Majonéza a listerióza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pun.
Povídálka 14 příspěvků 01.05.19 12:17
majoneza a listerioza

Dobrý den holky, chtěla bych se poradit ohledně nebezpečí a projevů listeriózy v těhotenství.
Nyní jsem ve 20 tt, přiližně od třetího dne po oplodnění zvracím a je mi zle, trochu se to zklidnilo někdy během 16 tt. Teď k mému dotazu, v sobotu jsem na svatbě snědla těstovinový salát s majonezou, měla jsem na něj strašnou chuť, nevím, proč jsem se neudržela, samozřejmě nevím, co to bylo za majonezu..No a od neděle je mi výrazně hůř než v předchozích dnech. Vzbudila jsem se s pocitem kocoviny, i když jsem alkohol vůbec nepila a denně opět zvracím. Dřívě jsem zvracela jen ráno a většinou s prázdným žaludkem. Teď zvracím hlavně jídlo, včera se k tomu přidal silný průjem a vrátilo se nechutenství, teplotu nemám a objektivně musím říct, že dnes mi je podstatně líp než včera, ale jsem malátná, cítím hlavu a škubou mi svaly po celém těle. Samozřejmě jsem v totální panice, googlim a hysterčím… nenašla jsem nic, co by mě nějak zásadně uklidnilo. Nemáte některé argument nebo zkušenost, která by mě alespoň trochu zvládla zklidnit. Myslím, že by se mi pak možná i ulevilo :)
Díky moc, hysterická prvorodička :lol:

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10165 příspěvků 01.05.19 12:22

Myslím že tam dávali spíš kupovanou majonézu, tam je riziko minimální. Nedovedu si představit dělat na svatbu salat pro víc lidí a dělat si do toho domácí majonézu :think: možná si snědla spíš něco zkaženého, klidně ten salát, jestli třeba nebyl dyl v teple :nevim: dej si uhlí, pár dní dietu a uvidíš, ale hned bych nehysterčila ;)

cernycajscitronem
Kecalka 206 příspěvků 01.05.19 12:27

Teď hodně lítají střevní chřipky. Moc bych nenervovala. Ja jim všechno, majonéza, zmrzliny, domácí vejce, bilkovy zákusky… nikdy mi nic nebylo a ani nikomu, koho znam. To riziko je strašně malý, to bys měla opravdu velikou smůlu. Navic, listerioza se projevuje jinak, nejenom průjmem a zvracením. Zkus se uklidnit, stres má taky velkej vliv na střevní potíže. ;)

pikola
Generální žvanilka 20904 příspěvků 01.05.19 12:28

V kupované majonéze většinou syrová vejce nejsou.

ugluk
Hvězda diskuse 46289 příspěvků 01.05.19 13:27

Tak něco blbýho v tom salátu být mohlo, ne nutně zrovna listerióza, kdo ví, jak to skladovali, jak dlouho to bylo venku, řadila bych to do kategorie „saláty od pultu“, která se v těhotenství obecně moc nedoporučuje. Ale jestli už je ti o dost líp, tak to neřeš, co naděláš.
Majonézu jsem v těhotenství jedla, ale kupovanou a vytaženou přímo z lednice nebo výrobky z ní tam ne moc dlouho skladované.

Kiminkkka
Kecalka 219 příspěvků 01.05.19 14:09

Já bych asi nehysterčila, že je to zrovna listerioza z majonézy :nevim: Kdyby si ji snědla a nebyla těhotná, tak to taky dáváš za vinu salátku s majonézou? Spíš jde jenom o psychiku.. Mohlo tam být něco co ti neudělalo dobře, protože v těhotenství máš jinačí trávení a ne vše sedne, ale hned nepanikař :)
Já jsem 28tt a celý těhotenství jím všechno - ať to je tatarka k hranolkům, smažený hermelín, niva na pizze nebo makrela.. Aby ti taková věc uškodila, musíš toho sníst dle mého tunu za týden, ale jedna makrela za celé těhotenství :think: Jediné čemu se vyhýbám je tatarák - syrové maso 8) Samozřejmě je to každého věc a názor, ale já jsem v pohodě, nemáme žádné problémy a je mi fajn :) Omezovat se budu až začnu kojit, taky proč bych musela „trpět“ i teď :)

Kriss Tina
Extra třída :D 10165 příspěvků 01.05.19 14:42

@Kiminkkka smažený hermelín, niva na pizze ani makrela (předpokládám uzená) by ti nemohli nic udělat ani kdybys chtěla, protože to všechno je tepelně opracované :mrgreen:

Kiminkkka
Kecalka 219 příspěvků 01.05.19 15:07

@Kriss Tina No jasně, ale všude v článcích pro těhotné atd.. je psáno jak to hrozně škodí :nevim: a hermelín i nivu jím jen tak (takže neopracovanou tepelně).. a dost „matek“ je na toto háklivé :wink:

ugluk
Hvězda diskuse 46289 příspěvků 01.05.19 15:54

Hermelín a niva jsou v pohodě i syrové, jsou z pasterovaného mléka, tam snad u nás listérie ani nikdy nenašli. Je to reálné v nepasterovaných, ale to fakt nejsou sýry z regálu v supermarketu. V čem se čas od času najde, je např. šunka od pultu na váhu (haha a která těhotná nevegetariánka se jí v těhotenství bojí?) nebo třeb uzený losos. Tam když má člvěk extrémní smůlu, stačí toho sníst kousek a je to, ale zas nejhorší je smrt z vyděšení, vyechala jsem syrové maso, vejce a pultové věci neznámého původu. Ale chytit listeriózu z hermelínu z krabičky z lednice bude asi tak podobně pravděpodobné jako chytit toxoplazmózu hlazením kočky, což je další z ukrutných těhotenských strašáků.

Kikipi
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 01.05.19 18:36

Dost pravdepodobne to byla majoneza tepelne opracovana. V restauracich maji casto pojem „domaci tatarka“ - nekolikrat jsem se na to ptala (s upozornenim, ze by netepelne opracovana byl velky problem) a vzdy to bylo tak, ze se pouzivaly jako zaklad tepelne opracovana majonezu.
Obecne me velmi tesi, ze temer vsude jsou vstricni dotazum, zda je produkt tepelne opravovany (v rodine musi mit 1 clen nizkobaktetialni dietu).
Jinak ja se listeriozy v tehotenstvi dost bojim, videla jsem pred nekolika lety predcasne narozene miminko s listeriovou sepsi a jeho maminka jedla domaci syry. Asi je to vzacne, ale naproti tomu fakt jit nechci.

pun.
Povídálka 14 příspěvků 02.05.19 08:34

Moc všem děkuju holky. On ten salát vypadal tak krásně a bylo tam té majolky jen opravdu trochu… snad to bude v pořádku. Dnes už mi je dobře, tak snad jen zbytečně plaším. Jsem v tom dost přeborník :zed:. Hezký den a ještě jednou díky :)

Váš příspěvek
Reklama