Mám odejít od manžela?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 21:30
Mám odejít od manžela?poradte

Ahoj holky,
předem poprosím o povznesení se nad gramatikou. Potřebuji si ulevit, poradit, postěžovat si a nechci už zatěžovat své okolí.

S manželem jsme se potkali skoro 5 let nazpátek při aktivitě(nechci definovat, je dost specifická), která měla vést k mému budoucímu povolaní. Při ní jsme se sexuálně zblížili. Z mé strany se jednalo o zamilování a věřila jsem, že i z jeho. Bohužel jsem byla pouze holka do postele a na parťák na pokec. V té době udržoval vztahy i s jinými, což jsem zjistila až později.

Po půlroce se náš vztah posunul spíš k chození, kdy jsem to tlačila já. On nějak to nechával plynout. Popravdě jsem nechápala proč se mnou je, když se chová ke mně chladně a vždy jsem si říkala, že se to změní. Chodila jsem do školy, do práce na plný úvazek a taky se věnovala aktivitě, která byla extrémně finančně náročná, spájela nás a byla jsem na něm v této oblasti dost vázaná. Přiznal se mi, že udržoval minimálně s jednou známou poměr. Dělali oba ze mně hlupáka. Dotyčná mi ho neustále dohazovala a dělala jaké jsme kámošky a jak je spokojená ve svém vztahu. O to víc, mně to bolelo a nerozešla jsem se nadobro protože jsem si říkala, že v té době jsme spolu nebyli a on mi nic nesliboval. Po roce a půl a první společné dovolené jsem se sním rozešla na pár měsíců nakolik jsem viděla od slečny sms, kde se domlouvali, že se uvidí(pouze setkání) a také z důvodu, že mi řekl, že mně nemiluje a nechce se mnou založit rodinu, nakolik jsem agresivní psychopat a jeho děti by mohli po mně zdědit náturu.

Byla jsem opravdu nešťastná, ale snažila jsem se vydržet a zapomenout. Nevydržela jsem a po několika měsících se objevila na akci, kde jsem věděla, že bude. Nechala tomu volný průběh a ke konci večera za mnou sám došel omluvil se a že mně má rád.. Tady jsem snad měli poprvé hezký vztah. Oba jsme měli kariérní smůlu v tomto období, co podnítilo hádky. Přestěhovali jsme se k sobě, taky na můj podnět. Po měsíci bydlení nastalo dusno, problémy a nevraživost. Našla jsem konverzaci, kde s výše uvedenou slečnou se setkal, co sám inicioval a k něčemu došlo. Nevěděla jsem k čemu, naivně jsem doufala, že maximálně polibku.(V nás­ledném roce vyplynulo u jedné z hádek, že mně povedl)Mezičasem vycházelo na povrch i občasné flirtování a bůhví co ještě jinde. Nezkoumala jsem to, nehledala, proto nevím, ale cítím, že došlo i na jiné nevěry.

Neuměla jsem se rozejít proto jsem odešla pracovat daleko do zahraničí. Přišel za mnou a nějak jsme to tahali na dálku. Opětovně já lítala strašné kilometry, vyčerpala hodně peněz, abych ho viděla. Nevážil si toho, po dnu si mně už ani nevšímal a náš vztah byl nastavený s velkými hranicemi. Já se mu pomalu bála volat, skypovat, aby se mu to hodilo a on mi ani nechtěl dát svojí pracovní docházku, že je to zásah do soukromí.

Tady se to u mně zlomilo a zamilovanost vyprchala. Bylo to večer, kdy jsem po 40hodinách na nohách koupila letenky na dny, kdy on se nenacházel ani doma kvůli práci. Práci v zahraničí jsem ukončila, aby jsem doma pokračovala v aktivitě a rozhodla se, co se vztahem.

Chtěla jsem odejít. Věděla jsem, že to nemá smysl, prozřela jsem. Dodnes nechápu z jakého důvodu, ale udělal mi dítě. Nevěřila jsem, že by to udělal sám od sebe. Vyšlo to na poprvé. Do 2 měsícu jsme se vzali… Pokracovani… pisu s odstupem 2 týdnu a asi jsem pochopila proč mi udělal dítě. Pár dnů po otěhotnění se vdávala zmiňovaná slečna.. Slečnu si dotěď nevymazal z přátel a doteď ji likuje fotky. Na jedné straně je to směšné, na druhé pouze poukazuje jak si mně neváží.
Aktuálně jsme v zahraničí na několik měsíců. I když nemá moc práce, tak mi doma, s dítětem ani když jsem nemocná nepomáhá. Jenom po hádce a to to člověku za to ani nestojí. Mám letenku za pár dnů domů a chci od něj navždy odejít. Potřebuji si s někým promluvit, zda dělám správně a není to neuvážený krok. Chci odejít než dítěti začne chybět táta.
Na Vánoce byla dcera nemocná a já tady úplně sama.(Odešel na 3 dny na služebku).V půlce písemné debaty na skypu se již neozval a šel kalit s kolegyněmi.. Až ráno se ptal co malá. Na mně se ani nezeptal(jsem již neustále nemocná, asi od nervů¨).
Jsem typ ženy co přesně definuje co jí vadí, co chce a vše bylo již řečeno a proběhlo milion posledních šancí. Beze změny. Je na mně jak kus ledu, cítím se jak hadr a plácám se v tom.
Potřebuji názor od nezaujatého člověka. Finančně bych to měla zvládnout.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24693 příspěvků 25.12.16 21:38
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
předem poprosím o povznesení se nad gramatikou. Potřebuji si ulevit, poradit, postěžovat si a nechci už zatěžovat své okolí.

S manželem jsme se potkali skoro 5 let nazpátek při aktivitě(nechci definovat, je dost specifická), která měla vést k mému budoucímu povolaní. Při ní jsme se sexuálně zblížili. Z mé strany se jednalo o zamilování a věřila jsem, že i z jeho. Bohužel jsem byla pouze holka do postele a na parťák na pokec. V té době udržoval vztahy i s jinými, což jsem zjistila až později.

Po půlroce se náš vztah posunul spíš k chození, kdy jsem to tlačila já. On nějak to nechával plynout. Popravdě jsem nechápala proč se mnou je, když se chová ke mně chladně a vždy jsem si říkala, že se to změní. Chodila jsem do školy, do práce na plný úvazek a taky se věnovala aktivitě, která byla extrémně finančně náročná, spájela nás a byla jsem na něm v této oblasti dost vázaná. Přiznal se mi, že udržoval minimálně s jednou známou poměr. Dělali oba ze mně hlupáka. Dotyčná mi ho neustále dohazovala a dělala jaké jsme kámošky a jak je spokojená ve svém vztahu. O to víc, mně to bolelo a nerozešla jsem se nadobro protože jsem si říkala, že v té době jsme spolu nebyli a on mi nic nesliboval. Po roce a půl a první společné dovolené jsem se sním rozešla na pár měsíců nakolik jsem viděla od slečny sms, kde se domlouvali, že se uvidí(pouze setkání) a také z důvodu, že mi řekl, že mně nemiluje a nechce se mnou založit rodinu, nakolik jsem agresivní psychopat a jeho děti by mohli po mně zdědit náturu.

Byla jsem opravdu nešťastná, ale snažila jsem se vydržet a zapomenout. Nevydržela jsem a po několika měsících se objevila na akci, kde jsem věděla, že bude. Nechala tomu volný průběh a ke konci večera za mnou sám došel omluvil se a že mně má rád.. Tady jsem snad měli poprvé hezký vztah. Oba jsme měli kariérní smůlu v tomto období, co podnítilo hádky. Přestěhovali jsme se k sobě, taky na můj podnět. Po měsíci bydlení nastalo dusno, problémy a nevraživost. Našla jsem konverzaci, kde s výše uvedenou slečnou se setkal, co sám inicioval a k něčemu došlo. Nevěděla jsem k čemu, naivně jsem doufala, že maximálně polibku.(V nás­ledném roce vyplynulo u jedné z hádek, že mně povedl)Mezičasem vycházelo na povrch i občasné flirtování a bůhví co ještě jinde. Nezkoumala jsem to, nehledala, proto nevím, ale cítím, že došlo i na jiné nevěry.

Neuměla jsem se rozejít proto jsem odešla pracovat daleko do zahraničí. Přišel za mnou a nějak jsme to tahali na dálku. Opětovně já lítala strašné kilometry, vyčerpala hodně peněz, abych ho viděla. Nevážil si toho, po dnu si mně už ani nevšímal a náš vztah byl nastavený s velkými hranicemi. Já se mu pomalu bála volat, skypovat, aby se mu to hodilo a on mi ani nechtěl dát svojí pracovní docházku, že je to zásah do soukromí.

Tady se to u mně zlomilo a zamilovanost vyprchala. Bylo to večer, kdy jsem po 40hodinách na nohách koupila letenky na dny, kdy on se nenacházel ani doma kvůli práci. Práci v zahraničí jsem ukončila, aby jsem doma pokračovala v aktivitě a rozhodla se, co se vztahem.

Chtěla jsem odejít. Věděla jsem, že to nemá smysl, prozřela jsem. Dodnes nechápu z jakého důvodu, ale udělal mi dítě. Nevěřila jsem, že by to udělal sám od sebe. Vyšlo to na poprvé. Do 2 měsícu jsme se vzali… Pokracovani… pisu s odstupem 2 týdnu a asi jsem pochopila proč mi udělal dítě. Pár dnů po otěhotnění se vdávala zmiňovaná slečna.. Slečnu si dotěď nevymazal z přátel a doteď ji likuje fotky. Na jedné straně je to směšné, na druhé pouze poukazuje jak si mně neváží.
Aktuálně jsme v zahraničí na několik měsíců. I když nemá moc práce, tak mi doma, s dítětem ani když jsem nemocná nepomáhá. Jenom po hádce a to to člověku za to ani nestojí. Mám letenku za pár dnů domů a chci od něj navždy odejít. Potřebuji si s někým promluvit, zda dělám správně a není to neuvážený krok. Chci odejít než dítěti začne chybět táta.
Na Vánoce byla dcera nemocná a já tady úplně sama.(Odešel na 3 dny na služebku).V půlce písemné debaty na skypu se již neozval a šel kalit s kolegyněmi.. Až ráno se ptal co malá. Na mně se ani nezeptal(jsem již neustále nemocná, asi od nervů¨).
Jsem typ ženy co přesně definuje co jí vadí, co chce a vše bylo již řečeno a proběhlo milion posledních šancí. Beze změny. Je na mně jak kus ledu, cítím se jak hadr a plácám se v tom.

Přečti si cos napsala…myslím si, že jsi už rozhodnutá, ne?

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 25.12.16 21:39

Už jste sem psala, že? Odejít, Vy i dítě si zasloužíte důstojný, šťastný život! :hug:

SIMONA1234
Kelišová 7256 příspěvků 25.12.16 21:40

Jo…odejdi.

j-p
Extra třída :D 11731 příspěvků 25.12.16 21:40

S tím člověkem bych nebyla ani minutu. Natoz s ním vychovávat dítě

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25041 příspěvků 25.12.16 21:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Chtěla jsem odejít. Věděla jsem, že to nemá smysl, prozřela jsem. Dodnes nechápu z jakého důvodu, ale udělal mi dítě. Nevěřila jsem, že by to udělal sám od sebe. Vyšlo to na poprvé.Do 2 měsícu jsme se vzali… Pokracovani… pisu s odstupem 2 týdnu a asi jsem pochopila proč mi udělal dítě. Pár dnů po otěhotnění se vdávala zmiňovaná slečna.. Slečnu si dotěď nevymazal z přátel a doteď ji likuje fotky. Na jedné straně je to směšné, na druhé pouze poukazuje jak si mně neváží.

To je snad vtip, ne?

Za prvé proč by si tě měl vážit, když ty si nevážíš sama sebe, to jsi mu xkrát ukázala.

Jaké on mi udělal dítě? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Nechce se mi fakt věřit, že je někdo tak hloupý jako tady v tom popisu předvádíš ty :think: takže tipuju na trola.

Co chceš aby ti nezaujatí psali? 8o 8o 8o 8o 8o 8o

Lendeš
Kelišová 5413 příspěvků 25.12.16 21:40

Z toho, co popisuješ, mi připadá, že jste nikdy neměli hezký vztah. Dítě jste si pořídili neuváženě v době, kdy ty ses chtěla rozejít, důvodem svatby bylo jen dítě. Nevidím žádný důvod proč v takovém vztahu dál zůstávat.

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 25.12.16 21:44

Divím se, že sis ho vůbec vzala :nevim: odešla bych a už se nevracela

Denis11
Kelišová 5410 příspěvků 25.12.16 21:44

Urcite chybu nedelas, mela jsi to udelat uz daaaavno. Hlavne aby jsi to ale vydrzela. vubec nechapu jak s takovym chlapem muzea mit dite… :zed:

PiškotAdamek
Kecalka 481 příspěvků 25.12.16 21:47

Můj názor je že neuděláš chybu když odejdeš co čtu tak to není moc pěkný vztah :think: jasně bude to určitě těžké ale zvládli to jiné zvládneš to taky… nervama si může člověk hodně zdravotně ublížit a dítko potřebuje zdravou maminku :hug: :hug: :hug: :hug: držím palce :hug:

Lentilanek
Závislačka 4412 příspěvků 25.12.16 21:47

Ahoj nezavidim ti tvou situaci…myslim ze jsi si ho nikdy brat nemela…milujes ho jeste???
Urcite bych ve vztahu jen kvuli diteti nebyla to dite casem stejne bude trpet a nekde muze byt nekdo kdo si tebe i male bude vazit…vim ze porovnavat se neda nema, ale kdyz si vemu sve manzelstvi…jsme s muzem 10 let (3 roky manzele ) i kdyz obcas hadky jsou v tom zakladnim me nikdy nezklamal…vzdy se na nej muzu obratit, vzdy tu pro me je, pomuze…
Myslim ze si zaslouzis vic! Zivot mame jen jeden. Kazdy den je jen jednou za zivot…muj pohled dalsi je ze ti v tomhle nikdo nepomuze. Rozhodnout a stat si za rozhodnutim at uz bude jakekoliv musis sama…preji ti at se rozhodnes co nejlepe at jsi stastna a treba casem at najdes cloveka ktery ti ukaze co je manzelstvi ;)

Příspěvek upraven 25.12.16 v 21:50

LKL
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 25.12.16 21:48

Zakladatelko, precti si tohle https://www.firstclass.cz/…oho-druheho/ a myslim, ze odpoved uz znas…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 21:50

@Malaga Nejsem..bohužel neumím ani zůstat ani odejít. Bojím se zdali to není moje chyba a zdali něco nemohu změnit. Jsem nervnější povahy a život se mnou taky není nejlehčí. Jsem paralyzovaná a musím to do pár dnů vyřešit. Děkuji.

@holkaZ nepsala, pouze v jedné diskuzi o depresivních svátcích jsem včera něco zmínila. Děkuji za názor.

Zakl.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18560 příspěvků 25.12.16 21:51

Udělal ti dítě? A tys u toho nebyla?

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 21:57

Uhnala jsi člověka, který o tebe vůbec nestál :nevim:.

Na Tvém místě bych se rozvedla. Žiješ s člověkem, který o Tebe nestojí a ani do budoucna stát nebude.

Změnit na něm nemůžeš vůbec nic. Sama se rozhodni, jestli si necháš ničit život, nebo ne.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >