Mám nervy v kýblu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 20:18
Mam nervy v kýblu

Ahoj, omlouvám se za anonym, ale už jsem s nervama v pr.deli. mam 18-ti mesicní a je to hrozny, hrozný, hrozný. Od rána co vstane, tak jen řve a řve. Vzteká se, hází hračkama. Nechce jíst u stolu. Nachystám jídlo, nejí. Nechce pít. Nechce si hrát. Nic jí nezajímá. Nebaví jí pohádka, nebaví jí knížky, kostky nic. Nechce ani mluvit, neopakuje, nesnaží se. Večer mi nechce usnout. Když usne, budí se co 30 minut a zase řve. Snažím se s ní chodit hodně mezi deti, na každý den vymyslím program. Ale večer jsem zoufalá. Když vidím, co už umí ostatní deti, jsem smutná. Já se tak tesila, jak si budeme spolu užívat a místo toho po večerech brečím a přes den nevim kudy kam. Dle dr je vše ok.
Poradíte?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
welovefashion
Zasloužilá kecalka 774 příspěvků 89 inzerátů 10.03.19 20:26

Asi neporadím ale polituji… :hug: a věřím že z toho jednou vyroste…

Jana206
Nadpozemská drbna 27157 příspěvků 10.03.19 20:29

Děti v tomto veku mívají období prvního vzdoru. Může být nervózní i z toho,pokud ji prehlcujes podněty,prehanis to s rizenymi cinnostmi,důsledně vyžadujes a trvas na opakování..Nekdy pomůže nechat dítě být samo sebou a všímat si svého jen za letmeho dozoru.

MartinaIrena
Extra třída :D 10825 příspěvků 10.03.19 20:31

Znám to taky. Je to prostě blbá povaha. Náš vztekloun má skoro 8 let a dopracovali jsme to tak daleko, že když se chci v klidu s někým sejít, tak ho musím nechat ve družině. V době, kdy měl 100× denně záchvaty vzteku kvuli tomu, že je středa nebo třeba jaro, jsem komunikaci omezila na minimum a snažila si ho nevšímat.

Šarlota4
Extra třída :D 10803 příspěvků 10.03.19 20:33

Moje dcera byla v tomto veku taky na babybox. No co poradit, prezij to. A zacni s duslednosti uz ted. Muze ti pripadat, ze to nema ucinky - nema, ale dlouhodobe to prinese ovoce.

MartinaIrena
Extra třída :D 10825 příspěvků 10.03.19 20:33

Tady si můžeš počíst :roll:
https://www.emimino.cz/…kace-150960/
https://www.emimino.cz/…osti-171796/

Příspěvek upraven 10.03.19 v 20:36

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 20:36

Poradim jen snazit se byt v klidu.Vim je to tezke :hug: Nemeli jsme tohle.Synovi nebylo nic vhod mezy 2 a 3 rokem .Neustale brecel snad kvuli vsemu.Silene zachvaty .Jinak byl a je moc sikovny kluk.Nepomahalo nic :nevim: .Proste se mu neco nelibilo a rval silene pul hodiny.Snazila jsem se byt v klidu nekricet .Je mu 3 a pul.A je to o 70%lepsi.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9461 příspěvků 10.03.19 20:36

Je ještě malá, taky sme to měli podobné. Jist nechtěl, to až kolem 3 let vydržel sedět na židli aniž by zdrhal nebo sem ho musela poutat. Jist nechce pořád, to by jenom sladké, ale obědy, večeře bojkotuje, v tom nipe a dělá ksichty. Mluvit začal kolem 3 let, předtím jenom takový zaklad jako máma, táta, zvuky zvířátek, brm brm… Co se týče hraní tak bylo nejlepší všechno vyhazet, udělat bordel a konec, když už tam sem třeba stavěla věž z kostek a on mi to ničil, to byla sranda no… Nejlepší bylo vypadnout ven na hřiště, na písku se vyblbnul, ale na to je teď este zima. Nicméně chce to čas ;) nám se pořádně ukaznil, uklidnil a „dospěl“ až když nastoupil do školky. Co mělo úspěch byla vsemozna odrazedla, kočárky a takove věci, co mohl tlačit před sebou, ale zas nekde v paneláku to taky není to pravé ořechové :mrgreen:

xvitko13
Povídálka 29 příspěvků 10.03.19 20:39

Tak já vás uklidnim, mám 20 měsíční dvojčata holky a k tomu holku 3,5 roku, takže co vám budu povídat :D :D jako ty dvojčata je mazec, taky se právě furt vztekaji, krmíme je na zemi, páč v židličkach si stoupají a vyskakují a z popruhu se vyvlecou… nejhorší je, jak se pořád jen perou o hračky, mlatijou, co má jedna, musí mít i druhá, no je to něco to přežít :grin: starší holka ještě nechodí do školky a od malá je hrozný živel, vyžaduje pozornost atd, věčné je doma křik, jak se všichni o něco perou, strkají atd. S úsměvem vzpomínám na časy, kdy jsme měli jen starší, tehdy mi to taky přišlo hrozný, ale teď to vidíme reálně, že to byly zlaty časy :lol: :lol: tak se držte, jedno dítě, ať už jakékoliv je furt v pohodě a uvidíte bude líp a líp - my se tím doma každý den s manželem uklidnujeme :blush:

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30353 příspěvků 10.03.19 20:39
@MartinaIrena píše:
Znám to taky. Je to prostě blbá povaha. Náš vztekloun má skoro 8 let a dopracovali jsme to tak daleko, že když se chci v klidu s někým sejít, tak ho musím nechat ve družině. V době, kdy měl 100× denně záchvaty vzteku kvuli tomu, že je středa nebo třeba jaro, jsem komunikaci omezila na minimum a snažila si ho nevšímat.

To má dítě nějakou diagnozu nebo je, s prominutím, jen nevychovaný?Když čtu, že pokud se s někým chceš sejít, tak kluka nechat v družině, tak mě to zaráží…

růžový achát
Kelišová 7099 příspěvků 10.03.19 20:42

To same se bude opakovat až tomu bude 14 let :lol:

xvitko13
Povídálka 29 příspěvků 10.03.19 20:43

A v noci nám taky blbe spí, sotva jedna usně, budí se druhá, každá i 10× za noc, když mají blbou noc, někdy je to teda lepší, ale třeba jedná se v noci vzbudí, nechce třeba 2 hoďky spát, konečně se mi ji podaří uspat, dám do postýlky a začne ječet druhá… :(

MartinaIrena
Extra třída :D 10825 příspěvků 10.03.19 20:48
@Burj Chalifa píše:
To má dítě nějakou diagnozu nebo je, s prominutím, jen nevychovaný?Když čtu, že pokud se s někým chceš sejít, tak kluka nechat v družině, tak mě to zaráží…

No, bohužel má diagnózu. Ale většina lidí tuto diagnózu stejně neuznává a je pro ně nevychovaný. Nutno podotknout, že já to jako výmluvu ani nepoužívám a držím ho dost zkrátka. Ale věkem se to o něco zlepšilo. Psycholožka i paní v PPP mě upozornila, že to dítě má své limity a já ho třeba chci dostat na stupeň 10 že stupně 1 na stupnici od jedne do deseti a on může jen na trojku. Je to na dlouho a v sociálních vazbách je prostě jako slon v porcelánu. Hlavně mezi vrstevníky. Neumí si vůbec získat kamarády.

janickaIII
Závislačka 3802 příspěvků 10.03.19 20:49

@xvitko13 no teda klobouk dolů. 8o u vás to musí být na zbláznění.

MartinaIrena
Extra třída :D 10825 příspěvků 10.03.19 20:51

PS: mám další dvě děti a naprostá zlatíčka bez problémů. Přizpůsobivé, chápající sociální vztahy, spolupracující, tam se to vychovává jedna radost. ( A samozrejme taky řešíme nějaký věci, jsou někdy problémy, ne že ne. Jen ta výchova je prostě daleko jednodušší u takových děti). Prostě jiný povahy. A mít takový tři, tak si přesně říkám spratek jeden nevychovanej.

Příspěvek upraven 10.03.19 v 20:54

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama