Mainská mývalí

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lady_Anne
Kecalka 251 příspěvků 11.12.17 06:31
Mainská mývalí

Ahoj holky, :mavam:
s přítelem máme v plánu pořídit si mainského mývalího kocoura. Máte někdo tuhle rasu doma? :) Jsou povahově opravdu tak hodné jak se o nich píše? Doporučily byste tohle plemeno? Budu ráda za každou Vaší zkušenost. :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
tkub
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 11.12.17 06:56

@Lady_Anne abolutně sedí ta jejich přezdívka,,nežní obři", dávají si pozor na drápky, jsou mazlivý, užasní. určitě se najdou i vyjimky, ale co znám já, jsou dokonalý. Je to skvělá rasa. doporučuji! :dance:

Lentilkaaa83
Závislačka 3080 příspěvků 11.12.17 07:11

Nasi maji a segra tez. Oba jsou kocouri a jsou to milovnici.

axlpol
Závislačka 2747 příspěvků 79 inzerátů 11.12.17 07:19

My si jí s přítelem pořídili(kočičku)a po rozchodu si jí nechal. Obrečela jsem to, ale kočka se má s ním dobře.
Já si potom vzala obyčejného kocourka ze zahrady domů a sedí mi daleko více.
Mainská byla krásná, jemná, hravá, ale pořád mi něco chybělo. Připadala jsem si jako její matka :lol: za to s obyčejným kocourem blbneme, je více srandy a umazlený je tak nějak jinak :srdce:.Už bych do Mainské nešla, ale každému sedne něco jiného :kytka:

ivonadv
Stálice 60 příspěvků 5 inzerátů 11.12.17 07:20

Můžu se přidat? Máme doma „typickou“ pětiletou britku a přemýšlíme o mainské mývalý kočičce jako mazlíčka. Snesla by se s britkou? Naše britka je hodná, neprohání ani králíky, takže myslím, že z její strany by to bylo v pohodě. Děkuji

Uživatel je onlineKakika
Neúnavná pisatelka 15021 příspěvků 11.12.17 07:25

@tkub my měli tu výjimku, co těmi svými noži (jako tomu říkal syn), byl celkem nebezpečný, vytahoval je i když byl spokojený :lol:, ale nebýt toho, tak něžnější zvíře jsem zatím neměla.

@Lady_Anne Na jaře si budeme pořizovat koťátko maincoona, jiné plemeno (zatím) nechci. To, jací jsou, se nedá pořádně popsat, to se prostě musí zažít :lol: Takoví kočko psi, komunikativní (ne uřvané, oni „mluví“ i pohledem) a vyhledávají přítomnost lidí. Momentálně mi doma „zbyl“ kocour od venkovní kočky (takže takové vesnické tajemství) a ten buď „řve a vysírá“ nebo spí. Buď chce intenzivně hladit, nebo chce mít klid. Nic mezitím. Takové to povídání si u něj nehrozí. Je velice miloučký svým vzhledem, ale z povahy běhám občas po zdi :lol: Takže na maicoona se těším. Bude to třetí v mém životě a ti dva předešlí byli nezapomenutelní (byť ten první kvůli zdravíčku se mnou byl jen tři měsíce…ale nemocného jsem si ho brala a věděla jsem, že to může být jen na chvíli)

Uživatel je onlineKakika
Neúnavná pisatelka 15021 příspěvků 11.12.17 07:29

@ivonadv většinou více záleží na stálém obyvateli domu, než na nově příchozím. K vám přijde koťátko a to má rádo jakoukoliv společnost. Jestli je britka v pohodě, tak by problém být neměl. Bude chvilku syčet, ale měli by se v pohodě spřátelit.

Tichošlápek
Extra třída :D 10951 příspěvků 11.12.17 07:31

@ivonadv Britky jsou trosku špatně kompatibilní všeobecně. Nase je vyloženě netolerantní. Druhou kočku terorizuje ještě po třech letech - a to byla ona ta pořízená později. Taky záleží jak je stará. Ona nakonec si zvykne, co jí zbyde, ale moc nadšení bych nečekala

pistamonta
Kecalka 393 příspěvků 11.12.17 07:40

Ahoj mame mainskou a super velky mazel a klidas, kdyz měl tri roky pořídili jsme jeste kotě britky a vsechno v poradku, mainska se od nej nehla a starala se (oba kocouri), u nas se snesli uplne v poradku a ted jsou nerozlucna dvojka a jsme radi ze si spolu hrajou

ivonadv
Stálice 60 příspěvků 5 inzerátů 11.12.17 07:46

@Kakika děkuji moc za odpověď. Chtěli bychom mazlíka. Glorča si má prostě svůj život v našem bytě a občas si přijde pro jedno pohlazení…
@Tichošlápek právě mám obavy, ale když vidím, že kolem ní běhají králíci a ona jen sedí a kouká a jsou jí „ukradení“. Tak snad to dopadne dobře. Děkuji za odpověď…

Uživatel je onlineKakika
Neúnavná pisatelka 15021 příspěvků 11.12.17 07:49
@ivonadv píše:
právě mám obavy, ale když vidím, že kolem ní běhají králíci a ona jen sedí a kouká a jsou jí „ukradení“. Tak snad to dopadne dobře. Děkuji za odpověď…

Králíci jsou trošku specifičtí tím, že si jí také nevšímají. Kotě si bude chtít hrát, tak bude provokovat :lol: Ale myslím si, že maximálně se může stát, že v dospělosti se budou ignorovat navzájem.

ivonadv
Stálice 60 příspěvků 5 inzerátů 11.12.17 07:51

@Kakika děkuji :D

Tichošlápek
Extra třída :D 10951 příspěvků 11.12.17 07:58

@ivonadv králík není konkurence. Ale jinak si to vystihla hezky - Britka ma proste svůj život a ty se v něm náhodou občas taky vyskytnes :) to by ti ten main mohl trochu kompenzovat :lol:

ivonadv
Stálice 60 příspěvků 5 inzerátů 11.12.17 08:38
@Tichošlápek píše:
@ivonadv králík není konkurence. Ale jinak si to vystihla hezky - Britka ma proste svůj život a ty se v něm náhodou občas taky vyskytnes :) to by ti ten main mohl trochu kompenzovat :lol:

No právě. :lol: chudák syn se rád mazlí a kočka ho ignoruje nebo naláká a pak zdrhne. :lol:

Uživatel je onlineKakika
Neúnavná pisatelka 15021 příspěvků 11.12.17 08:58

@ivonadv myslím, že maincoon by mohl synovi „vyhovovat“ :mrgreen: To ještě nemám v počítači tu spoustu fotek, kdy ho holka tahá jako tanečního partnera (v té době byli téměř stejně vysocí :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >