Luxusní společnice

5.1.20 17:49

Luxusní společnice

Ahoj dámy,
poprosím ty z Vás, které toto téma pohoršuje, ať ani nekomentují. Mám své důvody proč tohle chci dělat, proč se ptám na to, na co se chci zeptat a vím moc dobře, proč to dělám. Nepotřebuji aby někdo moralizoval, přemlouval mě a tak dále. Mám zkrátka své důvody.

A teď k dotazu
Ráda bych se stala tzv. luxusní společnicí(tzv. kurtizánou),mít pár klientů a docházet za nimi domů. Vše o této práci už vím, jen by mě zajímalo jak se dostat ke kontaktům? Jak sehnat takové klienty? Máte některá zkušenosti? Hodně jsem nad tím přemýšlela, ale nevím jak se k takové práci přímo dostat. (nemluvím o práci v klubu),
Děkuji :srdce: :srdce: :srdce:

PS-Pokud by se tu našla slečna, která dělá to samé a nebo to chce dělat, budu ráda za kontakt-Ráda v tom nebudu sama, přeci jen-tohle člověk jen tak někomu neříká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4296
5.1.20 17:59

A máš na to být luxusní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 17:59

@Halamka přesně to mě napadlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1148
5.1.20 18:00

@Halamka Mně též.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
508
5.1.20 18:01

Musíš byt hezká a chytrá.
Hezká možná jsi, ale pokud potřebuješ radu na emiminu, tak moc chytrá nebudeš. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 18:02

Hol @Halamka
Holky, není to o tom, jestli na to mám. Vím moc dobře jak má společnice vypadat, co má umět, jak se chovat. Jde mi teď opravdu o to, kde se dají sehnat správné kontakty. Nepotřebuji být souzena ostatními. Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11600
5.1.20 18:04

Ježkovy oči, snad není problém si někde dát inzerát ne? Když na rovinu, tak na rovinu. Pasáka bych žádné prostitutce nedoporučovala. Předpokládám, že znáš ty konce.

Příspěvek upraven 05.01.20 v 18:05

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 18:05
@GirlsNick píše:
Musíš byt hezká a chytrá.
Hezká možná jsi, ale pokud potřebuješ radu na emiminu, tak moc chytrá nebudeš. :mrgreen:
:potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16231
5.1.20 18:06

@Taneznama123 no tady na emiminu tech luxusnich spolecnic fakt budou mraky, takze chytra asi moc nebudes… :zed: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 18:11

@Hanka1 Tak samozřejmě-nepočítám s tím, že se tu nějaká najde, ale co kdyby náhodou? Ono plno ženských od dětí, se touto prací živí, tak proč to nezkusit. Inzeráty samozřejmě dané mám, jen se dostat ke správným kontaktům je těžké. Samozřejmě se neptám jen tady. Zkusit se má vše :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 18:12
@Hanka1 píše:
@Taneznama123 no tady na emiminu tech luxusnich spolecnic fakt budou mraky, takze chytra asi moc nebudes… :zed: :mrgreen:

Tak třeba tady bude pár zákazníků… Hele @Taneznama123 když někdo začíná bussiness, tak většinou dělá pár zakázek zadamo, aby nabral reference, Nechceš se stavit u mě? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 18:13

Pořídit si simkartu kterou budeš používat pouze pro své klienty, na netu si udělej inzerát, je lepší když klienti dochází za tebou než ty za nimi ;) a dal to znáš, musíš být hezká, společenská atd atd atd takže pokud tohle vše dokážeš a splňuješ, klidně se do toho pusť i když to prý není zrovna jednoduchá práce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 18:14
@Taneznama123 píše:
@Hanka1 Tak samozřejmě-nepočítám s tím, že se tu nějaká najde, ale co kdyby náhodou? Ono plno ženských od dětí, se touto prací živí, tak proč to nezkusit. Inzeráty samozřejmě dané mám, jen se dostat ke správným kontaktům je těžké. Samozřejmě se neptám jen tady. Zkusit se má vše :nevim:

Ženský od dětí nejsou to, co znám pod pojmem „luxusní společnice“. Luxusní společnice je velmi pohledná žena, tak do 25 let, dokonale oblečená a nalíčená, inteligentní, dokáže se bavit ve společnosti úspěšných mužů (a nevypadá jako blbka)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22732
5.1.20 18:16

@Taneznama123

To je jednoduché, Pretty Woman šlapala chodník a najednou přijel a zastavil ON, Richard Gere, tajemný miliardář a od té doby bylo všechno super a byla i Láska… :srdce:

Základ je vybrat dobrý chodník… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2302
5.1.20 18:16

Zajímavé téma. Asi ses dívala na seriál společnice, co? ;) pokud ne mrkni, tam najdeš spoustu odpovědi na tvé otázky. Jak už píši všichni, vzhled, inteligence, vystupovani. A ano začala bych inzeratem a vybrala si. Pokud budeš dobrá, zbohatlici se pohrnou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama