Lze se rozkojit po 2 měsících

Anonymní
19.12.19 22:44

Lze se rozkojit po 2 měsících

Zdravím a prosím o radu.. Myslíte, že mě půjde se rozkojit po necelých dvou měsících?

Kojila jsem asi 14 dní z toho pak přišli zdravotní problémy, takže jsme skončili na UM, ale i tak bych ráda jestli by to šlo odsávačkou roztahat.. Při zmáčknutí bradavky ještě něco jde, ale moc toho není :roll:
( rodila jsem císařem takže nástup laktace nebyl taky zrovna úplně ok)
Předem díky za odpovědi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

2461
19.12.19 22:45

Určitě, kontaktuj laktační poradkyni a prober ti s ní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3215
20.12.19 02:41

Myslím ze by to šlo. Zkusila bych dát miminko nahé na vás nahou k prsu několikrát denně a pak pár dní i v noci, to se uvolňuje nejvíce hormon prolaktin. Hodně se s miminkem mazlete hlavně tělo na tělo. Zkuste si koupit třeba ještě meltu a kojocaj nebo pak bylinky benedikt.Je to piplacka, ale jde to…hlavně moc nedávat dudlik ze začátku a před kamením přikládat přikládat klidně co hodinu dvě. ale určitě je fajn spojit se i s LP

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.12.19 08:42

Kojila jsem prvni dceru rok, pak hned druhe tehu a kojeni 16 mesicu. Jeste rok po odstaveni jsem citila, ze by to slo rozkojit znovu. Rok a pul porad z prs neco malinko slo, takze si myslim, ze po dvou mesicich by to melo jit:thumbsup_tone2: Lehnete si spolu, nech miminko at zkousi, olizuje bradavky, pricucne se a uvidis ze to pujde :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.12.19 10:22

Ženský děkuji všem za odpovědi :srdce:

Taky si myslím, že by to mohlo jít občas se snažím malou přiložit, ale co si budeme povídat já hloupá prvorodička a přes stříkačku dokrmovat mě nešlo, takže aby to bylo co nejpohodlnější, protože jsem sotva vstala z postele ( komplikace po porodu) tak sem ji šoupla flašku.. no jistě, že se teď vzteká, že ji to neteče tak jak z láhve :zed: přikládat zkouším, když je tedy rozespalá nebo když už se trochu najedla z flašky a světe div se holka se přisaje v pohodě to není problém je i vidět, že by chtěla prso a něco si vytáhne stačí zmáčknout a pokaždé vymáčknu celkem dost na to, že nekojim, ale myslím, že větší problém je, že se prostě musí snažit tak mě napadlo zkusit to roztahat tou odsávačkou co nejvíc a pak ji zkusit přiložit jen netuším zda to roztahám no nemám stim žádné zkušenosti a i kdyby kojit nechtěla zase si říkám, že lze podat i přes láhev, že je to to nejmenší a pořád lepší než UM :andel: Já to zkusím a pak napíšu výsledek :hug: držte tedy palečky :* Díky

• Nahlásit
  • Citovat
236
20.12.19 12:15

Držíme a dej vědět, jak to dopadlo! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3215
20.12.19 16:08
@Anonymní píše: Ženský děkuji všem za odpovědi :srdce:Taky si myslím, že by to mohlo jít občas se snažím malou přiložit, ale co si budeme povídat já hloupá prvorodička a přes stříkačku dokrmovat mě nešlo, takže aby to bylo co nejpohodlnější, protože jsem sotva vstala z postele ( komplikace po porodu) tak sem ji šoupla flašku.. no jistě, že se teď vzteká, že ji to neteče tak jak z láhve :zed: přikládat zkouším, když je tedy rozespalá nebo když už se trochu najedla z flašky a světe div se holka se přisaje v pohodě to není problém je i vidět, že by chtěla prso a něco si vytáhne stačí zmáčknout a pokaždé vymáčknu celkem dost na to, že nekojim, ale myslím, že větší problém je, že se prostě musí snažit tak mě napadlo zkusit to roztahat tou odsávačkou co nejvíc a pak ji zkusit přiložit jen netuším zda to roztahám no nemám stim žádné zkušenosti a i kdyby kojit nechtěla zase si říkám, že lze podat i přes láhev, že je to to nejmenší a pořád lepší než UM :andel: Já to zkusím a pak napíšu výsledek :hug: držte tedy palečky :* Díky

Vůbec odsavacku nepoužívejte rozkojení může trvat i tři, čtyři dny. Zkuste dát i večer. Zkuste hlavně co nejvíc a čím častěji první dva dny tím toho budete mít spouuuustyyy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
22.12.19 21:37

Tak jak se vede? Je to lepší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.19 21:46
@VVVZ píše:
Tak jak se vede? Je to lepší?

Jééé děkuji za optání :srdce: je to bída zkouším co nejčastěji přikládat a malá se u toho vzteká a kroutí :? No tak valím s odsávačkou a jediný co tak se mě z toho rozbolel podbříšek, ale že bych něco odsála se říct Teda nedá :roll: asi jsem už na suchu :lol: vždycky jen pár kapek a je to Teda šílená konzistence jak kdybych odsávala mlíčko s cukrem :lol:
Jinak malou se snažím přikládat i tak a nahou dávat na sebe no, ale zatím to nějak nefunguje :? Ale cítím, že prsa trochu pracují začínají trochu težknout tak snad se to povede :*

• Nahlásit
  • Citovat
3215
25.12.19 21:32

Tak jak to vypadá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 22:31

Omlouvám se že píšu až teď no vypadá to tak, že jsem byla nemocná a absolutně jsem neměla sílu asi 5 dní odsávat takže se to zase trošku pozastavilo :) :D Ale jinak dobrý jde to čím víc se tahá tím víc to teče jen to nechce asi tak flinkat jako sem to teď zase flinkala :zed: :)

• Nahlásit
  • Citovat
3215
5.1.20 02:58
@Anonymní píše:
Omlouvám se že píšu až teď no vypadá to tak, že jsem byla nemocná a absolutně jsem neměla sílu asi 5 dní odsávat takže se to zase trošku pozastavilo :) :D Ale jinak dobrý jde to čím víc se tahá tím víc to teče jen to nechce asi tak flinkat jako sem to teď zase flinkala :zed: :)

Tak bomba paráda, ono si miminko samo o reguluje množství, takže paráda. Odsavacka nedokáže tolik odsat jako dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama