Lyzařská souprava Tchibo pro větší děti - doporučujete?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Lyzarska souprava Tchibo pro vetsi deti - doporucujete?
Mám před sebou nový katalog Tchiba s lyžařským oblečením a uvažuji o lyžařské bundě a oteplovackach pro sedmiletaka (vel.134-140). Bunda je za 999 Kč, kalhoty za 799 Kč. Máte někdo s obdobnou soupravou z minulých kolekcí zkušenosti? Byli jste spokojeni nebo mám radši hledat jinde a případně, jakou značku byste doporučili (tak do 2500 Kč na soupravu)? Předem díky všem za reakce.
Příspěvek upraven 07.10.12 v 14:06
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
@Inge píše:
Mám před sebou nový katalog Tchiba s lyžařským oblečením a uvažuji o lyžařské bundě a oteplovackach pro sedmiletaka (vel.134-140). Bunda je za 999 Kč, kalhoty za 799 Kč. Máte někdo s obdobnou soupravou z minulých kolekcí zkušenosti? Byli jste spokojeni nebo mám radši hledat jinde a případně, jakou značku byste doporučili (tak do 2500 Kč na soupravu)? Předem díky všem za reakce.
v těhle velkých nemám, ty menší byly super.
JInak s tím cenovým limitem bych šla do etrielky. Dcera ji měla loni a byla jedním slovem uužasná
- Citovat
- Upravit
Koukala jsem, ze mam pro mensi deti kombinezu stoji 699 kč, nemate s ni nekdo zkusenost? jestli fakt nepromokne? za tu cenu mi prijde dobra.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit