Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Terdul Nám tedy tenkrát pomohlo jen sundat obojek, pořádně ji vykoupat. A během cca týdne byl klid. Naštěstí. ![]()
@WERISKA Díky. Mně se zdá, že to jakoby od drápku začalo, když jsme museli odložit stříhání. Byla už víc zarostlá. To ale nebylo poprvé. Prostě nevím. Chudák pes.
Obojek proti blechám nemáme.
@rokris Ten náš vždy když začal kousat, tak bylo jasné, že drápy. Dostával nějakou mast, kterou jsem v životě nedala, protože se prý nesměla dostat do tlamy. Tak jsem to vzdala. Žádný pes mi nevydržel s obvazem na noze. A to jsme zkoušeli úplně vše. ![]()
A vždy naprosto pravidelně začal zánět ucha. Dráp- ucho. Jak začal s packou, věděli jsme, že bude i ucho. To jsme měli super kapky. Myslím Surolan.
A taky jsem se dočetla, že změnit granule, na nějaké hypoalergenní. ![]()
@WERISKA Mně vet strčil kortikoidy na potírání, ale vůbec žádná zmínka o tom, že by to pes neměl olizovat. Tak jsem to zmínila sama. A oni na to, že mám pravdu. Odešla jsem s průvanem v peněžence, dg. stanovili, aniž by psa pořádně prohlídli a ještě jsem si musela něco sama domyslet. ![]()
@rokris Nám pomohl až 3 veterinář.
A myslím, že dost levně oproti ostatním.
Léčili jsme asi půl roku- a to nekecám. Jen přidávali další a další léky.
Ten třetí nám dal 5 prášků a obyč, mast na packu. A hlavně ty kapky. Do týdne bylo po problémech.
Nám tedy stačilo vyléčit to ucho, a packa byla v pořádku.
Ještě dnes nechápu tu spojitost packa- ucho-
Ale vždy zarudlá, někdy až do fialova, kůže mezi prsty, drápy..
@WERISKA píše:
@rokris Nám pomohl až 3 veterinář.
A myslím, že dost levně oproti ostatním.Léčili jsme asi půl roku- a to nekecám. Jen přidávali další a další léky.
Ten třetí nám dal 5 prášků a obyč, mast na packu. A hlavně ty kapky. Do týdne bylo po problémech.
Nám tedy stačilo vyléčit to ucho, a packa byla v pořádku.
Ještě dnes nechápu tu spojitost packa- ucho-
Ale vždy zarudlá, někdy až do fialova, kůže mezi prsty, drápy..
Přeneslo se to drbáním ucha na packu?
Co to bylo za mastičku, prosím.
![]()
@rokris Tak tu mast už fakt nevím. Třeba si ještě vzpomenu, tak bych ti to pak napsala. Ted nevím ![]()
Ja som čato mávala suchú pokožku, hlavne na miestach okolo lakťov. Zmenila som stravu a natierala pravidelne kremom od bepanthenu. Odporucam sa sledovat, co jete. ![]()