Mam ji vyhodit?

Anonymní
8.1.21 10:57

Mam ji vyhodit?

Zdravim, resim takovou zapeklitou situaci. S manzelkou se rozvadime na jeji popud, táhne se to nekdy od brezna. Rozvedeni budeme nekdy koncem ledna, ale bohužel manzelka bude mit k dispozici svůj byt az v cervnu, takze spolu budeme so cervna bydlet. S tim zatim problem nemame ani jeden. První 4 mesice nespala doma a domu jezdila jen kdyz jsem nebyla doma. Takze jsem se nejak zaridil a nasel jsem si kamaradku s vyhodami (ona je sama, bere me stejne jako ja ji). Manzelka si taky nasla nejakyho frajera. Ja s tim nemel sebemensi problem, ale jak zjistila, ze za někým jezdim, tak zacala spavat doma, začala mi volat a psát, jak ji chybim a posilat zamilovany pisnicky. Kdyz jsem odjel, tak zarlive smsky, ze za vsechno muzu ja, protoze jsem si nekoho nasel. (po 4 mesicich, co nespala doma).Rikam ji, ze tohle se mi nelibi, aby ho nechala, ja se s kamarádkou taky prestanu vidat a pak to muzeme zkouset. Ale to, ze to budeme zkouset spolu a nechavat si zadni vratka, to ne. K tomuhle nikdy nedoslo. Ale asi 3 tydny pred Vanoci jsem teda udelal ten krok ja, prestal se vidat s kamaradkou a začal jsem nejak davat naklonost manzelce. Obcas ji pohladit, lehnout si k ni, ale zadna reakce. Prestala mi volat, psat smsky, proste uplne otocila. O Vanoce jsme se spolu vyspali, ale druhy den uz zase odjela a takhle to bylo celych 14 dni, kdy bylo o svátcích volno. Nekdy se vratila večer, nekdy v noci, Silvestra jsme travili se synem sami. No, proste za kamaradkou, jak rika nejezdila, a to i priznala. Takze jsem to vzdal, zkontaktoval jsem kamaradku a jel jsem za ni pres noc. Druhej den telefonat od manzelky, jak ji to hrozne sere, ze za ni zase jezdim a ze ja jsem to zase podelal, protože jsem odjel na celou noc a ze ona se vzdycky vraci. Dokonce kdyz jsem byl o svatek v praci 2 hodiny, tak zarliva scena, ze jsem byl za ni (jen cesta mi za kámoškou trva hodinu tam, hodinu zpet) No, proste psycho a ja nevim, co delat. Mam ji rict, aby se sbalila a nasla si bydleni? Na to, ale nemam povahu, ale jiny východisko nevidim. Nebo budu sedet doma na prdeli?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4117
8.1.21 11:01
@Anonymní píše:
Zdravim, resim takovou zapeklitou situaci. S manzelkou se rozvadime na jeji popud, táhne se to nekdy od brezna. Rozvedeni budeme nekdy koncem ledna, ale bohužel manzelka bude mit k dispozici svůj byt az v cervnu, takze spolu budeme so cervna bydlet. S tim zatim problem nemame ani jeden. První 4 mesice nespala doma a domu jezdila jen kdyz jsem nebyla doma. Takze jsem se nejak zaridil a nasel jsem si kamaradku s vyhodami (ona je sama, bere me stejne jako ja ji). Manzelka si taky nasla nejakyho frajera. Ja s tim nemel sebemensi problem, ale jak zjistila, ze za někým jezdim, tak zacala spavat doma, začala mi volat a psát, jak ji chybim a posilat zamilovany pisnicky. Kdyz jsem odjel, tak zarlive smsky, ze za vsechno muzu ja, protoze jsem si nekoho nasel. (po 4 mesicich, co nespala doma).Rikam ji, ze tohle se mi nelibi, aby ho nechala, ja se s kamarádkou taky prestanu vidat a pak to muzeme zkouset. Ale to, ze to budeme zkouset spolu a nechavat si zadni vratka, to ne. K tomuhle nikdy nedoslo. Ale asi 3 tydny pred Vanoci jsem teda udelal ten krok ja, prestal se vidat s kamaradkou a začal jsem nejak davat naklonost manzelce. Obcas ji pohladit, lehnout si k ni, ale zadna reakce. Prestala mi volat, psat smsky, proste uplne otocila. O Vanoce jsme se spolu vyspali, ale druhy den uz zase odjela a takhle to bylo celych 14 dni, kdy bylo o svátcích volno. Nekdy se vratila večer, nekdy v noci, Silvestra jsme travili se synem sami. No, proste za kamaradkou, jak rika nejezdila, a to i priznala. Takze jsem to vzdal, zkontaktoval jsem kamaradku a jel jsem za ni pres noc. Druhej den telefonat od manzelky, jak ji to hrozne sere, ze za ni zase jezdim a ze ja jsem to zase podelal, protože jsem odjel na celou noc a ze ona se vzdycky vraci. Dokonce kdyz jsem byl o svatek v praci 2 hodiny, tak zarliva scena, ze jsem byl za ni (jen cesta mi za kámoškou trva hodinu tam, hodinu zpet) No, proste psycho a ja nevim, co delat. Mam ji rict, aby se sbalila a nasla si bydleni? Na to, ale nemam povahu, ale jiny východisko nevidim. Nebo budu sedet doma na prdeli?

Posli chot do rici, nechapu ci resis..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1827
8.1.21 11:01

Oběma doporučuji změnit psychiatra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12901
8.1.21 11:06

Ne, vyhodit ji nemuzes. Pravo k uzivani bytu mate jako manzele oba stejne.

Oba se chovate jako mali smradi :cert: Chudak syn :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 11:09
@cecetka píše:
Ne, vyhodit ji nemuzes. Pravo k uzivani bytu mate jako manzele oba stejne.Oba se chovate jako mali smradi :cert: Chudak syn :nevim:

Pred synem nic neřešíme a nema tuseni, kam ja jezdim. Mam zamestnani, že občas spim na hotelu, takže proste jezdim 2× do mesice „do prace“.

• Citovat
  • Nahlásit
4195
8.1.21 11:24

To je to uražené ego, že někoho máš.. ;) to není láska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34988
8.1.21 11:29

Ano, vyprdni se na ni. Je to coura.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8629
8.1.21 11:32

Do řiti si ji měl poslat už dávno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
8.1.21 11:32

Upřímně mi to připadá jako chování hodně nevyspelych pubertaku, než dospělých lidi s dítětem. Ukoncete to co nejdřív pro dobro všech, tohle není normlani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34988
8.1.21 11:33

Ale ty taky nejsi vyhra, kdyz hned jezdis si zasou*tat s jinou. Je to fak ladka nebeska mezi vama :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2711
8.1.21 11:35
@Anonymní píše:

Je to tvuj byt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2711
8.1.21 11:36
@cecetka píše:
Ne, vyhodit ji nemuzes. Pravo k uzivani bytu mate jako manzele oba stejne.Oba se chovate jako mali smradi :cert: Chudak syn :nevim:

Pokud je byt jeho, tak ji muze odeslat dle libovule

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
8.1.21 11:36

To je jen její uražené ego, žárlivost a jistý projev kazišukství. Zablokuj si ji v telefonu i na emailech. Jasně, je tam hlášena a vyhodit ji nemůžeš, ale aby jsi s ní třeba zase spal, to je úplná kravina. ona tě jen oblbuje, občas ti podrží a to jen proto, abys nebyl s tou kamarádkou. Nebuď vůl, ona tebou jen manipuluje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
8.1.21 11:41

Oba byste se měli nad sebou zamyslet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 11:43
@Waterpower píše:
Ale ty taky nejsi vyhra, kdyz hned jezdis si zasou*tat s jinou. Je to fak ladka nebeska mezi vama :lol:

Jak hned? :) 4 mesice po tom, co rekla, ze chce rozvadet a ona uz su*ala za naseho vztahu. Jsem proste jenom chlap, no. :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat