Málo piju v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicooool5
Povídálka 40 příspěvků 16.01.19 15:42
Malo piju v tebotenstvi

Ahojky holky jsem ve 20tt a chtěla bych se zeptat najde se tu nějaká co také malo pije v těhotenství mám problém do sebe dat litr :D ale snažím se o to před těhotenstvím sem taky moc nepila… skoro vůbec teď se premaham aspoň ten litr mám strach abych tím nějak neublížila plodu nebo tak najde se tu nějaká co také malo pila a těhotenství má v naprostém pořádku? Díky :)

Přečtěte si článek: Pitný režim v těhotenství: Čemu se vyhnout?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 16.01.19 15:45

Já v druhém nepila skoro vubec, ted se taky musim nutit a vse ok.

lesni.skritek
Kecalka 135 příspěvků 16.01.19 15:48

Používám v telefonu aplikaci „je čas pít“. Používala jsem ji i před těhotenstvím a zvykla jsem si, pak se to zas utlumilo, pak těhotenství a teď mi hapruje cukr, takže pít prostě musím. Miminko se vyvíjí dobře, jsem v 31tt. Je to prostě dobrý se hlídat, nejde o vysoušení jen svého vlastního organismu :)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 16.01.19 15:48

Pij víc, když máš strach. Všechno se dá naučit. I pití.

blanvan
Povídálka 22 příspěvků 16.01.19 15:58

Souhlasím s Čičorečkou. Ale jinak si zase nemyslím, že by miminku to, že vypiješ litr denně, uškodilo. Záleží, jak se cítíš. Já to na sobě cítím, že jsem málo pila. Navíc si určitě dáváš nějakou zeleninu, ovoce apod., kde nějaké tekutiny taky budou, takže bych se toho tak nebála :-).

Mamca1989
Povídálka 16 příspěvků 16.01.19 16:00

Já měla z dlouhodobé dehydratace cca od poloviny těhotenství málo plodovky. Nakonec stačilo více pít a vše se do 2 týdnů zase vrátilo do normálu.

Nicooool5
Povídálka 40 příspěvků 16.01.19 16:01
@blanvan píše:
Souhlasím s Čičorečkou. Ale jinak si zase nemyslím, že by miminku to, že vypiješ litr denně, uškodilo. Záleží, jak se cítíš. Já to na sobě cítím, že jsem málo pila. Navíc si určitě dáváš nějakou zeleninu, ovoce apod., kde nějaké tekutiny taky budou, takže bych se toho tak nebála :-). [/citace
Něco malo si dam ale není to moc no někdy se snažím vypít najednou litr:D dohnat to ale před tehotenstvim to byla mnohem větší bida to bych byla schopna vypít. i jen 3 sklenky denně :grinning:
Nicooool5
Povídálka 40 příspěvků 16.01.19 16:02
@Mamca1989 píše:
Já měla z dlouhodobé dehydratace cca od poloviny těhotenství málo plodovky. Nakonec stačilo více pít a vše se do 2 týdnů zase vrátilo do normálu.

Ajaj .. no hlavní je ze se vše vrátilo do pořádku … a kolik si tak vypila denně ?

Mamca1989
Povídálka 16 příspěvků 16.01.19 16:04
@Nicooool5 píše:
Ajaj .. no hlavní je ze se vše vrátilo do pořádku … a kolik si tak vypila denně ?

Tak ten litr, víc asi ne. Přitom je to hloupost, vždy s tím jde něco udělat :-) Bude to v pohodě neboj

Nicooool5
Povídálka 40 příspěvků 16.01.19 16:06
@Mamca1989 píše:
Tak ten litr, víc asi ne. Přitom je to hloupost, vždy s tím jde něco udělat :-) Bude to v pohodě neboj

No doufám :mrgreen: v pátek mám velký ultrazvuk tak snad vše bude dobrý no :roll: ten litr se do sebe teď snažím aspoň dat …když víc mi děla problém 8o :lol:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 16.01.19 16:12

@Nicooool5 to je vtipný, já vypiju litr na posezení hned po probuzení, protože za těch osm hodin spánku jsem úplně vysušená. :D

Nicooool5
Povídálka 40 příspěvků 16.01.19 16:14
@Čičorečka píše:
@Nicooool5 to je vtipný, já vypiju litr na posezení hned po probuzení, protože za těch osm hodin spánku jsem úplně vysušená. :D

No tak to mas dobrý :D ja nikdy neměla potřebu žízeň není no :D kolikrát se snažím vypít litr za sebou. :D abych to doznala aspoň :D

Nicooool5
Povídálka 40 příspěvků 16.01.19 16:14
@Nicooool5 píše:
No tak to mas dobrý :D ja nikdy neměla potřebu žízeň není no :D kolikrát se snažím vypít litr za sebou. :D abych to doznala aspoň :D

Dohnala*

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 16.01.19 16:25

@Nicooool5 tak to nedoháněj, to si akorát přitížíš. Rozestav si doma i v práci několik skleniček a pij je postupně. Nebo si vem třeba jen decku, ale dej si opakovanou upomínku na každou půlhodinu a tu decku vypij. To je tak malý množství, že ti to žáby v břiše neudělá.

blanvan
Povídálka 22 příspěvků 16.01.19 16:39

@Čičorečka Přesně a to občas chodím i v noci aspoň na loka :D .

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >