Magnesium citrat complex a magnesium lacticii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 22:02
Magnesium citrat complex a magnesium lacticii

Ahoj holky chci se zeptat užívám magnesium lacticii a mám to kombinovat s magnesium citrat complex, kvůli větší námaze tak aby mi netvrdlo bricho tablety užívám dvě tablety v 11 dvě v 16h a ve 22h jsem rozpustila ten pytlik jen nejsem zvykla jist ještě ve 22h tak zda to je nutné četla jsem ze s jídlem to má lepší vstrebaténost tak zda to není nutné. Dekuju

Reakce:
Anitramm
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 27.03.19 22:34
@Anonymní píše:
Ahoj holky chci se zeptat užívám magnesium lacticii a mám to kombinovat s magnesium citrat complex, kvůli větší námaze tak aby mi netvrdlo bricho tablety užívám dvě tablety v 11 dvě v 16h a ve 22h jsem rozpustila ten pytlik jen nejsem zvykla jist ještě ve 22h tak zda to je nutné četla jsem ze s jídlem to má lepší vstrebaténost tak zda to není nutné. Dekuju

Je to lepší, ale asi se prd stane, když se nenajíš, no. :nevim: Jinak chci se zeptat, zabírá ti tahle kombinace? Já brala napřed citrát, teď lacticii a vůbec to na mě nijak nepůsobí, břicho tvrdne i tak. :nevim: :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 22:36
@Anitramm píše:
Je to lepší, ale asi se prd stane, když se nenajíš, no. :nevim: Jinak chci se zeptat, zabírá ti tahle kombinace? Já brala napřed citrát, teď lacticii a vůbec to na mě nijak nepůsobí, břicho tvrdne i tak. :nevim: :)

No to ještě nevím ale zjistím :grinning:začala sem teprve dneska :grinning: jinak sem brala jen lacticii 2×3 tbl a zabíralo to jen teď sem musela navýšit protože se budu vice namahat začali nám dělat výtah tak budu muset šlapat až do 6 patra tak do jistoty no

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 27.03.19 22:43
@Anonymní píše:
No to ještě nevím ale zjistím :grinning:začala sem teprve dneska :grinning: jinak sem brala jen lacticii 2×3 tbl a zabíralo to jen teď sem musela navýšit protože se budu vice namahat začali nám dělat výtah tak budu muset šlapat až do 6 patra tak do jistoty no

Já beru 3× denně 2 tablety a výsledek jaksi žádnej. :lol: Ale má se to brát stejně jen do 36.týdne, tak už to doberu, no.. :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 22:45
@Anitramm píše:
Já beru 3× denně 2 tablety a výsledek jaksi žádnej. :lol: Ale má se to brát stejně jen do 36.týdne, tak už to doberu, no.. :D

No ja jsem 30tt :D už ať to máme za sebou všechno zejo , chci už prcka tady nebavi mě to čekání :grinning:

lll14
Kecalka 180 příspěvků 27.03.19 23:45

Spíš než kvůli vstřebávání se hořčík doporučuje s jídlem kvůli tomu, že na lačno může způsobit průjem (s čímž se samozřejmě i hůře vstřebá :D).

Ijen
Ukecaná baba ;) 1584 příspěvků 28.03.19 03:52

Jak citrat tak laktat se teda lip vstrebavaji pred jidlem. Ale hlavne laktat muze pri podani nalacno vyvolat prujem, coz je pak celkem kontraproduktivni. Jestli na ten citrat budes reagovat bez problemu, tak kvuli nemu jist vecer nemusis.

Váš příspěvek
Reklama