Loeys - Dietz syndrom - jak moc vás omezuje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evapraga
Kecalka 321 příspěvků 20.08.18 22:08
Loeys - Dietz syndrom

Zdravím všechny, které si můj dotaz přečtou. Ženy, dívky, není mezi vámi taková, které byl diagnostikován syndrom Loeys - Dietz? Pokud ano, prosím, jak moc vás omezuje v životě, pohybu, ale i v plodnosti, možnosti otěhotnět atd.? Syndrom mi byl zjištěn při genetickém vyšetření, které jsem podstoupila pro sekundární neplodnost. Už více než 2,5 roku se s manželem snažíme o druhé dítě, ale kromě jednoho zamlklého těhotenství v 6.tt loni v únoru nic.
Loeys - Dietz syndrom je relativně neznámý, ráda bych našla někomu, komu byla tato diagnóza sdělena též. Můžete psát i do soukromé komunikace. Děkuji moc! :kytka:

Reakce:

Elane
Nováček 1 příspěvek 12.11.18 18:57

Máte SZ ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >