Chci se o někoho starat

29.12.19 16:24

Chci se o někoho starat.

Ahoj slečny, nevím jak přesně podat myšlenku kterou mám ale vezmu to stručně. Už nějakou dobu žiji sám a schází mi se o někoho starat pečovat a podobně. Hlavně vyplnit tu prázdnotu jak fyzickou v domě tak psychickou na duši.
Vůbec by mi nevadilo a byl bych za to i rád kdyby se tady plazilo či běhalo nějaké dítko.
Když to tady čtu kolik svobodných maminek po tomto světě chodí byl by v tom čert kdyby se nějaká nenašla ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29.12.19 16:31

Hrozný. Buď chtěj přítelkyni s dítětem nebo radši nic. To si jako chceš provozovat azylový dům nebo co :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22103
29.12.19 16:31

Nepises, co nabizis :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22103
29.12.19 16:33
@Bubla Bůčková píše:
Hrozný. Buď chtěj přítelkyni s dítětem nebo radši nic. To si jako chceš provozovat azylový dům nebo co :roll:

Vzdyt je to z prispevku patrny, ze hleda klidne i pritelkyni s ditetem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 16:43
@wildcherry píše:
Vzdyt je to z prispevku patrny, ze hleda klidne i pritelkyni s ditetem

No jako tak však to je nejhorší inzerát jaký jsem kdy četla 8o a co nabízí je patrný zas mě :mrgreen: bydlení zoufale matce samoživitelce… No po tom skočí nějaká jistě kvalitní partnerka :potlesk: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 16:52
@wildcherry píše:
Nepises, co nabizis :jazyk:

Záleží na tom jak hodně by jsi byla náročná nabídnout se dá vše co mám ale kouzelník nejsem :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 16:56
@Bubla Bůčková píše:
No jako tak však to je nejhorší inzerát jaký jsem kdy četla 8o a co nabízí je patrný zas mě :mrgreen: bydlení zoufale matce samoživitelce… No po tom skočí nějaká jistě kvalitní partnerka :potlesk: :palec:

Pokud se Vám příspěvek nelíbí mohla jste ho klidně přeskočit a nevsimat si ho. Ale každý má právo se tady vyslovit. Myslím si že je spousta svobodných maminek kterým to prostě ve vztahu nevyšlo a kvůli dětem nemají moc času někoho poznat tak proč nejít touto cestou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22103
29.12.19 17:01
@Bubla Bůčková píše:
No jako tak však to je nejhorší inzerát jaký jsem kdy četla 8o a co nabízí je patrný zas mě :mrgreen: bydlení zoufale matce samoživitelce… No po tom skočí nějaká jistě kvalitní partnerka :potlesk: :palec:
:lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22103
29.12.19 17:02
@Jackejack1 píše:
Záleží na tom jak hodně by jsi byla náročná nabídnout se dá vše co mám ale kouzelník nejsem :grin:

Tak kazda zena by mela byt narocna, takze co teda nabizis? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

@Jackejack1 a neznělo by ti lépe :ahoj, je mi 40, mám menší domek na jihu Čech a tak nějak si tu už přijdu jak kůl v plotě. Příležitosti k seznameni moc není a tak zkusím i tady, jestli by tu nebyla nějaká fajn slečna nebo maminka. Rád poznám kohokoliv z celé ČR.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22202
@Jackejack1 píše:
Záleží na tom jak hodně by jsi byla náročná nabídnout se dá vše co mám ale kouzelník nejsem :grin:

Já jsem náročná na psaní čárek mezi větami a na bys a bychom. Takže u mě jsi propadl :jazyk: Ale já azyl stejně nepotřebuju. Normálně se seznam a dítě si udělej vlastní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
29.12.19 17:08

@Jackejack1 já jsem zas náročná na povahu, věk a místo mého budoucího partnera :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12282
29.12.19 17:10

@Jackejack1 jsi tajemný jako hrad v Karpatech a to by mně odradilo, nepíšeš odkud jsi, kolik máš roků - nic, ještě před rokem a půl jsem byla samoživitelka bez partnera, ale takový inzerát by mně nenadchl ani nepřiměl k odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 17:12

Nejzoufalejší forma balení… nabídka péče o cizí dítě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 17:14
@Bubla Bůčková píše:
@Jackejack1 a neznělo by ti lépe :ahoj, je mi 40, mám menší domek na jihu Čech a tak nějak si tu už přijdu jak kůl v plotě. Příležitosti k seznameni moc není a tak zkusím i tady, jestli by tu nebyla nějaká fajn slečna nebo maminka. Rád poznám kohokoliv z celé ČR.

Musím uznat, že to má něco do sebe. Ale musíte mě omluvit co si pamatuji je toto můj první inzerát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama