Reklama

Magicar - autoalarm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aledud
Kecalka 407 příspěvků 08.01.17 17:36
Magicar - autoalarm

Dnes mi manžel hodil na nabíječku auto - parkování venku a mráz vybil baterku, jezdím s ním rok a půl a ani jsem nevěděla, že je tam nějaký alarm, ovládač k tomu sice byl, ale nepoužívali jsme. Bohužel asi tím odpojením baterie se aktivoval, mám Magicar 9000 A, takže jsme rozhoukali celý barák, než jsme to nějak vypli. Teď se bojím, že se to třeba zase rozhouká a chtěla bych ten alarm deaktivovat - v návodu je, že se má stlačit krátce tlačítko I + II a má se zobrazit ikonka zzzzz, ale nic, nemáte taky někdo?

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama