Potřeba? Úchylka? Nuda?

Anonymní
7.1.21 19:50

Potřeba? Úchylka? Nuda?

Proč má chlap potřebu si psát s mladšíma, nechat si posílat fotky a videa? Nějaký druh virtuální nevěry.. myslela jsem, že je to za námi… Ale bohužel :( vztah 6let.. patchworková rodina.. jemu 37, slečny kolem 20ti… Snažím se být dobrá máma, partnerka, milenka… Nikdy neřekne, že je někde chyba a pak si to kompenzuje jinde… Snažím se přes to přenést, říkám si, že jsou to jen písmenka a fotky..ale…strašně mě to trápí…jakákoliv snaha o vyřešení je marná… :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
250
7.1.21 19:59

Všechno je to jen o míře vlastní sebeúcty. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3172
7.1.21 20:01

Tohle je tak časté téma tady… netolerovala bych to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8161
7.1.21 20:07
@Anonymní píše:
Proč má chlap potřebu si psát s mladšíma, nechat si posílat fotky a videa? Nějaký druh virtuální nevěry.. myslela jsem, že je to za námi… Ale bohužel :( vztah 6let.. patchworková rodina.. jemu 37, slečny kolem 20ti… Snažím se být dobrá máma, partnerka, milenka… Nikdy neřekne, že je někde chyba a pak si to kompenzuje jinde… Snažím se přes to přenést, říkám si, že jsou to jen písmenka a fotky..ale…strašně mě to trápí…jakákoliv snaha o vyřešení je marná… :,(

Bohužel dost časté, je to hnus. Snazit se můžeš jak chceš, když je chlap prase bude to dělat pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
7.1.21 20:08

Neco mu chybi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 20:10

@koumes69 nevim presne co by mu melo chybet… Sex, jidlo, domacnost… Vse je ok… Ale jakmile se nekam vzdalim… Jsem z toho nestastna.. tolik do toho vztahu davam a vraci se mi to takhle…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 20:11

@Annabela11 :( vubec nevim, co s tim…

• Citovat
  • Nahlásit
43
7.1.21 20:11

A on to dela a byl pristizen a konfrontovan? A nebo o tom vis, ale on nevi ze vis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8161
7.1.21 20:13
@Anonymní píše:
@Annabela11 :( vubec nevim, co s tim…

Chápu tě :? Plno chlapů tohle dělá tajně a ženy o tom nevědí. Maji k tomu snadný pristup :nevim: a je to lakačka. Nevim co poradit…a co by pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
945
7.1.21 20:13

Já myslím, že moc dobře ve skrytu duše víš co s tím… A nebo se zeptat - chci toto do konce života? :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5118
7.1.21 20:14
@Anonymní píše:
@koumes69 nevim presne co by mu melo chybet… Sex, jidlo, domacnost… Vse je ok… Ale jakmile se nekam vzdalim… Jsem z toho nestastna.. tolik do toho vztahu davam a vraci se mi to takhle…

Jak to víš, když jsi v ten okamžik pryč? Chybí mu adrenalin, vzrušení z cizí mladé holky, která by ho v reálu asi ani nechtěla. Co s tim nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
7.1.21 20:15

Kdyztak mi napis soukromou zpravu, jestli to chces probrat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 20:28

@Annabela11 netusim… Ale citim naprostou neuctu k moji osobe.. a strach ze od tohohle je jen krucek k opravdove nevere…pokud uz neprobehla… :(

• Citovat
  • Nahlásit
25436
7.1.21 20:41

No protože ty prostě nejsi mladá pružná 20tka a on má potřebu lovit a chybí mu to vzrušení. Takový prostě nějaký jsou, nikdy nebudou spokojený :nevim:
Navíc mladé hloupé naivní může napovídat cokoliv, to už mu starší zkušená ženská nesežere

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 20:44

@pikola tak je mi 29… Pruzna jsem vic nez lecktera 20ka… Tak nevim.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie