Má 3 roky a nespí

Anonymní
20.11.20 23:31

Ma 3 roky a nespi

Mame cerstveho 3 letaka a uz oprqvdu nevladzeme.
V poledne spi cca od 12 do 13:30,14hod.
vecer ho davame kolem 21hod., usne bez problemu.
Neuveritelne vymysli vecer.Nez usne, asi 6× za nim musime jit.. Obcas cura, obcas kaka, nekdy nic.
Ale v noci je to strasne unavne…asi +10 x chce curat. Pokazde jak se vzbudi musi na wc.
Je jedno jestli ma, nema plenu..
nevim, jestli mu nedat.moc.k. odberu, jeatli nema. nejaky infekt, nebo co.
Pres den je to zlate decko, uz jsme ale.oba s muzem unaveny.3 roky jsme nespaly, predtim se starsimi detmi…ale ne tak dlho jak ted.

Nevim, jak zjistit, jestli opravdu nema nejaky problem s curanim…ale jenom v noci je to divne.
Spime s nim v pokoji, nebo jinde, je to stejne…prijde mi to uz jako tik nejaky..je to divne proste

prosim anonym nebo smazat

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3801
20.11.20 23:52

A kolik toho vycura pokazde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5614
20.11.20 23:52
@Anonymní píše:
Mame cerstveho 3 letaka a uz oprqvdu nevladzeme.
V poledne spi cca od 12 do 13:30,14hod.
vecer ho davame kolem 21hod., usne bez problemu.
Neuveritelne vymysli vecer.Nez usne, asi 6× za nim musime jit.. Obcas cura, obcas kaka, nekdy nic.
Ale v noci je to strasne unavne…asi +10 x chce curat. Pokazde jak se vzbudi musi na wc.
Je jedno jestli ma, nema plenu..
nevim, jestli mu nedat.moc.k. odberu, jeatli nema. nejaky infekt, nebo co.
Pres den je to zlate decko, uz jsme ale.oba s muzem unaveny.3 roky jsme nespaly, predtim se starsimi detmi…ale ne tak dlho jak ted.

Nevim, jak zjistit, jestli opravdu nema nejaky problem s curanim…ale jenom v noci je to divne.
Spime s nim v pokoji, nebo jinde, je to stejne…prijde mi to uz jako tik nejaky..je to divne proste

prosim anonym nebo smazat

a nemůže si v noci na wc dojít sám? Na testování moči můžeš koupit testovací proužky, abys ho hned nemusela tahat po doktorech. A pak se snažit zavést pravidlo, že před spaním se jde vyčůrat a konec bez diskuse… ale to je těžké, vím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1502
21.11.20 08:02

Nocnik vedle postele?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 08:59

Než bych se pustila do jakýchkoliv odnaučovacích procesů, nechala bych mu pro jistotu udělat vyšetření z moči, jestli přecejen nemá nějaký zánět nebo cokoliv. Máš pravdu, že je divné, že to má jen v noci, ale i tak, je lepší mít jistotu, že toto je ok.
Jinak já jako dítě (ve věk 12-15let) jsem měla obdobné problémy, před spaním jsem doslovně musela několikrát na záchod, v noci to samé a močák prakticky prázdný, ale měla jsem pocit, že když nepůjdu tak… časem se to samo nějak upravilo, ale v poslední době jsem měla několikrát bakteriální nález v moči, má indície, že je to až chronické a dlouhodobé…
Anonym: zdr stav

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama