Lock Down - mohu pobývat mimo adresu trvalého bydliště?

3664
11.10.20 11:35

Lock Down - mohu pobývat mimo adresu trvalého bydliště?

Ahoj, hezkou neděli. Chci se prosím zeptat: kdyby nastal lock Down, mohu pobývat po celou dobu na jiném místě než je trvalé bydliště? Máme v pronajmu chatu 35 km od našeho bydliště a byli bysme tam, celá rodina.Lze to? Kdyby nás pak někde někdo kontroloval, nerada bych platila pokutu. Nevite někdo jak je to? Děkuji moc za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1035
11.10.20 11:40

Já teda pochybuji, že to někdo bude kontrolovat, to se snad ani nedá. Teda pokud nejsi třeba v karanténě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22813
11.10.20 11:42

V dnešní dobe ma hromada lidi jinou adresu v obcance nez skutecne bydlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2497
11.10.20 11:42

Tohle kolo otázek a spekulací tu proběhlo už na jaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12282
11.10.20 11:49

Jak to muze nekdo vedet presne? Zatim nikdo nic neoznamil :zed:. Logicky XY lidi zije mimo trvale bydliste, takze by to problem byt nemusel. Max se nahlasi misto pobytu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22813
11.10.20 11:51
@Šarlota4 píše:
Jak to muze nekdo vedet presne? Zatim nikdo nic neoznamil :zed:. Logicky XY lidi zije mimo trvale bydliste, takze by to problem byt nemusel. Max se nahlasi misto pobytu.

Ani na jaře nikdo nekontroloval, kdo kde bydlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31273
11.10.20 11:51
@SarkaNovo píše:
Ahoj, hezkou neděli. Chci se prosím zeptat: kdyby nastal lock Down, mohu pobývat po celou dobu na jiném místě než je trvalé bydliště? Máme v pronajmu chatu 35 km od našeho bydliště a byli bysme tam, celá rodina.Lze to? Kdyby nás pak někde někdo kontroloval, nerada bych platila pokutu. Nevite někdo jak je to? Děkuji moc za odpověď.

Taky jsme byli na jare mimo TP a nikomu to nevadilo. Pokud mas jit do karanteny, tak akorat hlasis misto pobytu kde budeš (hygiene, lekari apod.) a jsi v pohodě :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
447
11.10.20 11:53

Já si teď tak představuji, jak by to vypadalo, kdyby se každý musel přesunout do místa trvalého bydliště. Myslím, že by to bylo docela maso :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
11.10.20 11:53

Kontrolovat te asi nikdo nebude. Ani nebude úplný zákaz vycházení. Lidi budou chodit do prace a na nákup potravin. Tak pochybuju že by se to dalo nějak hlídat ;) ;) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
11.10.20 11:55

@Kolicek95 Hlavně ti co mají trvalak někde na úřadě :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
918
11.10.20 12:03

Mam trvaly pobyt 100 km od skutecneho bydliste, nicmene pulku tydne bydlim jeste uplne nekde jinde kvuli praci… zajimalo by me, jak by to bylo v pripade karanteny… :mrgreen: no radsi neresim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51050
11.10.20 12:04

Jako nevím, jestli mohu nebo nemohu, ale vzhledem k tomu, že mám bydliště v občance jinde, než posledních 10 let bydlím, tak ať mi to zkusí někdo zakázat. Možná bych se měla nastěhovat do svého bytu k současným nájemníkům :mrgreen: A takových nás bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18760
11.10.20 12:11

To doufam, jinak se chlap bude muset odstěhovat 600km od nas :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51050
11.10.20 12:12

Na druhou stranu můžu tvrdit, že jsem se přijela starat o vlastní děti, ty to mají v občance „správně“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11722
11.10.20 12:14
@vokishka píše:
Ani na jaře nikdo nekontroloval, kdo kde bydlí.

Na jare nebyl zakaz vychazeni :nevim:

@SarkaNovo Kdyby to nastalo, tak se vcas pravidla dozvis. Resit to dopredu nema smysl. Proste odjedete na chatu a budete tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama