Syn se ve spaní třese a potí se

1037
4.11.20 09:01

Syn se ve spaní třese a potí se

Ahoj holky, syn se poslední dobou budí ze spaní, kdy něco vykládá ze spaní, pláče u toho, potí se a včera se i třásl. Doktorka řekla že děti mají zlé sny a že to časem přejde.
Ale mám strach, v noci pláče hodně, vzbudí všechny ze spánku a nedá se utišit. Má u toho zavřené oči a nenechá na sebe sáhnout. asi po 5 minách to přejde a zase spí. Ráno o ničem neví. Pokaždé mě to vyděsí. Je mu sedm let a je PAS. Vyjímečně se i stane, že se pozvrací. Byly jsme oblednaní na neurologii a psychologii, ale tu nám teď vzhledem nouzového stavu a nedostatek lékařů zrušily a máme se objednat až po novém roce.
Neví někdo co s tím? Jak mu pomoc? Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1060
4.11.20 10:10

Noční děsy? Syn to měl podobně. Probouzel se okolo půlnoci se strašným řevem, vůbec nešel utišit. Doktorka nás poslala na neurologii, aby se vyloučila noční epilepsie. Naštěstí všechno v pořádku. Dostali jsme nějaký sirup na přírodní bázi. U nás teda žádný efekt neměl. Trápilo nás to skoro dva roky. Teď jsou synovi čtyři, občas se v noci probudí, ale už to není takové. Držím palce ať je všechno v pořádku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
829
4.11.20 10:18

Můj syn 5 let má úplně to samé. Prý je dobré dávat hořčík a ještě hned ho dostat na wc vycurat, někdo tu psal, že se jich chce čůrat a dávají to takto najevo a je pravda, že nám od té doby co se to děje dám vycurat lehne a spí :lol: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
6.11.20 15:26

Syn totéž, 4,5 roku. Spocený, v sedě, otevřené oči a brečí. Neřve tedy nějak hystericky, klasický pláč ale absolutně nereaguje a moje slova. Často i kouká do blba, jako by něco viděl v koutě. Čekám vždy u něj a po nějaké době ho prostě položím a za chvilku zase spí. Asi jsou to ty sny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
829
6.11.20 21:07

@Ninull úplně to samé do detailu 8o u dcery tohle vůbec neznám :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.20 00:34

Zkontaktovat církev jste zkusili? Za mě by mohly pomoci nějaké vymýtací procesy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat