Lze vytisknout sms?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Brontik
Kelišová 7206 příspěvků 13.09.14 20:46
lze vytisknout sms

Zdravím.
Mám úplně obyčejný dotaz, lze vytisknou sms? Tak, aby se někam z telefonu třeba převedla a bez jakýchkoliv úprav, ideálně s číslem telefonu a datem, ze kterého a kdy byla poslána, vytiskla.
Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aletheia
Kelišová 6336 příspěvků 13.09.14 20:46

Pokud máš chytrý telefon tak jde udělat snímek obrazovky a ten pak jako obrázek vytisknout. Budou tam všechny údaje.

sadlo-maslo-uzeniny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.14 20:48

Zkus prozkoumat nějaké android forum, a nebo tam dát dotaz, pokud je to telefon s androidem. Myslím že by to mohlo jít a ne tak složitě že by jsi musela tisknout obrazovku.
Zkus se poptat tam

midlajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.14 20:48

Mam chytry telefon a to vazne neumi 8o

Aletheia
Kelišová 6336 příspěvků 13.09.14 20:50
@midlajs píše:
Mam chytry telefon a to vazne neumi 8o

ale umí, jen kombinace tlačítek je u různých typů různá. Já mám tlačítko na rozsvícení obrazovky a zesílení zvuku. Zmáčku zároveň a do obrázků se mi hodí fotka toho co jsem v tu chvíli měla na hlavní stránce na mobilu

(nechápu co je na tom složitého, otázka 2 minut než se to odešle do PC a vytiskne)

midlajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.14 20:54

@Aletheia vyborne, i me to funguje :dance:

Aletheia
Kelišová 6336 příspěvků 13.09.14 20:56
@midlajs píše:
@Aletheia vyborne, i me to funguje :dance:
:palec: dobrá vychytávka že? :mrgreen:
midlajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.14 20:59

@Aletheia a jak jsi na to prisla? Nahodou nebo vycteny?

Aletheia
Kelišová 6336 příspěvků 13.09.14 21:02
@midlajs píše:
@Aletheia a jak jsi na to prisla? Nahodou nebo vycteny?

vyčtený, na nějaké diskuzi na FB to někdo psal a já to hned vyzkoušela a super :mrgreen:

Evka73
Závislačka 2674 příspěvků 13.09.14 21:05

@Brontik - pokud máš obyčejný telefon tak u t-mobilu to jde na prodejně, převést sms na sim kartu - pokud se ti tam neukladaji automaticky - nechala jsem to takto už nekolikrat. Možná i ostatni operatori to budou umět. A nic jsem neplatila. Mám takhle vytištěné i kontakty - pro jistotu že bych o ně přišla.

Brontik
Kelišová 7206 příspěvků 13.09.14 21:24

Chytrý telefon nemám, ale sim by šla k někomu s ním přendat.
Máme vodafone.
Díky za rady.

spiritt
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 5 inzerátů 13.09.14 21:49
airdroid

@Brontik Na chytrém telefonu s androidem - stáhni a nainstaluj si na mobil aplikaci AirDroid, a pak na PC přes stránku airdroid.com se přihlač, ono se to spáruje s tím telefonem a hned na ploše tam máš ikonu SMS a v ní všechny sms, co máš v telefonu. Zkopírovat, hodit např do Wordu, vytisknout. :)

ottla
Ukecaná baba ;) 1269 příspěvků 13.09.14 22:06

Pokud máš Vodafone, tak na Vodafoneparku máš uložené všechny smsky z posledních 2 let, jde to stáhnout do PC a vytisknout.Na typu telefonu tedy vůbec nezáleží.

Brontik
Kelišová 7206 příspěvků 13.09.14 22:17

@ottla
tak dneska prej ne. Udržujou… :roll:
Ale to nedvadí, pokud třeba zítra už udržovat nebudou… :mrgreen:

Mikys
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 13.09.14 23:11

@ottla
Prosim te a ta historie zprav se uklada od data registrace a nebo uvidim sve stare zprávy i kdyz se zareg. treba dnes?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama