. Gratuluju k miminku!! <3 Jinak bolest břicha k tomu patří ;).
Anonymní- jee, tak ja mám na chlapecka podezreni ted :dance: zvládneš To, neboj. Možná člověk bude muset přeupravit priority a ustoupit z dosavadního přístupu ale zvládne se všechno. A v reálu to bude se dvouma ještě hezčí :hug: a HLAVNE miminko si Vás prostě evidentně vybrat chtělo :P ;) :srdce: já poslední MS 9.8 :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 10:26

@M1shelli prosím tě - už jsi se informovala o rodičáku? Jak to bude, na co máme nárok? :)

M1shelli
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 18.09.18 11:08
@Anonymní píše:
@M1shelli prosím tě - už jsi se informovala o rodičáku? Jak to bude, na co máme nárok? :)

Hele, já si teď dala rodičák na možný maximum (to si musíš na úřadě vyzjistit a tu hranici si případně zvýšit), co se týče dalšího děťátka, záleží, jestli ti v minulém zaměstnání skončila smlouva nebo smlouva stále běží. Např. já měla smlouvu na dobu určitou a letos v lednu mi skončila, tím pádem nemám u druhého prcka nárok na mateřskou a jdu rovnou na rodičák a ten se musí zařídit hned po porodu abys nemusela vracet peníze. Pokud ti smlouva trvá, budeš mít nárok na mateřskou a další postup znáš :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 40 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >