Milá slečna z J.H. do 24 let ?

27.12.19 16:34

Milá slečna z J.H. do 24 let ?

Moc rád bych se chtěl seznámit s milou a sympatickou slečnou do 24 let z jindrichova hradce.
Jsem introvetnejsi povahy ale zároveň pokud tě znam dokazu byt uplny opak.
Nicméně proto se těžko seznamuji.
Bydlím sám a rád bych měl s kým sdílet své statosti i radosti a další maličkosti i velikosti :D v životě.
Jinak jsem hodný, milý, usměvavý, starostlivý, opravdu velký romantik a naslouchací.
Vyšší postavy ale zase ne moc.
Hubenejší ale zase ne moc.
Budu rád za jakýkoliv vzkaz.
:mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4241
27.12.19 16:38

Jaká je výše tvého měsíčního příjmu a jaký je tvůj společenský status?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34391
27.12.19 17:03
@Božislava píše:

Nebuď přízemní, Bohuš, Ty to máš do Hradce beztak z ruky. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4241
27.12.19 17:08
@sirikit píše:
Nebuď přízemní, Bohuš, Ty to máš do Hradce beztak z ruky. :cert:

Pravda. Pro jiné zájemkyně je to docela zásadní otázka. znám příběh kdy jedna intelektuálně záložená žena ze střední třídy se měsíce dopisovala s jedním mužem, aniž by se vyptávala čím se žíví a tak, protože se jí to zdálo přízemní a až po osobním setkání zjistila, že se jedná o popeláře. Takže pro ni se jednalo o naprosto promrhaný čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12177
27.12.19 17:13

@sirikit @Božislava no je to sice moc naprudko, ale v podstatě s Boženkou souhlasím, jsou totiž chlapíci - spíš klučinové, co vydělávají 14 tisíc čistého a mají zájem o matku s dítětem a ještě chtějí další svoje :lol:
a to v tom lepším případě, v horším případě jsou zadlužení nebo v exekuci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.19 17:14
@Božislava píše:

Božka proboha, chápu že každá příležitost dostat se z Mostu pryč a vidět interiér luxusnější restaurace nežli je Severka je dobrá, ale on hledá slečnu a né skoro babičku. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.19 17:17
@Božislava píše:
Pravda. Pro jiné zájemkyně je to docela zásadní otázka. znám příběh kdy jedna intelektuálně záložená žena ze střední třídy se měsíce dopisovala s jedním mužem, aniž by se vyptávala čím se žíví a tak, protože se jí to zdálo přízemní a až po osobním setkání zjistila, že se jedná o popeláře. Takže pro ni se jednalo o naprosto promrhaný čas.

Ale za to snad zakladatel nemůže? Nebo snad jó? :think:

Příspěvek upraven 27.12.19 v 17:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34391
27.12.19 17:17
@Božislava píše:
Pravda. Pro jiné zájemkyně je to docela zásadní otázka. znám příběh kdy jedna intelektuálně záložená žena ze střední třídy se měsíce dopisovala s jedním mužem, aniž by se vyptávala čím se žíví a tak, protože se jí to zdálo přízemní a až po osobním setkání zjistila, že se jedná o popeláře. Takže pro ni se jednalo o naprosto promrhaný čas.

A jo. Tak jestli psal popelář bez chyb a na jeho projevu jí všechny ty měsíce nepřišlo nic divného… :nevim:
Ačkoli je pravda, že práce je taky jedna z prvních věcí na které se ptám.
Protože to je moje oblíbené téma a jak někoho jeho práce nebaví, prchám. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34391
27.12.19 17:19
@samá práce píše:
Božka proboha, chápu že každá příležitost dostat se z Mostu pryč a vidět interiér luxusnější restaurace nežli je Severka je dobrá, ale on hledá slečnu a né skoro babičku. ;)
:mrgreen: :mrgreen: Tak kdyby se Boženčin věk vydělil dvěma… :nevim:
Hnidopichu! :cert:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12177
27.12.19 17:23
@samá práce píše:
Ale za to snad zakladatel nemůže? Nebo snad jó? :think:Příspěvek upraven 27.12.19 v 17:18

no nemůže, ale je rozdíl jestli je popelář nebo právník, pro případné zájemkyně je to důležité

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4241
27.12.19 17:25
@sirikit píše:
A jo. Tak jestli psal popelář bez chyb a na jeho projevu jí všechny ty měsíce nepřišlo nic divného… :nevim:
Ačkoli je pravda, že práce je taky jedna z prvních věcí na které se ptám.
Protože to je moje oblíbené téma a jak někoho jeho práce nebaví, prchám. :roll:

Tak já zrovna píšu bez chyb a na mém projevu není vůbec nic divného, ale jsem ze spodní třídy a nedělám ze sebe hogo-fogo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34391
27.12.19 17:31
@Božislava píše:
Tak já zrovna píšu bez chyb a na mém projevu není vůbec nic divného, ale jsem ze spodní třídy a nedělám ze sebe hogo-fogo.

A upřímně - seš mi člověče kolikrát o dost sympatičtější, než lidi z vyšší třídy, kteří ze sebe hogo-fogo dělají. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.19 17:37
@stinga píše:
no nemůže, ale je rozdíl jestli je popelář nebo právník, pro případné zájemkyně je to důležité

Pro ty intelektuálky určitě. :mrgreen:
Ale normálně se takovýhle věci jako je společenský status probírají soukromě ve vztazích či na kávě. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12177
27.12.19 17:42

@samá práce no to ano, ale je to inzerát na seznámení, tak inženýrka nebude psát lakýrníkovi, a prodavačka lékaři

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4241
27.12.19 18:32
@sirikit píše:
A upřímně - seš mi člověče kolikrát o dost sympatičtější, než lidi z vyšší třídy, kteří ze sebe hogo-fogo dělají. :hug:

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama