Reklama

Malé folikuly - moje první IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 18:34
Malé folikuly

Holky, obracím se na Vás a prosím o podporu a radu. Momentálně u mě probíhá první ivf a mám krátký stimulační protokol. V úterý jsem měla 6. dc a první utz. Na levém vaječníku bylo 10 folikulu a na pravém taky 10. A mely zhruba 6-7 mm. Dneska jsem 9. dc a na pravém je 5 folikul 12 mm a zbytek menší a na levém jsou vsechny kolem 9 mm. Dnes mi zvýšili dávky Gonalu s tim, že folikuly jsou moc malé. Co myslíte, je ještě nějaká šance, ze povyrostou a že v nich budou zralá vajíčka? Máte s tímto některá zkušenost? Děkuji

Přečtěte si článek: IVF Umělé oplodnění: Miminko "ze zkumavky"

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 42708 příspěvků 17.08.18 18:37

Tak šance vždycky je, minimálně ty 12mm by se mohly chytat, byť samozřejmě reakce na stimulaci to zrovna ideální není. Ale nevzdávala bych to.

kristyn.g
Závislačka 2794 příspěvků 17.08.18 18:56

také bych nezvdávala, je to malo ale ovu může být i později

Joyful
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 17.08.18 19:10

Můj malý folikul naměřený 11 DC měl 12 mm a teď už má 6 let :mrgreen: Prý ten měsíc ovulace nebude a teď půjde folikul do školy :lol:

Joyful
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 17.08.18 19:10

Ještě poznamenám, že k oplodnění došlo 17 DC.

ugluk
Hvězda diskuse 42708 příspěvků 17.08.18 19:14

Tak ono při stimulaci je to jiné než při přirozeném oplodnění, tam to vzhledem k řízení hormony zvenčí přeci jen podle nějaké šablony jede. Ale vždycky mi říkali, že 12 a více mm je dobrý, protože od téhle velikosti cca to začíná pořádně reagovat na FSH.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 20:06

Jsem z toho špatná :-( doted jsem mela Gonal 150 jednotek, ode dneška 225 jednotek. Tak uvidím…

Tokara
Ukecaná baba ;) 1574 příspěvků 17.08.18 20:23

Zakladatelko, bohužel já s tím mám špatnou zkušenost. Při prvním krátkém stimulačním protokolu mi folikuly také moc nenarostly, nicméně na odběr jsem šla. Bohužel z těch 8 odebraných folikulů bylo jen 6 vajíček a všechny nebyly schopné oplodnitelnosti. Ale třeba to u Tebe bude jinak, každá jsme jiná a jinak reagujeme. ;) Jinak na podruhé už vše vyšlo jak mělo, mám z IVF syna a pak přišla přirozeně i dcerka. Přeji hodně štěstí a držím palce, ať to vyjde! :hug:

Keshi
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 19.08.18 19:59
@Anonymní píše:
Holky, obracím se na Vás a prosím o podporu a radu. Momentálně u mě probíhá první ivf a mám krátký stimulační protokol. V úterý jsem měla 6. dc a první utz. Na levém vaječníku bylo 10 folikulu a na pravém taky 10. A mely zhruba 6-7 mm. Dneska jsem 9. dc a na pravém je 5 folikul 12 mm a zbytek menší a na levém jsou vsechny kolem 9 mm. Dnes mi zvýšili dávky Gonalu s tim, že folikuly jsou moc malé. Co myslíte, je ještě nějaká šance, ze povyrostou a že v nich budou zralá vajíčka? Máte s tímto některá zkušenost? Děkuji

12mm není zas tak úplně marný. Nesmutni, věř folíkům a já jim budu fandit s tebou. :pankac:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 20:44

@Keshi Děkuji moc, zítra 12 dc a další utz. Tak uvidím :-)

Keshi
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 19.08.18 23:00
@Anonymní píše:
@Keshi Děkuji moc, zítra 12 dc a další utz. Tak uvidím :-)

Budu držet palce. :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 14:14

Holky, tak dneska 12. Dc a na pravém 18 mm, 16 mm, 3×15 mm, 14 mm, 3×13 mm, 2×13 mm, 2×12 mm a levý 3×17 mm, 16 mm, 15 mm, 2×14 mm, 2×12 mm a odběr ve čtvrtek. Bojím, bojím, bojím. Zakladatelka

ugluk
Hvězda diskuse 42708 příspěvků 20.08.18 15:27

No paráda, narostly vzorně :palec:

Keshi
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 20.08.18 16:20
@Anonymní píše:
Holky, tak dneska 12. Dc a na pravém 18 mm, 16 mm, 3×15 mm, 14 mm, 3×13 mm, 2×13 mm, 2×12 mm a levý 3×17 mm, 16 mm, 15 mm, 2×14 mm, 2×12 mm a odběr ve čtvrtek. Bojím, bojím, bojím. Zakladatelka

Bezvadny! :potlesk: Tak držím palce na čtvrtek. Neboj, odběr je jen trošku nepříjemný, ale přežitelný. Určitě bude dostatek pašáků! Myslím na tebe. <3

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 17:16

@ugluk @Keshi děkuji moc za podporu :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >