Reklama

Má mě jistou - co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetyMimi
Stálice 88 příspěvků 20.04.18 13:02
Má mě jistou

Holky, jak zařídit, aby si nemyslel, že mě má jistou? Máte typy? Úplně to vyprchává… :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 8151 příspěvků 20.04.18 13:05

Proc ti jistota vadi? Pro znejisteni je nejlepsi rozchod, nebo ho podvest.

PetyMimi
Stálice 88 příspěvků 20.04.18 13:06

@Emimin7 to ne. Jen už to není takové, jako dřív. Předtím se snažil a podobně. Teď mám pocit, že dolejzám.

marka123
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 20.04.18 13:07

Vyfintit se a jit ven nekde s kamaradkama a treba nerict kam, nebo delat trochu tajemno, nebyt na chlapovi porad fixovana, co se tyce volneho casu, venovat se i sama sobe atd. Mit vlastni zajmy, konicky, pratele, aby si proste nemyslel, ze se bez nej po…

pikola
Neúnavná pisatelka 18970 příspěvků 20.04.18 13:07

Mít i vlastní život a ne jen partnera :nevim:

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 20.04.18 13:07

Podle me mit taky svuj zivot a nebyt na nem zavisla. Nedelat pro nej uplne vsechno na svete, ale mit svy hranice.

pikola
Neúnavná pisatelka 18970 příspěvků 20.04.18 13:08
@PetyMimi píše:
@Emimin7 to ne. Jen už to není takové, jako dřív. Předtím se snažil a podobně. Teď mám pocit, že dolejzám.

A jak je to dlouho jako dřív? Jak se snažil? Tak jestli jste spolu krátce, tak pomine čas tokání a je z toho normální vztah

Janli
Kelišová 5420 příspěvků 9 inzerátů 20.04.18 13:08

Ono je pro vztah potřeba, aby měl partner pocit, že mu zdrhneš? 8o A já káča jsem si vždycky myslela, že je to o lásce a důvěře. Nebo jak ten dotaz myslíš?

PetyMimi
Stálice 88 příspěvků 20.04.18 13:09

Takže probudit žárlivost?

Uživatel je onlineMonchichik
Závislačka 4195 příspěvků 20.04.18 13:11

Já si teda nejsem jistá ničím, nikdy nevíš, co se může stát :nevim:. On si myslí, že tě má jistou?

PetyMimi
Stálice 88 příspěvků 20.04.18 13:11

@pikola půl roku. Někomu to může připadat málo. Ale on mi říkal, že jeho rodiče se brali po 3 měsících a jsou spolu 40 let. Tak to zase jako málo nevidím. Je nám 30.

PetyMimi
Stálice 88 příspěvků 20.04.18 13:13

@Monchichik mám ten pocit…

zoidberg
Extra třída :D 11474 příspěvků 20.04.18 13:15

Pokud do něčeho investuji, tak chci mít jistotu. Když není jistota, vklad vyberu a jdu jinam. Co se ti na jistotě nelíbí? :think:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62563 příspěvků 3 inzeráty 20.04.18 13:17
@PetyMimi píše:
@pikola půl roku. Někomu to může připadat málo. Ale on mi říkal, že jeho rodiče se brali po 3 měsících a jsou spolu 40 let. Tak to zase jako málo nevidím. Je nám 30.

Nojo, zamilovanost vyprchala…

zoidberg
Extra třída :D 11474 příspěvků 20.04.18 13:17
@PetyMimi píše:
Takže probudit žárlivost?

Na slabochy to zabírá. Chlap se žárlením neponíží a radši tě pošle k vodě.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama