Posílání intimních fotek přes internet

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.12.19 23:48

Posílání intimních fotek přes internet

Myslim fotky ve spodním prádle, ne fotky s nahotou. To je každého věc, ale já bych do toho nešla. Mně se dost často stává, že si s někym píšu, rozumíme si a on pak najednou vyrukuje s tímto a v horšim případě i s úchylárnama. Popravdě, mně to vždycky zkazí náladu, protože mi nepřipadá, že tohle je dobrý krok k seznámení. Ale vzhledem k tomu, že to je pro mě poslední dobou většinou překážkou, tak si říkám, jestli náhodou nebude. chyba i ve mně. Jestli si nekladu příliš vysoké nároky. Měla jsem totiž přísně slušnou výchovu a to posílání inzim fotek nepovažuji za důležite, ale jak tak koukám, tak hodně lidí to za daůležité považuje. Co si o myslíte vy. A poslaly jste (nebo byste) někdy takovéto fotky.? Jestli ano, tak vedlo to někdy ke vztahu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1864
28.12.19 23:51

Nikdy jsem nic takového neposlala a nikdy bych nic ani neposlala. Nevidím důvod, proč by mě měl očumovat nějaký chlap na internetu. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
28.12.19 23:52

Pár lidí mi taky pošle intim fotky. Mám i případ, kdy mi chlap poslal nahý fotky. Když jsem nereagovala, tak mi napsal, jestli to nepřehnal. Nepřehnal - od tý doby jsem s ním nepromluvila, jsou to dva roky a přesně jsem pochopila, proč ho jeho ženská vyměnila. A nepochopila, že mu to není blbý vůči mýmu chlapovi. Divná nejseš, ale dost divnejch lidí se najde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19823
29.12.19 00:05

Neposilam a chlapa, ktery mi posle hanbaty fotky povazuju za uchyla.

Ay bude dcera starsi, budu ji durazne klast na srdce NIKDY neposilat za zadnych okolnosti eroticke fotky, i kdyby byla zamilovana az na mesic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17177
29.12.19 00:18
@Anonymní píše:
Ale vzhledem k tomu, že to je pro mě poslední dobou většinou překážkou, tak si říkám, jestli náhodou nebude. chyba i ve mně. …
Měla jsem totiž přísně slušnou výchovu a to posílání inzim fotek nepovažuji za důležite, ale jak tak koukám, tak hodně lidí to za daůležité považuje.

Ano, chyba je v Tobě, jelikož je to velmi důležité, ale můžeš začít trénovat a pár takových fotek mi poslat jako SZ! :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 00:28
@Hamouzka píše:
Pár lidí mi taky pošle intim fotky. Mám i případ, kdy mi chlap poslal nahý fotky. Když jsem nereagovala, tak mi napsal, jestli to nepřehnal. Nepřehnal - od tý doby jsem s ním nepromluvila, jsou to dva roky a přesně jsem pochopila, proč ho jeho ženská vyměnila. A nepochopila, že mu to není blbý vůči mýmu chlapovi. Divná nejseš, ale dost divnejch lidí se najde.

Tak jsem ráda, ze nejsem jediná, kdo to tak vidí, ale evidentně mám na takovýhle týpky děsnou smůlu.

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
29.12.19 00:32

A jako s kym si takhle normalne pises a normale ti z niceho nic pristanou intimni fotky? 8o to se mi teda stalo jen jednou na seznamce a jednou od nejakeho fakt uchylaka tady na eM. Jinak je se mnou asi neco v neporadku, znami a kamaradi sve poklady schovavaji a milenci jen osobne :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
17177
29.12.19 00:36
@PaníKadrnožková píše: … jednou od nejakeho fakt uchylaka tady na eM.

To jsem byl asi já. Pošleš mi zas nějakou novou? Těhulky já rád! :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
29.12.19 00:37
@jege píše:
To jsem byl asi já. Pošleš mi zas nějakou novou? Těhulky já rád! :*

Tys to nebyl, to bych napsala jmenovite :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 01:45
@Anonymní píše:
Myslim fotky ve spodním prádle, ne fotky s nahotou. To je každého věc, ale já bych do toho nešla. Mně se dost často stává, že si s někym píšu, rozumíme si a on pak najednou vyrukuje s tímto a v horšim případě i s úchylárnama. Popravdě, mně to vždycky zkazí náladu, protože mi nepřipadá, že tohle je dobrý krok k seznámení. Ale vzhledem k tomu, že to je pro mě poslední dobou většinou překážkou, tak si říkám, jestli náhodou nebude. chyba i ve mně. Jestli si nekladu příliš vysoké nároky. Měla jsem totiž přísně slušnou výchovu a to posílání inzim fotek nepovažuji za důležite, ale jak tak koukám, tak hodně lidí to za daůležité považuje. Co si o myslíte vy. A poslaly jste (nebo byste) někdy takovéto fotky.? Jestli ano, tak vedlo to někdy ke vztahu?

Tak já tomu nerozumím :mrgreen:. Máš pocit, že se nemůžeš seriózně seznámit, protože kdejakýmu prasátku z netu nepošleš nahou fotku? Ne, tak v tomhle chyba určitě není, normální vztah obvykle nezačíná posíláním si intimních fotek :mrgreen:. A pokud jde o to, že už s někým nějaký vztah mám, tak tam už mi to přijde čistě jako věc domluvy. Někdo to dělá, někdo ne :nevim:. Já třeba, když jsem pracovně dlouho pryč, si s partnerem takové fotky běžně posílám :oops: :lol:. Vždycky teda bez obličeje, ale posílám. Ale respektovala bych, kdyby na to můj partner prostě nebyl :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat