Plavky pro kojence hubeňoura

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pani.fialka
Povídálka 12 příspěvků 2 inzeráty 10.03.19 10:10
plavky pro kojence hubeňoura

Pěknou neděli všem. Ráda bych dceři (6 měs.) pořídila plavky na kurz plavání miminek. nemám bohužel možnost vyzkoušet osobně (nemáme tu miminovský obchod), takže budu objednávat z internetu. Maminky, kdo z vás má mimčo spíš dlouhé a hubenější, co z plavek sedí pěkně kolem nožiček? Dcerka má teď 69cm a 6,5 kg. Je hodně čiperná, pořád se směje, kope nožičkama, háže ručičkama, chvilku neposedí. Mám obavy, aby případná nehoda těma plavkama neutekla kolem nožiček:) Vím, že některé střihy jsou spíše pro baculatější děti, ale z netu to nepoznám. Jaké máte zkušenosti? :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
BublinaL
Povídálka 17 příspěvků 10.03.19 10:28

Máme značku imse vimse. Jsou právě podle váhy a krásně sedí kolem nožiček. Malej je taky spíš hubenější a hodně aktivní v té vodě a úplně v pohodě :)

Aduš8
Závislačka 4121 příspěvků 10.03.19 10:36

Já bych raději počkala na začátek kurzu, po nás chtěla vyloženě plavky s nohavičkou(mají takovou manžetu) , právě proto, aby nic neuteklo. Sama nám je objednala, jen jsme nahlásili velikosti. Popřípadě poradí, kde koupit.

pani.fialka
Povídálka 12 příspěvků 2 inzeráty 10.03.19 10:38

@BublinaL děkuji, hned na to mrknu:) a kolem bříška to měl váš mrňous taky dobrý? Tedy jestli odpovídají ty kg na internetu pak v reálu oblečený na postavě.

Katus44
Závislačka 2576 příspěvků 6 inzerátů 10.03.19 10:42

My máme tyto… jiné ani mít nesmíme. Neoprenové s nohavičkou. Drží pěkně, máme vel. M Syn má teď necelých 8kg a 71cm, kupovali jsme je před 2m,to byl menší a seděly, teď sedí taky…jsou hodně přizpůsobivé ;)

pani.fialka
Povídálka 12 příspěvků 2 inzeráty 10.03.19 10:42

@Aduš8 tomu úplně nerozumím. Já myslela, že musíme mít plavky už na tu první hodinu. Nebo vy jste měli nějaké informační setkání předem? :think: Tady bude zápis miminek a pak za tři dny už první lekce, tak jsem si říkala, že to by se nestihlo objednat z netu za ty tři dny. Nevěděla jsem, že se dají plavky někdy koupit i u nich.

pani.fialka
Povídálka 12 příspěvků 2 inzeráty 10.03.19 10:43

já se koukala na nějaký takový typ. Nohavičku to má
 https://www.nejbaby.cz/…nappy-vazka/?…

pani.fialka
Povídálka 12 příspěvků 2 inzeráty 10.03.19 10:44

@Katus44 děkuji, něco takového jsem zrovna chtěla pořídit. Prima :hug:

Aduš8
Závislačka 4121 příspěvků 10.03.19 10:46

@pani.fialka my jsme měli týden předtím informační schůzku, kde nám plavky objednala. Na první hodinu jsme si je vyzvedli. Ale ty, na které jsi hodila odkaz jsou přesně ony :palec:

Katus44
Závislačka 2576 příspěvků 6 inzerátů 10.03.19 10:47

@pani.fialka Ano, to jsou přesně ty co máme :D Taky jsem je kupovala až na kurzu…mohla jsem je tam malýmu vyzkoušet…a cena stejná jako na netu. Zjisti si,jestli je u vás na kurzu taky prodávají, budeš je moc vyzkoušet ;)

Aduš8
Závislačka 4121 příspěvků 10.03.19 10:48

Samozřejmě, kdo je měl a nebo chtěl používat pleny, tak objednávat nemusel, byla jen ta možnost a určitě to nedělá každý :nevim:

pani.fialka
Povídálka 12 příspěvků 2 inzeráty 10.03.19 10:51

paráda, děkuju holky. A ještě jeden takovej dotaz - pod ty plavky se opravdu nic nedává? Jakože dát na holej zadek? Nějak si nedokážu představit, že to zadrží i čůrání.

Katus44
Závislačka 2576 příspěvků 6 inzerátů 10.03.19 10:52

@Aduš8 Tak u nás vše ostatní zakázané, striktně JEN tyto neoprenové :nevim:

Katus44
Závislačka 2576 příspěvků 6 inzerátů 10.03.19 10:54

@pani.fialka Opravdu to zadrží vše, včetně čůrání :lol: Proto musí být natěsno kolem nožek a bříška,aby nic neuniklo ;)

aknadar
Kecalka 330 příspěvků 10.03.19 10:55

Ahoj, mám po 12 letech dítě, tak už nevím jak to chodí. To už se do kurzů nenosí ty plenky určené do vody? Myslela jsem, že zachytí moč. V plavkách to asi poputuje všechno do vody ne? Kdysi musely být ty pleny :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama