Opakovaný potrat po KETu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucciass
Nováček 10 příspěvků 15.08.18 17:41
Opakovaný potrat po KETu

Ahoj ženy, potřebuju prosím poradit. V únoru jsem byla na KETu, zavedena 2 embrya, po 14-ti dnech pozitivní test, od té doby teplota 37,6 - 38,2 a viróza. Samovolný potrat 22 dnů po KETu. Nyní jsem byla 23.7. na KETu 2 embryí, opět pozitivní test, opět lehce zvýšená teplota max 37,4 a bohužel opět potrat, tentokrát 20-tý den po KETu (11.8.). Vždy užívám Utrogestan 2-2-2 a Estrofem 1-1-1. Genetické testy s partnerem vpořádku, imunologický test vpořádku. Máme zamražena ještě 2 embrya na jeden pokus. Dají se udělat ještě nějaké testy, aby se zjistilo, proč vždy udržím max 22 dnů? Máte někdo podobnou zkušenost? Moc prosím o radu, co dál.

Přečtěte si článek: Transfer zmražených embryí KET

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 17:48

Pokud jste vkladali nevysetrena embrya bez PGS, tak nejvetsi pravdepodobnost je, ze embrya mela vadu. To je uplne bezne, i pokud jste geneticky v poradku. Dalsi casta vec je imunologie.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 18:00

Mohlo byt jedno v poradku a jedno spatne a to spatne s sebou strhlo i to dobre.proto me v centru radili transferovat vzdy pouze jedno.

lucciass
Nováček 10 příspěvků 15.08.18 18:03

PGS embrya vyšetřena nebyla, tak to se teď už nedá nic dělat?

lucciass
Nováček 10 příspěvků 15.08.18 18:06

Já měla po odběru vajíček dost komplikace, odebrali mi jich 38 a nakonec jich zamrazili 6…3× po 2. Popravdě jsem po odběru byla několik dní mimo, vypadalo to na převoz do nemocnice, tak jsem asi bohužel odsouhlasila mražení po dvou :(

Janli
Kelišová 6003 příspěvků 9 inzerátů 15.08.18 18:08

Tohle odpovídá genetické vadě. Taky jsme s manželem geneticky v pořádku, ale já mám špatná vajíčka. Ivf s pgd se zadařilo na první dobrou. Pro příští cyklus ivf doporučuju pgd zařídit. Je potřeba ověřit jestli ho vaše pojišťovny proplácejí a případně pojišťovny změnit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 18:14

Radim nevkladat nevysetrena embrya…

lucciass
Nováček 10 příspěvků 15.08.18 18:18
@Anonymní píše:
Radim nevkladat nevysetrena embrya…

Zamražená embrya mi už nevyšetří a nevím, zda po těch komplikacích znovu zvládnu odběr. Nejdřív mi vajíčka moc nerostou a pak jich mám velké množství. Odběr mi už dělali 2× a pokaždé po odběru komplikace. Děkuju za rady, aspoň vím, na co se doktorů příště ptát :think:

Příspěvek upraven 15.08.18 v 18:19

petruska131
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 15.08.18 18:19

Ahoj, ja jsem tento rok uz po 4. KETu. Zavadeli jsme tedy po jednom. Po kazde uspech, uchytilo se, ale po 18ti dnech konec. Predposledni bylo biochemicke, konec 22. den :zed: Ted opet test pozitivni, a tak cekam :nevim: Citim se ted tedy uplne jinak, lip… bricho neboli jako pri tech predchozich trech. Drzim ti moc palce, at uz zadny neuspech nezazijes a mas miminko :hug:

lucciass
Nováček 10 příspěvků 15.08.18 18:22

Petruska131 … tak držím všechno co se dá, ať je to konečně vpořádku :potlesk: já teď musím počkat, až HCG klesne a potom uvidím, co poradí :nevim:

Maria_37
Závislačka 3792 příspěvků 15.08.18 19:16

Ahoj, mám za sebou 2 potraty po ivf, podruhé zjistili, že embryo bylo o.k., dělá se hysteroskopie, imunologie a prý krevní obraz - u mě nic nezjistili :? jo a embryo se dá opětovně zamrazit, takže lze vložit i jedno a druhé zamrazit…

petruska131
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 15.08.18 19:51

@lucciass dekuju :hug: Jinak ja taky mela dvakrat dost hnusnej ohss :zed: A vajicek 32, takze te uplne chapu :(

lucciass
Nováček 10 příspěvků 15.08.18 19:55

Maria37 na to rozmrazení a znovu zmrazení se musím poptat, mám takový pocit, že mi právě říkali, že to nejde. Jinak imunologii mi už dělali 2× a vždy o.k. Všechny rady si sepíšu a na všechno se důkladně poptám. :mavam:

lucciass
Nováček 10 příspěvků 15.08.18 20:01

@petruska131 při prvním ohss jsem si myslela jaká je to hrůza 8o ale druhý ohss mě úplně položil. Místo odchodu domů jsem se jim tam skácela a bylo vzrůšo, potom co dva dny kontroly a to se na českých silnicích nedalo :zed: Proto se mi do dalšího nechce, ale uvidíme, třeba 3. KET výjde a bude po starostech.

petruska131
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 15.08.18 20:10

@lucciass moc ti to preju :hug:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >