Mám ještě u něj šanci?

Anonymní
27.3.21 10:00

Mám ještě u něj šanci?

Dobrý den, poznala jsem skvělého kluka..podle zpráv to vypadalo, že mně chce..no šli jsme ven, kde to bylo super, psali jsme si potom. Za týden jsme šli znova ven, kde jsme se taky smáli..ale od té doby už píše jen jednoslovně nebo vůbec. Ztratil zájem? Proč? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2908
27.3.21 10:05

Nedalas? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34321
27.3.21 10:06

Ahoj. Tyjo, tezko rict, asi neco nezafungovalo. Taky je mozne, ze ses ‚chytila‘ moc brzo a on ztratil zajem-ale v tom pripade žadna skoda. Nebo si jenom honil ego. Nebo se mu ozvala bejvalka, se kterou to nema doresene…

Proste moznosti je mraky. Neotravuj ho, seznamuj se dal, vsak on si vzpomene ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30311
27.3.21 10:22
@Anonymní píše:
Dobrý den, poznala jsem skvělého kluka..podle zpráv to vypadalo, že mně chce..no šli jsme ven, kde to bylo super, psali jsme si potom. Za týden jsme šli znova ven, kde jsme se taky smáli..ale od té doby už píše jen jednoslovně nebo vůbec. Ztratil zájem? Proč? :nevim:
Čekal jednorázový sex? Má problémy doma, je nemocný, už ho nezajímáš… Možností je spousta.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31328
27.3.21 10:27
@Anonymní píše:
Dobrý den, poznala jsem skvělého kluka..podle zpráv to vypadalo, že mně chce..no šli jsme ven, kde to bylo super, psali jsme si potom. Za týden jsme šli znova ven, kde jsme se taky smáli..ale od té doby už píše jen jednoslovně nebo vůbec. Ztratil zájem? Proč? :nevim:

Možná ho to tak nebavilo nebo nepřeskočila jiskra z jeho strany nebo má další slečnu rozdělanou, neví nikdo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21701
27.3.21 10:35
@Anonymní píše:

Nesmrdělo Ti třeba z pusy? Pokud vypadalo, že i on se baví dobře na vašich schůzkách, tak je to zvláštní. Možností je spousta a nikdo tady není jasnovidec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 10:45

Možná čekal něco více, ale šanci bych mohla ještě dostat ne? :,( zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16016
27.3.21 11:07
@Anonymní píše:

no zjevně ne.

vykašli se na to. zjevně to nebylo tak super, jak si maluješ. To se stává. Nikdo nemá žádnou povinnost být z tebe paf. Stejně tak jako ty nemáš povinnost dělat s někým něco, co nechceš.

Potkali jste se, nesedlo si to - tím že ty jsi ta, která je odmítnutá, tak to pochopitlně bolí - ale to není nic, zásadního.

Představ si to naopak, že by ten druhý byl fakt nesnesitelný a vynucoval si na tobě další šanci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
801
27.3.21 11:08
@Anonymní píše:

Prosímtě, nebreč po chlapovi který tě odmítl, protože jsi mu nedala na druhé schůzce. On by si jen užil a stejně už se neozval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2747
27.3.21 11:48

Pokud jsem to pochopila správně, píšeš mu hlavně ty a on jen jednoslovně odpovídá. Pokud neprojevuje žádnou iniciativu, sám nepíše, nechce se setkat, tak šanci už moc nemáš. Nejspíš to jen chce ukončit do ztracena, nechce ti říct na férovku, že zájem nemá. Asi jsi nebyla jedíná s kým se sešel a ta druhá to vyhrála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat