Luteální faze 20+ dní

Anonymní
25.1.20 19:29

Luteální faze 20+ dní

Dobrý večer, prosim je v pořádku mit luteální fazi 20+ dni? Mela jsem zatim jen 2ms od porodu. Delky cyklu 29 a 35dni… Ted je to zas 35dni a ms nikde.. Pritom ovulace pokaždé 15dc. Cipek vysoko, mekky, otevreny, hlen a bolesti. Takze luteální faze nejdriv 14 dni, pak 20 a ted to bude zase buhvi kolik :( Cipek stredne vysoko, zavreny… Bolesti v pondeli a dnes velke a jak na ms. Dnes mi bylo i hodne spatne. Test ve středu negativni… Cetla jsem ze ms ma dojit max 16dni po ovulaci což u me nesedi… A taky jsem cetla ze na otehotneni vadi kratka luteální faze, vadi necemu dlouhá? Děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8545
25.1.20 19:44

No, hele, nezdá se mi to, pokud proběhla ovulace, tak 20 a více dnů je dost nepravděpodobné, většinou je delší první fáze, ta druhá bývá stejná a většinou se u jedné ženy v průběhu života nemění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.1.20 19:52

@Šáruší no me to přijde divné. Ale sleduju cipek všechny ty cykly a i pred prvnim tehu. A opravdu 15dc cipek vysoko, mekky, otevreny, bolest, hlen… Presne na den úplně stejné :nevim: a dalsi dny cipek tvrdy zavreny a cca ve střední vysce. Pred ms klesa hoodne nizko, musim mit i kalisek pro hodne nizky cipek. Takze předpokládám ze ovulace v ten termin je jasna :roll: a ted se cipek drzi na stejném miste od ovulace… Porad na tu potvoru cekam, ty bolesti jsou dost nepříjemné a nevolnosti taky :( opravdu jako bych to mela dostat. Lezim v klubicku boli me bricho a zada. vcera jsem skoro nic nejedla protoze jsem nemela ani pomysleni bylo mi desne a dnes v obchode jsem malem hodila savli. Nebyt negativní test a mala pravděpodobnost otehotneni tak bych rekla ze jsem tehu :D ale me byva casto zle i pri ms. Pokud nedojde v tydnu tak zkusim gynekologii. Děkuji za odpověď, snad ještě nekdo napise nazor nebo zkušenost s dlouhou luteální fází :person_shrugging:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama