Mamka do větru - jak se zachovat?

Anonymní
19.7.13 17:17

mám lehkou mamku :(

Jdu si k vám pro radu.. nevím, jak se zachovat… jaký k tomu zaujmout postoj :( jde o to, že dnes jsem na mamku čekala u její práce a přišel i místní vyhazovač, nebo jak se jim říká a ten nevěděl, že jsem její dcera, nevěděl ani, že tam jsem, neviděl mě z toho místa, kde byl a když přišla mamka, ještě z dálky mu hlásila, že teď nemůže, že na ní někdo čeká a pak ticho, něco mu šeptala, pak si dali pusu :poblion: mysleli si že to asi ani slyšet nebude :zed: ale pěkně to tam mlaskalo :roll: :zed: pak se rozloučili a mamka byla vysmátá jak lečo :zed:
teď nevím co mám dělat, promluvit si s ní o tom nemůžu, už jsem měla podezření v minulosti několikrát a když jsem o tom začala, tak samozřejmě tvrdila, že to není pravda a ještě chtěla ze sebe udělat chudinku, jak jsem ji zklamala, že si to o ní myslím :roll: :zed: ale jak dělat, že se to prostě neděje? :nevim: :(
prosím o zachování anonymity, rodina ví, že tady chodím

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

stazinka09
19.7.13 17:19
@Anonymní píše:
Jdu si k vám pro radu.. nevím, jak se zachovat… jaký k tomu zaujmout postoj :( jde o to, že dnes jsem na mamku čekala u její práce a přišel i místní vyhazovač, nebo jak se jim říká a ten nevěděl, že jsem její dcera, nevěděl ani, že tam jsem, neviděl mě z toho místa, kde byl a když přišla mamka, ještě z dálky mu hlásila, že teď nemůže, že na ní někdo čeká a pak ticho, něco mu šeptala, pak si dali pusu :poblion: mysleli si že to asi ani slyšet nebude :zed: ale pěkně to tam mlaskalo :roll: :zed: pak se rozloučili a mamka byla vysmátá jak lečo :zed:
teď nevím co mám dělat, promluvit si s ní o tom nemůžu, už jsem měla podezření v minulosti několikrát a když jsem o tom začala, tak samozřejmě tvrdila, že to není pravda a ještě chtěla ze sebe udělat chudinku, jak jsem ji zklamala, že si to o ní myslím :roll: :zed: ale jak dělat, že se to prostě neděje? :nevim: :(
prosím o zachování anonymity, rodina ví, že tady chodím

a ona je nevěrná taťkovi nebo žijete jen spolu a vadí, že je to vyhazovač???

• Nahlásit
  • Citovat
chatwenna
19.7.13 17:20

A to si mamka nemuze dat s nikym pusu?

• Nahlásit
  • Citovat
6755
19.7.13 17:20

Nerozumím…Proč lehkou mamku? Ona je vdaná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.7.13 17:23

Jde o to, že to není poprvé a nemá jen jednoho, vím o dalším,,kamarádovi" a mrzí mě to
je vdaná a @chatwenna ja nevím, ale vdaná žena by se asi neměla líbat s cizím chlapem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
15419

Je ve vztahu s tatkou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4981

Todle je přece její věc :! Já si myslím, že do toho by jsi jí neměla kecat :! Jak by bylo tobě, kdyby ti kecala do života.

Nemyslím to zle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.7.13 17:25
@Alises píše:
Todle je přece její věc :! Já si myslím, že do toho by jsi jí neměla kecat :! Jak by bylo tobě, kdyby ti kecala do života.Nemyslím to zle.

to chápu, je to nepříjemné, být na jejím místě, tak to nechci řešit, proto to ani neřeším, ale nevím, ale nevím, jak mám dělat, že o tom nevím :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
12882

Je to její boj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419

No ale taky by mi vadilo, kdybych věděla, že má víc chlapů :poblion: nic neuděláš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7633
19.7.13 17:29

Já bych taky byla při nejmenším na rozpacích, kdybych byla svědkem románku mé matky s vyhazovačem a věděla, že je vdaná… :? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4050
19.7.13 17:31

Mame bych durazne a na rovinu do oci rekla, at si tyto libaci sceny pro priste prede mnou odpusti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12882
19.7.13 17:32

Jj na rozpacích jo, ale pokud to tají a stejně by to nepřiznala, tak asi zbytečné se tím tolik zatěžovat. Je to její život, její volba.
Jako může to říct taťkovi, ale pomůže tím někomu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4981
19.7.13 17:32
@Anonymní píše:
to chápu, je to nepříjemné, být na jejím místě, tak to nechci řešit, proto to ani neřeším, ale nevím, ale nevím, jak mám dělat, že o tom nevím :zed:

Víš je to její život a záleží na ní jak ho chce žít. Chápu, že je to pro tebe nepříjemné. Můj otec má příšernou ženu co ho terorizuje a ničí ho. Jenže můj táta s tím nic nedělá a já jen vidím, jak už nemůže. Chtěla jsem to taky vždycky řešit a zasáhnout, ale je to jeho život. Já mu do něj nebudu a už ani nechci kecat a doufám, že jednou přijde na to sám co ona mu dělá a jak mu ubližuje. Takže chápu, jak je to pro tebe nepřijemné, ale hold s tím nic neuděláš a bude asi i nejlepší když nebudeš chtít s tím nic dělat. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41882
19.7.13 17:33

To bych taky byla,,nadšená,,. Mojí spolužačky ze základky máma se takhle stýká taky s několika chlapy, všichni na našem sídlišti už o tom ví, pořád si o tom každý povídá. Kamarádka je ráda, že už v našem městě nebydlí. Ani se jí nedivím, je to pěkná ostuda.

Asi bych si s mamkou promluvila, nedělá to obrázek jen o ní, lidi si ledacos domýšlí, dobarví..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama