Malá výplata

Anonymní
25.5.20 22:04

Malá vyplata

Nebudu rozebírat, co dělám. Ale… moje výplata je opravdu směšna. Mám zhruba 18 tis. hrubého. Kdyz vidím, kolik nabízí v Lidlu, tak to zvažuji. Mám ale strach, že by mě to tam ničilo /už jen to velké množství lidí, práce tam mě nelaka/. Pracuje někdo v Lidlu? Šel někdo prodávat, popř. na jinou pozici třeba do Lidlu s vyšším vzděláním? Jak jste spokojené, co tam děláte? Kolik si vyděláváte - v jakékoliv práci? Vím, že tady velká většina si vydělává hodně a za tohle by nevstávalo. Tak asi spíš čekám odpovědi od těch s nižšími příjmy. Co mě tam drzi? Strach, vychází mi vstříc s pracovní dobou, nedostatek sebevědomí a to, že toho vlastně moc neumím.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4203
25.5.20 22:07

No pokud nic neumíte a nemáte sebevědomí, tak vás ani v tom lídlu chtít nebudou. Díky vysokým platům si opravdu můžou vybírat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.5.20 22:08
@Anonymní píše:
Nebudu rozebírat, co dělám. Ale… moje výplata je opravdu směšna. Mám zhruba 18 tis. hrubého. Kdyz vidím, kolik nabízí v Lidlu, tak to zvažuji. Mám ale strach, že by mě to tam ničilo /už jen to velké množství lidí, práce tam mě nelaka/. Pracuje někdo v Lidlu? Šel někdo prodávat, popř. na jinou pozici třeba do Lidlu s vyšším vzděláním? Jak jste spokojené, co tam děláte? Kolik si vyděláváte - v jakékoliv práci? Vím, že tady velká většina si vydělává hodně a za tohle by nevstávalo. Tak asi spíš čekám odpovědi od těch s nižšími příjmy. Co mě tam drzi? Strach, vychází mi vstříc s pracovní dobou, nedostatek sebevědomí a to, že toho vlastně moc neumím.

záleží v jakém regionu bydlíš, někde je tohle běžná výplata. Já jsem před MD měla průměrný plat v regionu, ale s s velkým množstvím přesčasů, takže hodinová zda sotva dosahovala té, kterou nabízejí studentům.

• Nahlásit
  • Citovat
59280
25.5.20 22:11
@Anonymní píše:

Ve fabrice na brigádě po druhém rodicaku jsem brala 14 tis.. Fakt výsměch.. Šla jsem zcela mimo obor a po těch 6 letech jsem na cca 40.. V základu a v čistém oboje.. Neboj se udělat ten první krok.. Protoze otrocit za Směsny plat můžeš kdykoliv, ale něco zlepšit stojí úsilí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.5.20 22:15
@martina.se píše:
Ve fabrice na brigádě po druhém rodicaku jsem brala 14 tis.. Fakt výsměch.. Šla jsem zcela mimo obor a po těch 6 letech jsem na cca 40.. V základu a v čistém oboje.. Neboj se udělat ten první krok.. Protoze otrocit za Směsny plat můžeš kdykoliv, ale něco zlepšit stojí úsilí..

A co děláš? Mně teď dost drží děti a to, abych to časově zvladla - bohužel družina nic moc - jen do 15 h., príští rok už nemam na družinu nárok. To vůbec nevím, jak vyresim.

• Nahlásit
  • Citovat
247
25.5.20 22:19

Taky nevydělávám horentní sumy. Ale beru to tak, že začínám. Až nasbírám zkušenosti, něco se naučím, začnu si víc věřit a budu hledat jinou práci. S tím souvisí stěhování, protože u nás smůla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59280
25.5.20 22:22
@Anonymní píše:
A co děláš? Mně teď dost drží děti a to, abych to časově zvladla - bohužel družina nic moc - jen do 15 h., príští rok už nemam na družinu nárok. To vůbec nevím, jak vyresim.
Šla jsem k jednomu operátorovi na reklamace.. Jo a to nesnáším volání.. A ejhle, fakt mě to baví plus si výplatu dělám sama, což motivuje k výkonům.. Jsem tam 4 roky, jsem se předtím upsala.. Takže už ne na základní pozici.. Ale hned po školení šel plat nad 25 čistého a to je jiná liga.. Teď mám odměny vyšší jak dřívější plat.. A víš, co je super? Mám individuální směny, protože jsem s dětmi sama, takže musím je za měsíc splnit počet hodin a Kdy to udělám je na mě.. Služební auto, tarif, mobil, elektronika, home Office atd.. Ale nebylo to hned.. Chce to odvahu..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
25.5.20 22:32

@martina.se Doufám, že jste to nebyla Vy, kdo mi z retenčního nabízel opakovaně nabídku, co jsem nechtěla :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.5.20 22:33

Tak já mám stejný problém jako ty, zakladatelko. :roll: Já beru ještě míň! Bohužel u nás je to složitější, ale taky bych se chtěla jednou odhodlat a jít za lepším. Ted dělám na dohodu u mamky + mám příspěvek na péči na syna. Bohuzel i když to sečtu nedostanu se nad 12tis. :( Takže si připadám jako „vyžírka“rodiny. Bojim se změny, nevím jak by mi v práci vyhověli s prac.dobou.Rano musím vozit děti do školy i ze školy, manžel není většinou v týdnu doma(pracuje mimo město)a nejvíc se bojím kolektivu :roll: i když jsem společenská z tohoto mám obavy, připadám si, že nic neumím a nevěřím si…nikdy jsem ještě pod nikým nepracovala.Driv jsem měla svůj obchůdek, ale to bohužel skončilo…
Snad brzo najdu odvahu a něco s tím udělám :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
59280
25.5.20 22:34
@Radkar1 píše:
@martina.se Doufám, že jste to nebyla Vy, kdo mi z retenčního nabízel opakovaně nabídku, co jsem nechtěla :cert:

Retenční nejsou reklamační, takže asi tak.. Už z názvu vyplývá, že nenabízím, ale řeším reklamace a stížnosti :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13511
25.5.20 22:38
@Anonymní píše:

Hele, tady žádná většina hodně nevydelava, to se jen vždycky vsechny sebehnou pohonit si ego.

14 je v řadě regionů běžná mzda, bohuzel, pokud člověk vyjme fabriky atd.

Třeba kamaradky manzel vydělává v bývalém JZD 15.
Ale - volno, kdykoli potrebuje, jakože klidne 3× týdně s detma k dr. na propustku, odjet si muze, kdykoli chce, nic tam neřeší.
Ona ma dvojnásobek a jeho mzdu bere jako daň za to, ze nemají problém s detma.
To si musíš rict sama, jestli ti ta pro za to stojí.
Ja sla treba pred lety za nižší mzdu do lepších pracovních podmínek. Rok se s rokem sešel a mzdu mam vyšší než na původním místě a jako bonus super podminky. To si člověk musí přebrat, co je mu milejší. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13511
25.5.20 22:40
@martina.se píše:
Retenční nejsou reklamační, takže asi tak.. Už z názvu vyplývá, že nenabízím, ale řeším reklamace a stížnosti :mrgreen:

Z čeho ti pocitaji ty odmeny? Myslela jsem, ze jsou to odměny z prodeje. Za co jsou odměny pri reklamacich?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
25.5.20 22:41
@Anonymní píše:

V Lidlu a pod. určitě nečekej, že vyjdou časově vstříc. Potřebují lidi, kteří můžou přijít jak na pátou ráno, tak v pět odpoledne, ať je všední den nebo svátek. Navíc je v Lidlu běžné, že se nejde domů, dokud se vše nedodela, tudíž třeba v jednu ráno. Nejsou tam nijak špatný peníze, ale jsou oddřený.

Pokud chceš rovnou zkusit vyšší pozici, tak raději něco menšího a klidnějšiho typu Penny, ale i zástupce vedoucí musi byt časově flexibilní a nemívá po 8 hodinách padla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3405
25.5.20 22:42
@Anonymní píše:

Je tam spousta lidi s VS vzdelanim i na zakladnich pozicich, hodne si tam privydelavaji i umelci (v Praze). Vyhoda je moznost volby vyse uvazku. Muzes se tam postupne vypracovat a vydelat si. Ovsem hodne zalezi na faktorech: region, kolektiv (vedeni) a asi nejvice jde o umisteni filialky (treba fili na metru v Praze jen pro otrle - nejenze opravdu se nezastavis, na kase ti projde nekolik stovek lidi za den, ale kultura a chovani zakazniku silene : oproti tomu treba fili nekde mene navstevovana, staly kolektiv, zakaznici mistni a slusni - budes spokojena). Zhodnotit vsechny faktory (prachy/cas/odolnost) a pak se rozhodnout, nebo zkusit nejdrive na DPP/DPČ. A taky nezapomen, jde o velkou nadnarodni firmu, jde jim jen o vykon..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
25.5.20 22:42

@martina.se Ona ta paní říkala, že je tam jen záskok. Ale byla hodně motivovaná a volala mi během měsíce snad 10×. Ale nevyšlo to. Službu bych nevyužila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama