Reklama

Mainská mývalí

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lady_Anne
Kecalka 251 příspěvků 11.12.17 06:31
Mainská mývalí

Ahoj holky, :mavam:
s přítelem máme v plánu pořídit si mainského mývalího kocoura. Máte někdo tuhle rasu doma? :) Jsou povahově opravdu tak hodné jak se o nich píše? Doporučily byste tohle plemeno? Budu ráda za každou Vaší zkušenost. :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

tkub
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 11.12.17 06:56

@Lady_Anne abolutně sedí ta jejich přezdívka,,nežní obři", dávají si pozor na drápky, jsou mazlivý, užasní. určitě se najdou i vyjimky, ale co znám já, jsou dokonalý. Je to skvělá rasa. doporučuji! :dance:

Lentilkaaa83
Závislačka 3052 příspěvků 11.12.17 07:11

Nasi maji a segra tez. Oba jsou kocouri a jsou to milovnici.

axlpol
Závislačka 2654 příspěvků 87 inzerátů 11.12.17 07:19

My si jí s přítelem pořídili(kočičku)a po rozchodu si jí nechal. Obrečela jsem to, ale kočka se má s ním dobře.
Já si potom vzala obyčejného kocourka ze zahrady domů a sedí mi daleko více.
Mainská byla krásná, jemná, hravá, ale pořád mi něco chybělo. Připadala jsem si jako její matka :lol: za to s obyčejným kocourem blbneme, je více srandy a umazlený je tak nějak jinak :srdce:.Už bych do Mainské nešla, ale každému sedne něco jiného :kytka:

ivonadv
Stálice 52 příspěvků 7 inzerátů 11.12.17 07:20

Můžu se přidat? Máme doma „typickou“ pětiletou britku a přemýšlíme o mainské mývalý kočičce jako mazlíčka. Snesla by se s britkou? Naše britka je hodná, neprohání ani králíky, takže myslím, že z její strany by to bylo v pohodě. Děkuji

Kakika
Extra třída :D 14884 příspěvků 11.12.17 07:25

@tkub my měli tu výjimku, co těmi svými noži (jako tomu říkal syn), byl celkem nebezpečný, vytahoval je i když byl spokojený :lol:, ale nebýt toho, tak něžnější zvíře jsem zatím neměla.

@Lady_Anne Na jaře si budeme pořizovat koťátko maincoona, jiné plemeno (zatím) nechci. To, jací jsou, se nedá pořádně popsat, to se prostě musí zažít :lol: Takoví kočko psi, komunikativní (ne uřvané, oni „mluví“ i pohledem) a vyhledávají přítomnost lidí. Momentálně mi doma „zbyl“ kocour od venkovní kočky (takže takové vesnické tajemství) a ten buď „řve a vysírá“ nebo spí. Buď chce intenzivně hladit, nebo chce mít klid. Nic mezitím. Takové to povídání si u něj nehrozí. Je velice miloučký svým vzhledem, ale z povahy běhám občas po zdi :lol: Takže na maicoona se těším. Bude to třetí v mém životě a ti dva předešlí byli nezapomenutelní (byť ten první kvůli zdravíčku se mnou byl jen tři měsíce…ale nemocného jsem si ho brala a věděla jsem, že to může být jen na chvíli)

Kakika
Extra třída :D 14884 příspěvků 11.12.17 07:29

@ivonadv většinou více záleží na stálém obyvateli domu, než na nově příchozím. K vám přijde koťátko a to má rádo jakoukoliv společnost. Jestli je britka v pohodě, tak by problém být neměl. Bude chvilku syčet, ale měli by se v pohodě spřátelit.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 11.12.17 07:31

@ivonadv Britky jsou trosku špatně kompatibilní všeobecně. Nase je vyloženě netolerantní. Druhou kočku terorizuje ještě po třech letech - a to byla ona ta pořízená později. Taky záleží jak je stará. Ona nakonec si zvykne, co jí zbyde, ale moc nadšení bych nečekala

pistamonta
Kecalka 389 příspěvků 11.12.17 07:40

Ahoj mame mainskou a super velky mazel a klidas, kdyz měl tri roky pořídili jsme jeste kotě britky a vsechno v poradku, mainska se od nej nehla a starala se (oba kocouri), u nas se snesli uplne v poradku a ted jsou nerozlucna dvojka a jsme radi ze si spolu hrajou

ivonadv
Stálice 52 příspěvků 7 inzerátů 11.12.17 07:46

@Kakika děkuji moc za odpověď. Chtěli bychom mazlíka. Glorča si má prostě svůj život v našem bytě a občas si přijde pro jedno pohlazení…
@Tichošlápek právě mám obavy, ale když vidím, že kolem ní běhají králíci a ona jen sedí a kouká a jsou jí „ukradení“. Tak snad to dopadne dobře. Děkuji za odpověď…

Kakika
Extra třída :D 14884 příspěvků 11.12.17 07:49
@ivonadv píše:
právě mám obavy, ale když vidím, že kolem ní běhají králíci a ona jen sedí a kouká a jsou jí „ukradení“. Tak snad to dopadne dobře. Děkuji za odpověď…

Králíci jsou trošku specifičtí tím, že si jí také nevšímají. Kotě si bude chtít hrát, tak bude provokovat :lol: Ale myslím si, že maximálně se může stát, že v dospělosti se budou ignorovat navzájem.

ivonadv
Stálice 52 příspěvků 7 inzerátů 11.12.17 07:51

@Kakika děkuji :D

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 11.12.17 07:58

@ivonadv králík není konkurence. Ale jinak si to vystihla hezky - Britka ma proste svůj život a ty se v něm náhodou občas taky vyskytnes :) to by ti ten main mohl trochu kompenzovat :lol:

ivonadv
Stálice 52 příspěvků 7 inzerátů 11.12.17 08:38
@Tichošlápek píše:
@ivonadv králík není konkurence. Ale jinak si to vystihla hezky - Britka ma proste svůj život a ty se v něm náhodou občas taky vyskytnes :) to by ti ten main mohl trochu kompenzovat :lol:

No právě. :lol: chudák syn se rád mazlí a kočka ho ignoruje nebo naláká a pak zdrhne. :lol:

Kakika
Extra třída :D 14884 příspěvků 11.12.17 08:58

@ivonadv myslím, že maincoon by mohl synovi „vyhovovat“ :mrgreen: To ještě nemám v počítači tu spoustu fotek, kdy ho holka tahá jako tanečního partnera (v té době byli téměř stejně vysocí :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >