Mám s ním chodit?

1
11.4.21 14:54

Mám s ním chodit?

Ahojky všem,
už jsem úplně zoufalá a potřebuju Vaší radu. Můj přítel má jako největší prioritu kalbu s přáteli a s drogami, krom toho se nade mnou neustále povyšuje. Nedává mi najevo skoro žádný zájem, jen když jde o sex. Když se bavíme o dětech, je evidentní, že je nesnáší. Mimo to se rád nechává zvát, i když jeho plat výrazně převyšuje ten můj (ještě studuji). Na druhou stranu vím, že je mi věrný, což je pro mě hodně důležité. :(
Prosím, poraďte mi, co mám dělat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
899
11.4.21 14:56

:roll: na tohle je asi každá rada drahá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8131
11.4.21 14:56

Tak ja verim, ze verny ti je. kdo by chtel ozraleho fetaka, ktery je nepouzitelny pro zivot a nechava se vydrzovat partnerkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
11.4.21 14:58

Myslíš, že když je na mol nebo pod vlivem drog, tak je schopen 100% kontrolovat svoje chování a zaručit 100% věrnost?
Další plusy komentovat nemůžu, protože ve tvém výčtu žádné další nejsou. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31704
11.4.21 15:02
@Erika K píše:
Ahojky všem,
už jsem úplně zoufalá a potřebuju Vaší radu. Můj přítel má jako největší prioritu kalbu s přáteli a s drogami, krom toho se nade mnou neustále povyšuje. Nedává mi najevo skoro žádný zájem, jen když jde o sex. Když se bavíme o dětech, je evidentní, že je nesnáší. Mimo to se rád nechává zvát, i když jeho plat výrazně převyšuje ten můj (ještě studuji). Na druhou stranu vím, že je mi věrný, což je pro mě hodně důležité. :(
Prosím, poraďte mi, co mám dělat…

Jsem ráda, že čtu, že on nesnáší děti…

Aspon že tak, hlavně nevysazuj antikoncepci s očekáváním, že se změní, ty děti si to nezaslouží.

Jinak pokud Ti vyhovuje, že si udělá čas, jen když chce sex, nikam Tě nepozve a má raději drogy a kamarády, tak pokračuj ve vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7341
11.4.21 15:03
@Erika K píše:
Ahojky všem,

Vzít rozum do hrsti a nohy na ramena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21832
11.4.21 15:03

@Erika K hloupější dotaz už jsem tu dávno nečetla :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4774
11.4.21 15:05

Tak smazka a jeste alkac to je teda kauf, no hlavne ze je verny🤔aby jsi za nim zahy verne nechodila do bane.⁰

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21040
11.4.21 15:09

A co z nej mas krom ty věrnosti a sexu? :roll: zdrhala bych co by to slo a hledala chlapa pro život, ne nějakou sobeckou smazku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
382
11.4.21 15:17

Začni taky fetovat, vás vztah se určitě zlepší :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31172
11.4.21 15:28
@Erika K píše:
Ahojky všem,

Jestli chceš poradit, jestli máš chodit se feťákem, tak opravdu ne. Copak není v okolí jiný kluk, co ti bude projevovat víc zájmu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 15:28
@Erika K píše:
Ahojky všem,
  • Citovat
  • Nahlásit
5454
11.4.21 15:29

Kill me, please!!! :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 15:30

Být tebou tak se sním rozejdu, mluvím s vlastní zkušenosti nikdo ti nestojí za trápení ano je to těžké si zamilovaná a tak dále, ale věř ze jednou si řekneš udělala jsem dobře samozřejmě jen vy dva víte jake to mezi vámi je a jak to mezi sebou máte rozhodnutí je na tobě zapoj i srdce i mozek ❤️ věřím ze vse dopadne jak má

• Citovat
  • Nahlásit
1061
11.4.21 15:30
@Erika K píše:
Na druhou stranu vím, že je mi věrný, což je pro mě hodně důležité. :(

Tak dulezite to je, coz o to.
Ale ty ostatni vlastnosti, to je radost pohledet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat