Hlenová zátka - kdy nastane porod?

Anonymní
30.4.19 21:29

Hlenova zatka- kdy nastane porod

Ahoj, jsem treti den po hamiltnu a dala jsem si vlaznou vanu, kdyz jsem lezla ven, vsimla jsem si ze ve vane jsou kousky hnedeho hlenu, myslim si, ze je to urcite ta zatka… zacinam byt nervozni, jak dlouho po odtoku te zatky vam zacal porod/kontrakce? Mam to nejak resit nebo cekat co bude?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19984
30.4.19 21:41

Po Hamiltonu odešla zatka po 3dnech, to byla neděle. V pondělí po 24hodinach od zatky začaly kontrakce, porodila jsem za 38hodin po vyvolávání.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
30.4.19 21:42

Ta může odejít klidně měsíc před porodem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1908
30.4.19 21:45

Ja jsem vzdy do 24h porodila. Ale pokud necitis bolesti, tak to nemusi nic znamenat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
267
30.4.19 22:01

Ja jsem porodila tyden „po zatce“. Kamaradka po mesici. Je to asi hodne individualni :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10680
30.4.19 22:12

Mne odesla vzdy az na porodnim sale :lol: tak to mas fakt ruzne :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4905
30.4.19 22:16

To je bohuzel hrozne individualni a neda se podle toho nic moc rict, mne odesla hlenova zatka v 35+1 a male se narodil ve 35+6

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3635
30.4.19 22:29

To Ti nikdo nepoví. Mě s prvním odešla zátka v 6 ráno a narodil se v 2:45. U druhého kolem 4 ráno a v 9:41 na světě a u třetího mi neodešla vůbec a rovnou praskla voda. Sestřenka rodila před měsícem a hlenová zátka ji odešla 10 dní před porodem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19
30.4.19 22:31

Me odesla v pondeli dopoledne, po obede zacaly kontrakce a nasledne druhy den v sest rano jsem porodila 😊

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10631
30.4.19 23:07

Kolem třetí ráno zátka odešla, hned na to slabé bolesti. Ve třičtvrtě na 11 večer byl syn na světě (akutní císař).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.5.19 01:13

Dekuji za pripevky, tak jsem nasla na pyzamu jeste trochu vody, vsimla jsem si toho uplne nahodou, neni to urcite ani deci, myslite ze mam pro jistotu jet do nemocnice, kdyby to byla plodovka -kvuli infekci? Poznaji to tam? nic dalsiho zatim netece…

  • Citovat
  • Upravit
1908
1.5.19 06:56
@Anonymní píše:
Dekuji za pripevky, tak jsem nasla na pyzamu jeste trochu vody, vsimla jsem si toho uplne nahodou, neni to urcite ani deci, myslite ze mam pro jistotu jet do nemocnice, kdyby to byla plodovka -kvuli infekci? Poznaji to tam? nic dalsiho zatim netece…

Uz jsi to asi nejak vyresila, ale pri pochybach je nejlepsi si dat porodnickou vlozku a pockat. Pripadne pak s vlozkou do porodnice.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
558
1.5.19 08:37

Mně zátka odcházela až při hodně silných kontrakcích, kdy už jsem si dělala pedikúru a vlasy, že jako asi jedeme :lol: Takže po svých zkušenostech bych plašila, ale v tvém případě asi zbytečně :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ShadowDancer
1.5.19 09:36

Měsíc mi odcházela po kousíčkách, ihned po Hamiltonu odešel velikej kus, hned začaly i bolesti jako na menstruaci. Do dvanácti hodin začala ukapávat plodovka, porodila jsem až den potom. Je to individuální, jdi si lehnout a odpočívej, může to přijít každou chvilku a budeš potřebovat každej kousek energie.

  • Citovat
  • Upravit
3264
1.5.19 14:57

Den pred porodem. Se zacinajicimi kontrakcemi zacala odchazet.
Ale znam maminky, kterym odesly i medic pred porodem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty