I přesto, že mám partnera, usiluje o mou pozornost a rande

10
3.1.20 20:12

Nový objev, ale také dolejzal v patách

Zdravím. Potřebovala bych prosím pěkně nějaké rady. Více než toho objevu se můj problém týká toho dolejzala. Už fakt nevím, co s ním. Pořád mu dávám najevo svůj nezájem, na rande s ním stále odmítám jít a prostě nic s ním mít nechci. Jenže on si prostě očividně nějakým pro mě záhadným způsobem i tak vsugeroval, že u mě má šanci. Už to trvá 3 měsíce. Problém je, že chodíme oba na stejnou školu, takže setkání s ním tam je dost pravděpodobné. Taky jsme ve spojení na Messengeru,, protože jsem si já naivka na začátku opravdu myslela, že se bude chtít přátelit. Řekla jsem mu výslovně hned na začátku, že o vztah s ním nestojí. a on na to odpověděl, že to chápe.
Evidentně kecal. :zed:
No a já teď mám nový objev. Naštěstí mimo školu. :D Ale jde o to, že s ním jsem ve spojení na fb, takže jakmile tam padne nějaký příspěvek s ním, tak to tamten samozřejmě uvidí. Jako jediný řešení vidím blokaci, ale prostě jsem asi divná, protože se o něj začínám trochu bát, protože na mě působí docela nevyrovnaně, má zřejmě nízké sebevědomí a navíc je tu ta možnost hloupé náhody, že se potkáme na škole. Opravdu mu nechci vysvětlovat, proč jsem ho celou dobu odmítala a pak si začala s jiným a jsem si jistá, že v jeho případě by ten výsech a výčitky na mojí osobu nastaly.
Chvála Bohu za to, že aspoň setkání mého „pana božského“ s ním naštěstí nehrozí, protože je z jiného města.
Jestli se vám můj dotaz bude zdát hloupý, tak se fakt omlouvám, ale jestli někdo budete mít pro mě radu či poučení ze své vlastní zkušenosti, tak vám budu moc vděčná za vaše sdílení.
P. S. Asi si teď říkáte, proč jsem to nechala dojít tak daleko, až do těch 3 měsíců. Bylo to proto, že on toho nachvíli nechal a tvářil se opravdu jako „jen kamarád“ a pak s tím zase začal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3.1.20 20:16

Boha jeho, domluv si schůzku s odborníkem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
996
3.1.20 20:22

Jestli ho bereš jako kamaráda, tak mu narovinu řekni, že máš přítele. Urcite si ho nedávej do blokace, to není rešení, když se potkávate. Vysvětlovat mu nemusíš, proč sis začala s někým jiným, nic si mu neslibila. Samozřejmě vše s citem :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1714
3.1.20 20:26

Přestaň používat Facebook a máš po problému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Waterfall
3.1.20 20:28

Moje rada je, obrň se, klidně jej odřízni. Protože pokud je takový, je to vysavač energie a fňukna a pokud jsi hezká, není to naposledy. Vykašli se na obavy co s ním bude, to musí ustát sám, pokud jsi mu nedávala naděje. Poslední poznatek, (je mi 29 a celý život jsem kamarádila s klukama) chlapi prostě nikdy nechtějí být jen kamarádi, vždy mají naději, že zasunou.

• Nahlásit
  • Citovat
4.1.20 18:15

Děti, vraťte občanky a jděte si hrát s něčím jiným, než se teď chystáte. Doporučuju Zpovednice.cz, tam se řeší takhle vážné problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
4.1.20 18:20

Ty sama dobře víš, co máš udělat. Zbavit se nepohodlného. Prostě mu na tvrdo napiš nebo řekni, že nestojíš o vztah s ním. A klidně přidej, že se scházíš s někým jiným. Nemáš zodpovědnost za něj, máš jí za sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama