Ráda se seznámím s mužem z Ostravy a okolí

18.12.19 20:32

Ráda se seznámím s mužem z Ostravy a okolí

Založila jsem tuto diskusi proto, protože bych ráda poznala hodného a chytrého muže. Jsem sympatická a nejsem hloupá. :D Mám 34 let, bez závazků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3066
18.12.19 20:36

No…Mně Teda hledání muže na serveru pro maminky trošku hloupé přijde. Ale nějací tu jsou, tak třeba uspěješ. Hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1992
19.12.19 12:29
@chaela píše:
No…Mně Teda hledání muže na serveru pro maminky trošku hloupé přijde. Ale nějací tu jsou, tak třeba uspěješ. Hodně štěstí.

Presne tak. Ono to kdyz uz tak funguje naopak :D

Radeji zkus klasickou seznamku, jako zena budes mit stovky nabidek a staci jen tridit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.12.19 14:19
@Milan42 píše:
Presne tak. Ono to kdyz uz tak funguje naopak :DRadeji zkus klasickou seznamku, jako zena budes mit stovky nabidek a staci jen tridit.

Zkoušela jsem klasickou seznamku i Tinder. Seznámila jsem se s normálním mužem pouze na Amatérech, ale ten byl ženatý a hledal pouze milenku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
25.12.19 18:45
@birgita píše:
Založila jsem tuto diskusi proto, protože bych ráda poznala hodného a chytrého muže. Jsem sympatická a nejsem hloupá. :D Mám 34 let, bez závazků.

Ahoj moc rad bych te poznal ja jsem sam svobodny 35 let bydlim ve svem rodinem dome kousek od Ostravy hodny verny pracovity muz. copak delas mezi svatky muzeme se sejit zajit projit nekde. pekny vecer preje Aleš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama