Reklama

Pravidelné špinění na začátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 12:39
Pravidelné spineni na začátku

Ahoj,
Ve čtvrtek jsem byla u doktora, který sdělil 7+2 těhotenství, viděl srdeční akci.
Každý druhý den ale slabě spinim.. Není to tmavě hnědá ani stara krev, a stava se to vždy při močení a jen na papíru.
Mám gynprodyl a ascorutin.
Břicho me boliva, ale mám dojem, ze to je ze zácpy a ze se nemůžu vyprázdnit.
Mate (nebo mela jste) některá podobný problem? A dopadlo to dobře? Už mám po jednom zamlklem potratu, ale to jsem se cítila naprosto jinak. Ted je mi špatně cely den, bývam dost unavená, boliva me hlava i záda, mám zácpu a celkové se cítím těhotná.
Mám jít v pondělí k doktorovi nebo to může byt v pořádku?

Přečtěte si článek: Mohu mít menstruaci v těhotenství?

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5742 příspěvků 15.09.18 12:50

Ten začátek stejně nijak neovlivnís. Buď to vyjde nebo ne. Buď v klidu a pokud nebude krve víc pockala bych na další kontrolu

Russet
Extra třída :D 10356 příspěvků 15.09.18 14:04
@Anonymní píše:
Ahoj,
Ve čtvrtek jsem byla u doktora, který sdělil 7+2 těhotenství, viděl srdeční akci.
Každý druhý den ale slabě spinim.. Není to tmavě hnědá ani stara krev, a stava se to vždy při močení a jen na papíru.
Mám gynprodyl a ascorutin.
Břicho me boliva, ale mám dojem, ze to je ze zácpy a ze se nemůžu vyprázdnit.
Mate (nebo mela jste) některá podobný problem? A dopadlo to dobře? Už mám po jednom zamlklem potratu, ale to jsem se cítila naprosto jinak. Ted je mi špatně cely den, bývam dost unavená, boliva me hlava i záda, mám zácpu a celkové se cítím těhotná.
Mám jít v pondělí k doktorovi nebo to může byt v pořádku?

Těhotenství mi zjistili 5+5 a taky trochu krve. Brala jsem ascorutin. Výsledkem je skoro čtyřleťák. Špatně mi bylo celý den, žaludek se mi houpal, ale ne hned na začátku. Bylo mi dobře a měla jsem jen jiné chutě a nemohla jsem cítit jednu pastu na zuby. Zato jsem měla chuť na maso a česnek.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 17:29
@Russet píše:
Těhotenství mi zjistili 5+5 a taky trochu krve. Brala jsem ascorutin. Výsledkem je skoro čtyřleťák. Špatně mi bylo celý den, žaludek se mi houpal, ale ne hned na začátku. Bylo mi dobře a měla jsem jen jiné chutě a nemohla jsem cítit jednu pastu na zuby. Zato jsem měla chuť na maso a česnek.

Velmi děkuji za naději :) autorka

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 15.09.18 18:33

To bude dobry. Ja u prvniho krvacela do 11tt. Tak 2× tydne. Treba jsem v noci sla curat a krve jak blazen. A pak zas nic. Je z toho syn narozeny v terminu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 07:50

@Verun83 i vám děkuji za povzbuzeni :) autorka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama