Má raději tatínka

Anonymní
12.5.17 11:15

Má raději tatínka

Mám takový dojem že náš syn, má raději tatínka…pořád táta tohle, táta tamto, vždycky má pravdu táta, pořád stojí za tátou, přitom já jsem ta která se stará dnem i nocí. Dokonce tatínka potichu poňoukám aby si s ním šel hrát. Syn na něj mluví a on nereaguje protože je hluchý :D tak říkám HALOOO SLYŠÍM HO? ON NA TEBE MLUVÍ… Doma dělám úplně vše, věnuji se klukovi na 200%, já s ním v noci jezdím na pohotovost, já se o něj starám v nemoci, já se v noci probudím a jdu se s ním napít a vyčůrat protože se bojí sám, já mu čtu před spaním a bla bla bla…dokonce zajišťuji i to aby se tatínek o něj zajímal více než by chtěl a tak aby to syn nevěděl aby mu to nebylo líto a on pořád TÁTA, TÁTA, TÁTA,… a všechno držím v sobě a nemůžu to nikomu říct a fakt je mi to líto a zajímalo by mě jestli je to normální. Nebo spíš potřebuju slyšet že je to normální, že je to období a že ho to přejde…protože mě to fakt i štve…beze me by snad nechodil ani na žádné kroužky které tak miluje, kdo by se s ním učil… no však to znáte…prostě mámy jsou nepřekonatelné :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1877
12.5.17 11:18

Tak jasně že je to normální, ty jsi s ním pořád, vychováváš víc, tatínek je vzácnější, je na to hraní.
U nás je to to samé a co teprve když přijde babička s dědou a dělají všivákoviny, to ani neví, že nějaká maminka je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12802
12.5.17 11:19

Jak je synek stary? Mne teda spis prijde, ze tak prosi o jeho pozornost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.17 11:21

Je mu 7 let. Tak on se mu právě věnuje dost ale právě že díky tomu že ho dost poňoukám, ale to ten kluk nevidí :/

• Nahlásit
  • Citovat
10812
12.5.17 11:21

Víš, co je právě ta „chyba“? Že „dělám úplně vše, věnuji se klukovi na 200%, já s ním v noci jezdím na pohotovost, já se o něj starám v nemoci, já se v noci probudím a jdu se s ním napít a vyčůrat protože se bojí sám, já mu čtu před spaním a bla bla bla“. Jasně, že pak je vyndanej z táty, když přijde z práce a má na něj chvilku času ;) Je to úplně normální, žádané období. Věř mi, že až začneš chodit do práce, budeš úplně stejně žádaná jako tatínek teď ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10812
12.5.17 11:23

Aha, teď čtu, že mu je sedm. A ty chodíš do práce, nebo máte doma ještě nějaké mladší dítě? A proč tedy jeho tatínka „poňoukáš“, aby si s ním hrál?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
12.5.17 11:24

Já bych byla šťastná - tedy za sebe - dítě, které nevolá po mamince, je to nejšťastnější dítě na světě, protože to znamená, že maminka tu pro něj vždycky je a bude - tj. nepotřebuje se ujišťovat o její přítomnosti. Druhá věc je, že pokud pořád volá po tátovi, tak to znamená, že mu prostě chybí a tatínek by měl trochu přehodnotit svůj život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.17 11:28

Protože manžel má hodně težkou práci a já v ní prakticky jen sedím a píšu si třeba ted s vámi :D takže beru domácí práci na sebe. Co se týče kluka… to je takové složitější. manžel sám měl rodiče na hov** takže se spoustu věcí učí a tím že je mu 50, je víc unavený než kdyby mu bylo 30let nikdy nezažil takovouhle rodinu takže je to prostě težší, mě to nikdy nevadilo a nevadí mi to miluju je oba víc než cokoli ale občas mě proště zamrzí to že cítím že má raději tátu. Je to moje první a jediné dítě takže ani netuším zda je to tak v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.5.17 11:30

@Akivasha Děkuji, přesně to se snažím v synovi vzvudit. Jinak manžel s ním tráví taky hodně času ale jinak a to se mu asi právě víc líbí…máma vychovává a stará se a táta je prostě na hraní i když taky vychováná ale přísněji. Máma je ta hodná.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.5.17 11:32

Ale když si sáhnu do svědomí tak musím uznat že mě pořád zlatí… neříká mi mami říká mi zlatíčko, teda když jsme sami :D jinak jsem MAMÍ nebo MAMINA :D

• Nahlásit
  • Citovat
2664
12.5.17 11:36
@Anonymní píše:
Protože manžel má hodně težkou práci a já v ní prakticky jen sedím a píšu si třeba ted s vámi :D takže beru domácí práci na sebe. Co se týče kluka… to je takové složitější. manžel sám měl rodiče na hov** takže se spoustu věcí učí a tím že je mu 50, je víc unavený než kdyby mu bylo 30let nikdy nezažil takovouhle rodinu takže je to prostě težší, mě to nikdy nevadilo a nevadí mi to miluju je oba víc než cokoli ale občas mě proště zamrzí to že cítím že má raději tátu. Je to moje první a jediné dítě takže ani netuším zda je to tak v pořádku

Nemyslím si, ze by tátu měl víc rád. Určitě vás miluje stejně, neboj. To, že pořád běhá za tátou neznamená, že nemá rád tebe. Neříkej, že k tobě se nikdy nepřitulí a nedá ti pusu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.17 11:38
@Ice79 píše:
Nemyslím si, ze by tátu měl víc rád. Určitě vás miluje stejně, neboj. To, že pořád běhá za tátou neznamená, že nemá rád tebe. Neříkej, že k tobě se nikdy nepřitulí a nedá ti pusu.

To rozhodně ne, rád mě má to vím a moc ale nějak mě napadá že toho tátu asi víc. Jsem ráda že jste mě ujistili že jsem jenom blbka a hrotím kraviny :D :D Moc Vám děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
2740
12.5.17 11:40

Je to normální, kluk vyhledává mužský vzor- vidím to i u svého 2 letého syna. Tatínek je vzácnější, tak o něm víc mluví, chce s ním víc být. Určitě má rád i maminku, tu nic nenahradí když mu není dobře nebo se chce jen pomazlit :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.17 11:42

Takže normální jako vždy…ženská všechno oddře a chlap slízne smetanu… :D

• Nahlásit
  • Citovat
1372
12.5.17 11:44

U naanás to samy, akorat je to skoro 5letá holka :) Táta, táta, kde je a kdy prijde, chci zavolat tátovi.. :D Ale jak je nejakej problem, napr ma hlad nebo chce sklenici vody tak už je to MÁMA :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama