Má smysl mít trpělivost a čekat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Breuse
Kecalka 128 příspěvků 27.11.18 07:33
Má smysl mít trpělivost a čekat?

Milé dámy, přišla jsem k vám rozjet diskuzi o své aktuální partnerské situaci. :D Vím, že ve výsledku to stejně musíme vyřešit sami, ale potřebovala bych nějaké nezávislé názory a víc hlav prostě víc ví a má tisíce názorů. :)
Před 2 měsíci jsem poznala chlapa (jo, je to krátká doba). Máme podobné názory, zájmy, vkus na hudbu, filmy, prostě to, s čím byste dokázali žít s úsměvem na tváři. Jsme od sebe 10 let. On má radši starší ženské. Nemá děti a nebyl nikdy ženatý. Mně je 25, nikdy jsem pořádnej vztah se vším všudy nezažila a posledních X měsíců jsem byla leda tak zahrabaná ve své práci. Jemu je (překvapivě) 35, má za sebou pár vztahů z toho jeden trval 9 let! Jsou to už dva roky, co žije sám, ačkoli nějakou partnerku měl. Ale stihnul si zvyknout na ten svůj komfort, na to, že ho doma nikdo neprudí, že má to svoje.
Náš první měsíc byl super, chodili jsme často na večeře, párkrát jsme byli v kině, začali jsme spolu chodit do posilovny. Fakt se nám ten společnej čas zalíbil a já u něj začala častěji přespávat. Řekl mi několikrát, že jsem se mu až moc rychle zaryla pod kůži, že na to jak jsem mladá, tak mám něco do sebe a jak je se mnou rád. Je to fakt otevřený člověk, nemá problém vyjádřit emoci, takže se člověk nemusí šponovat a hlídat se. V posteli taky všechno dobrý. Za ten měsíc mi řekl spoustu citlivých věcí, ať už obav, finanční stránku, problémy v rodině.. Fakt jsme si na nic nehráli.

Po tom měsíci přišel den, kdy jsme byli na večeři a on mi po ní řekl, že si myslí, že se k sobě nehodíme. 8o Že máme stejnou povahu, že bychom si lezli na nervy, že je zvyklý být už sám a neumí si to se mnou představit, že nejsem ta, kterou by viděl po svém boku. Ale, že mu vyhovuje, když se vídáme 2-3× týdně, že je mu se mnou skvěle, přirostla jsem mu k srdci a má mě moc rád. A že by v tom rád pokračoval v tomhle duchu, ale nechce, abych od toho něco čekala, protože podle něj to nejsem TA. Ale hrozně by ho mrzelo, kdybych už s ním nejela domů a netrávila s ním ten čas.
Vzhledem k tomu, že je nám spolu fakt skvěle a není to jenom o sexu, tak jsem si řekla, že nemám co ztratit a nechám to takhle a čas ukáže. :nevim:

Přišel druhý měsíc. Seznámil mě s kamarády, pořád chodíme za ručičku, pořád si dáme pusu na veřejnosti, i před jeho kamarády, kteří vědí, že mezi námi není nic vážného, pořád za mě všechno platí, chodíme na večeře, do kina. Už u něj nejsem 2× týdně ale 5×, plánujeme příští rok někam spolu vycestovat na dovolenou, bavili jsme se úplně nezávisle o jménech pro děti (což byla fakt náhoda v konverzaci), i když ani jeden děti teď fakt nechceme a uculovali jsme se jak dementi, když jsme se na nějakém shodli. Je nám líp a líp. Nic se od jeho věty „Rozcházím se s tebou“ nezměnilo, chová se ještě líp, je nám ještě líp. Je schopný mi říct, že je u něj beze mě prázdno, i když je to ten jeho samostatnej komfort, kterej má tak rád. Ale stejně jednou za čas z něj něco vypadne jako „Až si jednou najdeš nějakého jiného.. Jednou tě to přestane bavit být takhle na hromádce.“ :roll:

A já tomu asi nerozumím. :D Už si trochu přijdu jako blázen, a tak jsem chtěla poprosit vás, jestli byste některá nevěnovala čas tomhle slohu a nezkusila mi říct svůj pohled na věc. :hug:

Moc děkuju, K.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:
jahuhudka
Extra třída :D 11278 příspěvků 27.11.18 07:53

Hlavně od něj nic nečekej ,protože se vyjádřil jasně . :nevim: Děti a budoucnost bych s ním neplánovala. Jako přechodový stav dobrý ,ale hledala bych JEHO ,stejně jako on hledá JI

jkra
Nadpozemská drbna 25144 příspěvků 27.11.18 07:54
@Breuse píše:
Milé dámy, přišla jsem k vám rozjet diskuzi o své aktuální partnerské situaci. :D Vím, že ve výsledku to stejně musíme vyřešit sami, ale potřebovala bych nějaké nezávislé názory a víc hlav prostě víc ví a má tisíce názorů. :)
Před 2 měsíci jsem poznala chlapa (jo, je to krátká doba). Máme podobné názory, zájmy, vkus na hudbu, filmy, prostě to, s čím byste dokázali žít s úsměvem na tváři. Jsme od sebe 10 let. On má radši starší ženské. Nemá děti a nebyl nikdy ženatý. Mně je 25, nikdy jsem pořádnej vztah se vším všudy nezažila a posledních X měsíců jsem byla leda tak zahrabaná ve své práci. Jemu je (překvapivě) 35, má za sebou pár vztahů z toho jeden trval 9 let! Jsou to už dva roky, co žije sám, ačkoli nějakou partnerku měl. Ale stihnul si zvyknout na ten svůj komfort, na to, že ho doma nikdo neprudí, že má to svoje.
Náš první měsíc byl super, chodili jsme často na večeře, párkrát jsme byli v kině, začali jsme spolu chodit do posilovny. Fakt se nám ten společnej čas zalíbil a já u něj začala častěji přespávat. Řekl mi několikrát, že jsem se mu až moc rychle zaryla pod kůži, že na to jak jsem mladá, tak mám něco do sebe a jak je se mnou rád. Je to fakt otevřený člověk, nemá problém vyjádřit emoci, takže se člověk nemusí šponovat a hlídat se. V posteli taky všechno dobrý. Za ten měsíc mi řekl spoustu citlivých věcí, ať už obav, finanční stránku, problémy v rodině.. Fakt jsme si na nic nehráli.

Po tom měsíci přišel den, kdy jsme byli na večeři a on mi po ní řekl, že si myslí, že se k sobě nehodíme. 8o Že máme stejnou povahu, že bychom si lezli na nervy, že je zvyklý být už sám a neumí si to se mnou představit, že nejsem ta, kterou by viděl po svém boku. Ale, že mu vyhovuje, když se vídáme 2-3× týdně, že je mu se mnou skvěle, přirostla jsem mu k srdci a má mě moc rád. A že by v tom rád pokračoval v tomhle duchu, ale nechce, abych od toho něco čekala, protože podle něj to nejsem TA. Ale hrozně by ho mrzelo, kdybych už s ním nejela domů a netrávila s ním ten čas.
Vzhledem k tomu, že je nám spolu fakt skvěle a není to jenom o sexu, tak jsem si řekla, že nemám co ztratit a nechám to takhle a čas ukáže. :nevim:

Přišel druhý měsíc. Seznámil mě s kamarády, pořád chodíme za ručičku, pořád si dáme pusu na veřejnosti, i před jeho kamarády, kteří vědí, že mezi námi není nic vážného, pořád za mě všechno platí, chodíme na večeře, do kina. Už u něj nejsem 2× týdně ale 5×, plánujeme příští rok někam spolu vycestovat na dovolenou, bavili jsme se úplně nezávisle o jménech pro děti (což byla fakt náhoda v konverzaci), i když ani jeden děti teď fakt nechceme a uculovali jsme se jak dementi, když jsme se na nějakém shodli. Je nám líp a líp. Nic se od jeho věty „Rozcházím se s tebou“ nezměnilo, chová se ještě líp, je nám ještě líp. Je schopný mi říct, že je u něj beze mě prázdno, i když je to ten jeho samostatnej komfort, kterej má tak rád. Ale stejně jednou za čas z něj něco vypadne jako „Až si jednou najdeš nějakého jiného.. Jednou tě to přestane bavit být takhle na hromádce.“ :roll:

A já tomu asi nerozumím. :D Už si trochu přijdu jako blázen, a tak jsem chtěla poprosit vás, jestli byste některá nevěnovala čas tomhle slohu a nezkusila mi říct svůj pohled na věc. :hug:

Moc děkuju, K.

Vyplnujes mu cas, ma nekoho na zabavu a sex.

Tajeka
Stálice 84 příspěvků 1 inzerát 27.11.18 07:55

Nadeje umira posledni. Sance treba i je… nejlip asi, aby okusil moznost Tve ztraty… tezko rict.

Ze zkusenosti ale vim, ze pokud chlap takhle klickuje, ma k tomu duvod. Pokud rika ne, mysli opravdu ne. Brala bych jeho vety vazne.

Presto drzim palce!!!

Georgia2
Nováček 8 příspěvků 27.11.18 07:56

Hmm tak pro mě by ty slova co ti řekl po prvním měsíci byla konečná. Je to tak ponižujicí. Ale tobě to asi nevadí.

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 27.11.18 08:03

Hele, je to těžký, já takhle usilovala o mého prvního partnera, bylo mi 18,jemu 28. Stav, který popisuješ trval dva roky a nakonec jsme koupili byt a žili spolu dalších 5 let. Rozchod proběhl z mojí strany, vztah byl tzv. přechozený. Chtěla jsem dítě, on měl pořád pocit, že nejsme dostatečně zajištění. Navíc byl citově naprosto,, oploštělý". Neuměl pohladit, říct, nebo dát najevo, že mě miluje. Po našem rozchodu si zakrátko našel přítelkyni, za pár měsíců založili rodinu, jsou spolu dodnes. Dnes si zpětně uvědomuji, že se necítil ve vztahu se mnou jistý. Při rozchodu mi řekl, že kdybychom se potkali o deset let starší, dopadlo by to úplně jinak. Shrnutí. Může se stát, že to do vztahu dospěje, ale pokud nejsi TA už na začátku , tak jí nikdy nebudeš :kytka:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 27.11.18 08:04

Jo, mám takového kamaráda, který taky každé takhle vyloží karty na stůl - nepočítej s tím, že bychom se někdy vzali nebo nedej bože měli děti, vlastně spolu ani nechodíme, jsme spolu prostě jen proto, že nás to takhle baví. A tak má zábavu, sex, jeden víkend je s jednou slečnou, další víkend s jinou, další zas s tou první. Budoucnost neplánuje s žádnou, ony asi taky ne, prostě jim jde jen o ten momentálně příjemně strávený čas. Já bych to tak u svého vztahu nesnesla, těm jeho několika slečnám to asi nevadí. :think:

Prostě s ničím nepočítej, jestli chceš, tak si to teď užívej, a rozhlížej se dál, jestli toužíš po vztahu, který má nějakou perspektivu. :nevim:

Helca83
Kecalka 350 příspěvků 27.11.18 08:15

Na nic bych necekala a ukoncila to resp si od toho NIC neslibovala a hledala partnera pro vztah se vsim vsudy, coz se dela tezko jestli jsi 5× tydne s timhle.

Chlap se ve 35 nezmeni, je a zustane sobeckem. Skonci to bud tak ze Te to casem prestane bavit, nebo s nim neplanovane otehotnis a on vas pak odkopne, vzdyt Ti prece “nic nesliboval” anebo se s tim spokojis a budete takhle spolu “nechodit” do smrti, ale na to jsi mlada, takze tuto variantu nepokladam za pravdepodobnou… :nevim:

Martina D.
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 27.11.18 08:16
@Breuse píše:

Moc děkuju, K.

Nepočítá s tebou v budoucnosti, nechce si tě brát a mít s tebou děti, chce s tebou sexovat a trávit volný čas a nepočítá se závazky.
Pokud o něj moc stojíš, můžeš nadhodit, že se kolem tebe motá třeba Pepa a že s ním vyrazíš, tak jenom aby o tom věděl, když máte ten volný vztah. A pokud tě nezačne na kolenou odprošovat a škemrat o chození, je to ztracené. A i potom bych si uvědomila, že pokud si předchozí partnerku po 9 letech nevzal a ani s ní nemá dítě, vázat se nechce a takový nezávazný vztah pro zábavu mu vyhovuje.
Moje rada je - kašli na něj, je to sobec a má rád jenom sebe, s tebou v budoucnosti nepočítá, tak se neponižuj a ohlédni se po někom, pro koho budeš ta pravá. :kytka:

terinka4444
Hvězda diskuse 68455 příspěvků 27.11.18 08:19

Hele, u chlapů je většinou ne jasné ne. Jo, jemu se líbí to co máte, řekl, že je to nezávazné, řekl ti to jasně. A teď jen plnými doušky užívá, co nezávazně má. A má, protože ti řekl, že pro něj nejsi dost dobrá na vztah, ale jen na sex, a ty jsi mu to odkývala a dál v tom pokračuješ. No tak by byl blbý, kdyby toho nevyužil.

miska09
Závislačka 2567 příspěvků 27.11.18 08:20

Ja bych to tak cerne teda nevidela. Jsem asi podobna jako tvuj partner nebo jak ho nazvat :) vzdycky jsem rikala nic od toho necekej,hlavne se mnou neplanuj budoucnost, cim vice jsem k nekomu neco citila,ma obrana byla,ze jsem se jeste vice odtahla a ty reci vedla jeste ve vyssim levelu :mrgreen: i s mym uz manzelem, rok jsme se schazeli, mela jsem sileny strach,ze mi ublizi, takze jsem delala vse pro to,aby me nechtel,citila jsem jak blizci si jsme a bala jsem se toho. Pak mi precvaklo v hlave (jak blesk z cisteho nebe), prestala jsem se branit a od te doby jsme spolu a jsme moc stastni. Taky mluvil o detech a ja si rikala no to urcite, ted vedle me zvatla nase mala :mrgreen:
Je to prvni clovek,ktery dostal cele me srdce a jsem naprosto otevrena citum. Trvalo to dlouho a kdyby tenkrat nemel tu trpelivost,prisla bych o nejvetsi lasku jakou jsem kdy zazila. A dneska si rikam,ze i kdyby to skoncilo,stalo to za to…
Treba se proste lekl toho, ze zacal neco citit. Byt tebou,tak to necham otevrene, nezatracovala ho a sama uvidis jak to bude dal. Proste uzivej, kdyz to nedopadne,tak je dobre ted a to je hlavni :hug: :srdce:

Breuse
Kecalka 128 příspěvků 27.11.18 08:23
@Georgia2 píše:
Hmm tak pro mě by ty slova co ti řekl po prvním měsíci byla konečná. Je to tak ponižujicí. Ale tobě to asi nevadí.

Nepřijde mi na tom nic ponižujícího. Naopak obdivuju jeho upřímnost. Říct něco takového někomu do očí, když můžeš očekávat jakoukoli reakci je hrozně těžký.
A to, že je ti s někým dobře, dokážeš s ním sdílet jak sociální tak intimní chvíle, jenom nečekáš 10 dětí a 50 psů k tomu, mi nepřijde ponižující ani z jedné strany..

Dorotka101
Nováček 6 příspěvků 27.11.18 08:23

To, co ti řekl, vypadá jako udělané podhoubíčko, ze kdyby se mu to s tebou nezamlouvalo, pustí te k vodě a: ale já jsem ti to říkal. Mne tohle chlap rict, tak s nim nejsem. Buď obezretna. Držím ti palce :kytka:

brisco
Závislačka 2951 příspěvků 27.11.18 08:23
@miska09 píše:
Ja bych to tak cerne teda nevidela. Jsem asi podobna jako tvuj partner nebo jak ho nazvat :) vzdycky jsem rikala nic od toho necekej,hlavne se mnou neplanuj budoucnost, cim vice jsem k nekomu neco citila,ma obrana byla,ze jsem se jeste vice odtahla a ty reci vedla jeste ve vyssim levelu :mrgreen: i s mym uz manzelem, rok jsme se schazeli, mela jsem sileny strach,ze mi ublizi, takze jsem delala vse pro to,aby me nechtel,citila jsem jak blizci si jsme a bala jsem se toho. Pak mi precvaklo v hlave (jak blesk z cisteho nebe), prestala jsem se branit a od te doby jsme spolu a jsme moc stastni. Taky mluvil o detech a ja si rikala no to urcite, ted vedle me zvatla nase mala :mrgreen:
Je to prvni clovek,ktery dostal cele me srdce a jsem naprosto otevrena citum. Trvalo to dlouho a kdyby tenkrat nemel tu trpelivost,prisla bych o nejvetsi lasku jakou jsem kdy zazila. A dneska si rikam,ze i kdyby to skoncilo,stalo to za to…
Treba se proste lekl toho, ze zacal neco citit. Byt tebou,tak to necham otevrene, nezatracovala ho a sama uvidis jak to bude dal. Proste uzivej, kdyz to nedopadne,tak je dobre ted a to je hlavni :hug: :srdce:

A to Ti taky bylo 35? :andel:

Breuse
Kecalka 128 příspěvků 27.11.18 08:25
@klamonožka píše:
Jo, mám takového kamaráda, který taky každé takhle vyloží karty na stůl - nepočítej s tím, že bychom se někdy vzali nebo nedej bože měli děti, vlastně spolu ani nechodíme, jsme spolu prostě jen proto, že nás to takhle baví. A tak má zábavu, sex, jeden víkend je s jednou slečnou, další víkend s jinou, další zas s tou první. Budoucnost neplánuje s žádnou, ony asi taky ne, prostě jim jde jen o ten momentálně příjemně strávený čas. Já bych to tak u svého vztahu nesnesla, těm jeho několika slečnám to asi nevadí. :think:Prostě s ničím nepočítej, jestli chceš, tak si to teď užívej, a rozhlížej se dál, jestli toužíš po vztahu, který má nějakou perspektivu. :nevim:

U nás v tom jiná není, to je ten nejhorší problém. Kdyby mi totiž řekl, že se bude sházet jinde, tak se mu na to vykašlu. Jenomže takhle je to hrozně těžký, protože je to fakt dobré. Vlastně je výborná výplň času a sexu pro mě, stejně tak jako jsem já teď pro něj. :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >