Mám důvod k rozchodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lusisa
Povídálka 38 příspěvků 17.06.19 11:10
Mám důvod k rozchodu?

Vsem hezky den. Potrebovala bych konecne najit cestu z bludnyho kruhu, takze se sverim tady a zajimaji me vase nazory. Jsem s pritelem 16 let, bydlime spolu rok. Pred tim jsme oba bydleli u svych rodicu. S pritelem (manzele nejsme) jsme se byli divat na dum, na cez me se zdal zbytecne veliky a drahy. Seslo tedy z nej, coz jsem si myslela, ale on na ten dum presto kyvnul a slozil zalohu, ikdyz rikal ze vybereme jiny. Nakonec vsak zjistil, ze nema nasetreno dostatek penez, aby dostal hypoteku, takze jsem mu pujcila a vse klaplo. Hypoteku a dum ma psano na sebe, ja jsem vsak dum vybavila nabytkem atd. Prvni pul rok jsme zili z meho platu, jelikoz jemu nezbyvalo nic, takze jidlo, voda, elektřina a nafta slo vsechno na me. Asi po půl roce si sem pristehoval tri podnajemniky, jelikoz dum je dvoupodlazni. Jsou to mladi dvacetileti klucu (nam je pres 30). Jejich zaliba je chlast, cigarety a huleni. Uklidu taky moc nedaj a smrad se tedy line celym barákem. Pokazde, kdyz vyjdu na dvur, citim travu. Osobne se mi to samozrejme nelibi, ale jsou penize z najmu, takze musim mlcet. Je tu ale problem ten, ze mi pritel neustale dokola opakuje, ze je to tu vsechno jeho, on je majitel a ja mu dluzim, pri cemz zapomnel na vsechno okolo, co jsem udelala. Nedavno jsme byli na pivu, opil se jako prase a zacal rikat, ze on je majitel baráku, ze je to spravce a ja at pry tahnu a odstehuju se, ze pry si mam sbalit vsechny věci a jit a odesel znovu do hospody. Druhy den jsem čekala, ze si bude o tom chtit promluvit, ale on se o tom se mnou bavit nechce a dela, jakoby se nic nestalo. Jeste prihodim drobnost. Asi pred pulrokem jsme se pohadali a on me fyzicky napadl - shodil me na zem, zaklekl, chytil takzvane za limec a vymetl se mnou podlahu, kricel, rval a nadaval na me. Mela jsem opravdu strach, brecela jsem. Je pravda, ze mel opet upito, ale dobre vedel, co dela a den na to si vsechno pamatoval. Kdyz jsme o tom druhy den mluvili, rekl mi, ze jsem ho vyprovokovala a ze si za to muzu sama. Rekla jsem, ze ho nebudu poslouchat na slovo a on mi na to odpovedel, at se tedy pak nedivim, ze mam modriny… Ja ho po tak dlouhe dobe mam porad rada a asi je to tim, ze to je muj vubec prvni chlap v zivote, takze nemam s kym srovnavat, ale posledni dobou si rikam, ze tohle neni dobre a cely zivot, aby se tohle delo a ja si vlastne nikdy nepripadala doma, protoze je to jeho dum. Nevim, co mam delat. Delam nekde chybu? Diky za nazory.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 17.06.19 11:12

Ale no tak holky, náznaky takové povahy musí být vidět už daleko dřív než po 16- ti letech. :,( Važte si sebe.

Pokud je schopen na tebe vztáhnout ruku, je to obyčejný zmetek. Pokud je schopen ti takové věci vyčítat, je to zmetek.

Utekl bych než by mě shodil ze schodů.

Jak jsi na tom finančně?

Příspěvek upraven 17.06.19 v 11:14

m.amar
Kecalka 439 příspěvků 17.06.19 11:13

Pryč od něj!!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 11:14

Sáhne jednou, sáhne zas. Tohle by byl pro mně strop.

lusisa
Povídálka 38 příspěvků 17.06.19 11:15

On je výbušný odjakživa, povahu ma po otci. Ten dokonce pred svyma detma jejich mamu mlatil. Chodil domu skoro porad opily, deti pro nej museli do hospody. Kdyz vyrostly, pritel se s nim hodnektat popral. Nebylo to poprve, co pritel napadl me, ale pokazde v opilosti :(.

PetrDOA
Kecalka 123 příspěvků 17.06.19 11:16

Holka utikej od nej pryc. Tohle neni laska. :thinking:

lusisa
Povídálka 38 příspěvků 17.06.19 11:16

Finančně nemam problem. Mam problem v hlave a na srdci :,(

Zumpa
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 17.06.19 11:16

Necháváš se okrádat a mlátit - ne, to opravdu není důvod k rozchodu. Budeš čekat, až tě zabije?

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 17.06.19 11:17
@lusisa píše: Finančně nemam problem. Mam problem v hlave a na srdci :,(

Hlava to pobere a srdce se zhojí,
takhle to chodí co svět světem stojí.

Příspěvek upraven 17.06.19 v 11:20

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 11:17

@lusisa opilost je jako omluva jo?

Jaholos
Kecalka 184 příspěvků 17.06.19 11:18

Tady byla hloupost spolu „chodit“ 16 let, ale bydlet jen jeden rok. Az pri tom bydleni po case clovek pozna skutecne toho druheho. A byla hloupost jit hned do too domu, jste meli zkusit najem a nebo kdyz pritel nemel penize na dum, tak bohuzel, nemela si nic pujcovat. :nevim:

Ted to chce odejit a vymahat ty vlozene penize.

lusisa
Povídálka 38 příspěvků 17.06.19 11:20
@Jaholos píše:
Tady byla hloupost spolu „chodit“ 16 let, ale bydlet jen jeden rok. Az pri tom bydleni po case clovek pozna skutecne toho druheho. A byla hloupost jit hned do too domu, jste meli zkusit najem a nebo kdyz pritel nemel penize na dum, tak bohuzel, nemela si nic pujcovat. :nevim:Ted to chce odejit a vymahat ty vlozene penize.

On nikdy nechtel do podnajmu, ja si to vyzkouset chtela. Pry nikdy nebude platit, co nebude jeho.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 17.06.19 11:22
@lusisa píše:
On nikdy nechtel do podnajmu, ja si to vyzkouset chtela. Pry nikdy nebude platit, co nebude jeho.

Zajímalo by mě proč nemáš vlastnický podíl na domě když si mu na to taky půjčila a navíc ho teď živíš. Na druhou stranu je to dobře, ubude tahanic. :(

Amelie30
Závislačka 2809 příspěvků 17.06.19 11:22

Ano, máš důvodu k rozchodu. Buď ráda, že nemáte děti.

titiman
Povídálka 20 příspěvků 17.06.19 11:23

Bude to jenom horší - pryč od něj!!!

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama