Má mě stále rád?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

R.E.M.I 98
Povídálka 32 příspěvků 08.04.18 12:59
Má mě stále rád?

Ahoj všichni, asi před rokem se do mě zakoukal jeden muž. Dokonce se chtěl se mnou seznámit, ale nějak to nedopadlo, dostal strach a utekl. A od té doby, když mě vidí, tak se chová, jak blb. Dělá mi naschvály nebo se mi směje.
Píšu sem, protože bych potřebovala poradit, jak to vidíte vy. Nevím co si mám o tomto chování myslet nevím jestli se, tak chová schválně, aby mi ublížil nebo jestli to děla, že mě má stále rád. :think:

Reakce:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 08.04.18 13:02

Pokud mu neni 13-14, tak to dela nejpravdepodobneji z toho duvodu, ze mu mozkova kapacita vice neumoznuje.

Příspěvek upraven 08.04.18 v 13:10

lilith1
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 08.04.18 13:06
@Suzki píše:
Ahoj všichni, asi před rokem se do mě zakoukal jeden muž. Dokonce se chtěl se mnou seznámit, ale nějak to nedopadlo, dostal strach a utekl. A od té doby, když mě vidí, tak se chová, jak blb. Dělá mi naschvály nebo se mi směje.
Píšu sem, protože bych potřebovala poradit, jak to vidíte vy. Nevím co si mám o tomto chování myslet nevím jestli se, tak chová schválně, aby mi ublížil nebo jestli to děla, že mě má stále rád. :think:

Miluje tě až za hrob, kolik je ti let?

R.E.M.I 98
Povídálka 32 příspěvků 08.04.18 13:08

Je mi teprve 20 a jemu to bohužel nevím. :)

Příspěvek upraven 08.04.18 v 19:30

Lucius08
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 08.04.18 13:11

Tohle mi dělali kluci když mě,, měli rádi,, ale bylo jim tak 10-14 :roll:… Jestli se takhle chová 20+ člověk tak je asi nejspíš vadnej…

Tunrida
Hvězda diskuse 48020 příspěvků 08.04.18 13:11
@vonajebohyne píše:
Pokud mu neni 13-14, tak to dela nejpravdepodobneji z toho duvodu, ze mu mozkova kapacita vice neumoznuje.
:lol: Já bych to zvýšila klidně tak na 16-17. Pak už to bude ta kapacita :mrgreen:

navy blue
Kecalka 317 příspěvků 08.04.18 13:17

Chová se jak blb = chová se, jak umí

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 08.04.18 13:23
@Suzki píše:
Píšu sem, protože bych potřebovala poradit, jak to vidíte vy. Nevím co si mám o tomto chování myslet nevím jestli se, tak chová schválně, aby mi ublížil nebo jestli to děla, že mě má stále rád. :think:

takovýchto „vyplašených“ jsem zažila několik a mezi námi - stojí to za prd a je to zbytečné plýtvání časem - kašli na to..

Petistaaa
Kecalka 217 příspěvků 08.04.18 13:31

@Suzki tak za ním zajdi a narovinu se zeptej co má za problém…když se k tomu nemá on tak musíš udělat první krok ty..třeba se snaží upoutat tvou pozornost, ale pokud se ti vysmívá tak nevim no co si o tom myslet :zed:

Russet
Extra třída :D 12136 příspěvků 08.04.18 13:32
@Suzki píše:

Najdi si někoho, co před tebou nebude utíkat. Pokud mu je přes dvacet a dělá ti naschvály, tak je asi na úrovni puberťáka. Jestli máš zájem o duševně mladší, tak ho sbal :roll:

Paola21
Závislačka 3606 příspěvků 08.04.18 13:38

A ty chceš chodit s blbem?

R.E.M.I 98
Povídálka 32 příspěvků 08.04.18 13:44
@Paola21 píše:
A ty chceš chodit s blbem?

Ne, nechci. :zed:

Paola21
Závislačka 3606 příspěvků 08.04.18 13:51
@Suzki píše:
Ne, nechci. :zed:

Tak vidíš, tak máš jedno, jestli se chová jako blb z důvodu, že tě má rád nebo z jiného důvodu :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 15:12

Se ho zeptej, co to vše má znamenat :nevim:

Esmeralda75
Závislačka 4156 příspěvků 08.04.18 16:13

Bych se ani neptala a našla si někoho, kdo již dospěl. Jeden chlap mi po domluvě že se uvidíme ve čtvrtek, přišel až v pátek, když jsem na něj vlitla co to má jako znamenat v klidu mi řek že je to přece normální že lidi co spolu chodí o sobě 2 dny nevi :roll: a to mu již bude 40,tak mi jako dostalo že bych někomu ve 40 měla vysvětlovat že když nemůžu přijet jak jsem slíbil, tak dám vědět. Taky to holt ještě nedospelo,20 lety by měl vědět že když se mi holka líbí že ji oslovím a nechovam se jak debza

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >