Neklidné decké spaní

38
16.11.20 08:08

Neklidné decke spaní

Dobry den mám takový dotaz syn 11 měsíců v noci když spí tak vstane začne strašne brecet takže ho musím vzít a nějak uspat, děla to i několikrát v noci takže skoro nespime, přes den spí v klidu, měl to někdo taky tak? Kdyžtak co na to pomáhá aby klidně spal dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13584
16.11.20 08:29

@Poláček nerostou mu zuby? Nebo může mít zlé sny, bát se tmy, nebo se mu chce čůrat a vzbudí ho to..mám 2 děti a takových nocí jsme měli spoustu a někdy ještě máme.
Dávám někdy na noc meduňkový čaj nebo sirup na klidné spaní, je to lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
16.11.20 08:35

Dcera 35 měsíců má tenhle styl spánku pořád. Někdy se stane, že spí celou noc, ale většina noci probíhá tak, že se budí pláčem. Někdy jednou, někdy 3×. Kolem roku jsme spíš nespaly než spaly. To se budila třeba 8×. Když se vzbudí, jdu si k ní lehnout a už tam zůstávám. Někdy má zlé sny, někdy mě chce jen u sebe. Myslím, že je to normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
16.11.20 08:45

@lucynka25 no nedávno nám právě horečkoval paní doktorka říkala ze je to ze zoubku ale zatím se ještě žádný nevytlačil jinak nechávám i trochu světla na noc ať nemá úplně tmu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
16.11.20 08:48

@Lumíkovec Do nedávná se nám to moc nestávalo opravdu jednou za čas ale teď je to pravidelně každý den ani nespí v klidu pořad sebou háže obrací se no nevím čím to muže být, za měsíc bude mít rok a za celou dobu spinkat celou noc možná 2krat😀 tak uvidíme kdy tohle období zkonci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6358
16.11.20 09:07

Namažte mu dásně něčím proti bolesti zubů, já používám Calgel, ony ty zuby mohou bolet i měsíce předtím, než je na dásni něco vůbec znát. Mě tohle dělaly obě děti a když bylo nejhůř, tak jsem jim občas na noc dala dávku Paralenu na bolest a většinou byl od té doby klid, protože se v noci projevovala nejen bolest zubů, ale i únava dítěte z nevyspání. Časem to bude lepší. Mojí mladší je kousek přes 2 roky a už mi řekne, že jí bolí zoubky (chybí jí ještě 1 a 3/4 stoličky).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
16.11.20 09:11

@Heivka myslíte teda že to bude ze zoubku? On právě přes den spí v pohodě ale v noci to je opravdu hrůza pořad se budí z pláčem kterým ho nejde ani uklidit takže ho musím dat do kočárku a uspat zkusím mu teda něco v noci dat už jsem i přemýšlela ze mu koupím nějaký sirup nebo něco na spaní :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6358
16.11.20 09:16

@Poláček V první řadě bych vyzkoušela nějakou lokální mastičku a podle výsledků postupovala dál. Ještě může brečet protože je v noci horko/zima a milion dalších důvodu, ale v tomhle věku mě zuby napadnou jako první.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
16.11.20 09:25

@Heivka on právě nechce být vůbec zakryti pořad takže večer ho zakryju ale on to zkope, no musím na to proste prijit protože je to strašne večer se poradně nevyspime a přes den dělám dokola jedno a to samé takže rada bych se aspoň vyspala :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13584
16.11.20 10:17

To bude asi od toho zoubku, trva to než vyleze a v noci bolí nejvíc. Zkus gel na dásně, nebo v nejhorsím trošku Nurofenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
16.11.20 10:33

@lucynka25 právě to nechápu přes den spinka v klidu jen v noci je to špatně budu mu muset vyzkoušet něco dat na ty zoubky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13584
16.11.20 10:40

@Poláček zrovna tu vyšel článek o zoubkách ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
16.11.20 10:47

@lucynka25 děkuji ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 09:49
:-(