Lyzařská souprava Tchibo pro větší děti - doporučujete?

11343
7.10.12 12:07

Lyzarska souprava Tchibo pro vetsi deti - doporucujete?

Mám před sebou nový katalog Tchiba s lyžařským oblečením a uvažuji o lyžařské bundě a oteplovackach pro sedmiletaka (vel.134-140). Bunda je za 999 Kč, kalhoty za 799 Kč. Máte někdo s obdobnou soupravou z minulých kolekcí zkušenosti? Byli jste spokojeni nebo mám radši hledat jinde a případně, jakou značku byste doporučili (tak do 2500 Kč na soupravu)? Předem díky všem za reakce.

Příspěvek upraven 07.10.12 v 14:06

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
kofola3
7.10.12 12:14
@Inge píše:
Mám před sebou nový katalog Tchiba s lyžařským oblečením a uvažuji o lyžařské bundě a oteplovackach pro sedmiletaka (vel.134-140). Bunda je za 999 Kč, kalhoty za 799 Kč. Máte někdo s obdobnou soupravou z minulých kolekcí zkušenosti? Byli jste spokojeni nebo mám radši hledat jinde a případně, jakou značku byste doporučili (tak do 2500 Kč na soupravu)? Předem díky všem za reakce.

v těhle velkých nemám, ty menší byly super.
JInak s tím cenovým limitem bych šla do etrielky. Dcera ji měla loni a byla jedním slovem uužasná

  • Citovat
  • Upravit
9167
7.10.12 13:56

Celkově Tchibo výrobky jsou kvalitní!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3588
7.10.12 14:21

Koukala jsem, ze mam pro mensi deti kombinezu stoji 699 kč, nemate s ni nekdo zkusenost? jestli fakt nepromokne? za tu cenu mi prijde dobra.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat