Manželství, těhotenství a zvrat ve vztahu

Anonymní
11.4.21 12:58

Manželství a těhotenství

Ahoj holky, vlastně nevím proč sem píšu ale asi se potřebuju vypsat, tak snad to nevadí, bohužel nemám nikoho komu bych se mohla svěřit a vypovídat… Jsem vdaná od srpna 2020, všechno super, plánovali jsme mimčo.. no jenže se to v lednu letošního roku povedlo a já jsem těhotná, ale o co jde..od té doby máme krizi v manželství..zkoušeli jsme ji vyřešit, popovídat si o Tom, ale stejně to vydrží jen na pár dní..a já už toho stresu během těhotenství mám dost.. na miminko se těšíme oba dva a moc.
Ale asi si nerozumíme nebo já nevím.. často přemýšlím že partnera opustím..nebo spíš on mě- protože dům, koupila jsem ho před manželstvím je můj a já naštěstí zázemí mám a vím že rodina by mi pomohla s miminkem taky…máte taky tohle někdo za sebou? Dá se to zvládnout? Omlouvám se za dlouhy text ale asi to potřebuju dostat ze sebe ven..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63715
11.4.21 13:00

Zvládnout se dá vše. Otázkou je, co je příčinou krize

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26208
11.4.21 13:02

Nepíšeš to hlavní a to kde je problém. Ono totiž v těhotenství dost ženským vadí i když chlap jen dejchá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
962
11.4.21 13:05

A důvod krize je jaký?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
11.4.21 13:09

Za 1. to bude tvyma hormonama.
Za 2. Covid doba je taky na hlavu.
Promluvte si a zkuste si dát čas třeba rok, to snad už hormony poleví a tahle doba pomine.
Buďto si to sedne nebo ne, ale nedělejte unáhlené závěry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8390
11.4.21 13:09

A co máte za rozpory? V těhotenství s tebou mlátí hormony je to náročný období a po porodu ještě náročnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1394
11.4.21 13:10

A kde je konkrétně problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62305
11.4.21 13:17
@Anonymní píše:
Ahoj holky, vlastně nevím proč sem píšu ale asi se potřebuju vypsat, tak snad to nevadí, bohužel nemám nikoho komu bych se mohla svěřit a vypovídat… Jsem vdaná od srpna 2020, všechno super, plánovali jsme mimčo.. no jenže se to v lednu letošního roku povedlo a já jsem těhotná, ale o co jde..od té doby máme krizi v manželství..zkoušeli jsme ji vyřešit, popovídat si o Tom, ale stejně to vydrží jen na pár dní..a já už toho stresu během těhotenství mám dost.. na miminko se těšíme oba dva a moc.
Ale asi si nerozumíme nebo já nevím.. často přemýšlím že partnera opustím..nebo spíš on mě- protože dům, koupila jsem ho před manželstvím je můj a já naštěstí zázemí mám a vím že rodina by mi pomohla s miminkem taky…máte taky tohle někdo za sebou? Dá se to zvládnout? Omlouvám se za dlouhy text ale asi to potřebuju dostat ze sebe ven..

A proc se hadate?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
901
11.4.21 13:19

Klid, to budou těhotenské hormony. Rozhodně nedělej žádná unáhlená rozhodnuti ani teď, ani po porodu, či během kojení. Se mnou teda hormony hrozně mávají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
11.4.21 13:21

To je tak dětinské utéct od problémů. Ty teprve začnou, jakmile půjdete od sebe. Úprava práv k dítěti, rozvod, majetek, řešení styku s druhým rodičem.
Nebylo by lepší vztah zkusit opravit než nenarozenému dítěti rozbíjet rodinu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9600
11.4.21 13:33

Nepíšeš nic konkrétního, jestli takhle řešíte i tu krizi, tak to asi nezabere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20968
11.4.21 13:37

Takže jsi se vdávala proto, abys to při první krizi vzdala? Tak běž, tvůj muž si aspoň bude moci najít ženu, která své sliby bude myslet vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat