Mám se podřídit partnerovi?

Anonymní
1.5.17 15:02

Mám se podřídit partnerovi ?

Ahojky, aby jste pochopili co se stalo, musim Vám číct co tomu předcházelo.
Pracovali jsme s manželem u stejné firmy. na stejném pracovišti. On jako vedoucí, já jako jeho podřízná. Co se nestalo, dali jsme se dohromady. Všechno fungovalo, v práci jsme se chovali naprosto profesionálně, všichni o tom věděli a nikomu to nevadilo. Pak náš nadřízený přijal na pracoviště pár lidí vše bylo ok. Až se dala dohromady skupina tří lidiček, kteří si - pro nás nevysvětlitelné - potřebovai dokázat, že jsou lepší. A tak začali jít po mém partnerovi. My se mezitím vzali. Stále jsme se chovali profesionálně, partner měl na pracovišti docela slovo. No a tahle skupina lidí začala dělat problémy. Šli za našim nadřízeným a podali oficiální stížnost, že jim tam můj nyní manžel vadí a že buď půjde on, nebo oni. :,( Náš nadřízený to musel začít řešit. Partnera tedy přeložili na jiné pracoviště - oficiální důvod jeho přeložení je porušení etického kodexu.
Je to měsíc co se to stalo a manžela to stále nepřešlo, cítí se ukřivděný, naštvaný a začal tlačit na mě, že buď i já přestoupím na jiné pracoviště nebo za ním dostatečně nestojím, když se držím s partou která ho podrazila. A já se ptám… Co mám dělat..? Nátlak je strašně silný z jeho strany, ale já opravdu nevím co dál. Ty lidi mi nikdy neublížili. Je ravda - on tam nikdy nikomu neublížil, vždy jednal narovinu a fér ke všem..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26162
1.5.17 15:06

A jakým způsobem porušil etický kodex? Moc tomu tvému vysvětlení nerozumím…bylo jeho přeložení opodstatněné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1665
1.5.17 15:07

Nevim no, ja bych asi chtela taky odejit, kdyby se takhle chovali k memu mazelovi a vystvali ho, s takovyma lidma bych pracovat nechtela. Ale uz bych asi nesla na stejne pracoviste jako manzel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22582
1.5.17 15:11
@hani28 píše:
Nevim no, ja bych asi chtela taky odejit, kdyby se takhle chovali k memu mazelovi a vystvali ho, s takovyma lidma bych pracovat nechtela. Ale uz bych asi nesla na stejne pracoviste jako manzel.

Já chtěla napsat něco podobného.
A manžel se nebude bránit? Nějak právně, pokud je opravdu nevinný. To bych na jeho místě řešila víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14733
1.5.17 15:28
@Anonymní píše:
Pracovali jsme s manželem u stejné firmy. na stejném pracovišti. On jako vedoucí, já jako jeho podřízná. Co se nestalo, dali jsme se dohromady. Všechno fungovalo, v práci jsme se chovali naprosto profesionálně, všichni o tom věděli a nikomu to nevadilo. Pak náš nadřízený přijal na pracoviště pár lidí vše bylo ok. Až se dala dohromady skupina tří lidiček, kteří si - pro nás nevysvětlitelné - potřebovai dokázat, že jsou lepší. A tak začali jít po mém partnerovi. My se mezitím vzali. Stále jsme se chovali profesionálně, partner měl na pracovišti docela slovo. No a tahle skupina lidí začala dělat problémy. Šli za našim nadřízeným a podali oficiální stížnost, že jim tam můj nyní manžel vadí a že buď půjde on, nebo oni. :,( Náš nadřízený to musel začít řešit. Partnera tedy přeložili na jiné pracoviště - oficiální důvod jeho přeložení je porušení etického kodexu.
Je to měsíc co se to stalo a manžela to stále nepřešlo, cítí se ukřivděný, naštvaný a začal tlačit na mě, že buď i já přestoupím na jiné pracoviště nebo za ním dostatečně nestojím, když se držím s partou která ho podrazila. A já se ptám… Co mám dělat..? Nátlak je strašně silný z jeho strany, ale já opravdu nevím co dál. Ty lidi mi nikdy neublížili. Je ravda - on tam nikdy nikomu neublížil, vždy jednal narovinu a fér ke všem..

Stálá bych za manželem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.17 15:34

Taky bych stala za manzelem, i kdybych to treba vnimala jinak, a brala to jako dan za vztah na pracovisti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11995
1.5.17 15:34

Taky bych změnila pracoviště, ale ne na to co manžel. A jaký kodex manžel porušil? Jestli to bylo vymyšlené, tak bych se rozhodně bránila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.5.17 15:39

Porusil eticky kodex tim, ze si zacal s podrizenou.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.5.17 15:40

@Netopirek na stejne pracoviste ani nesmim

• Nahlásit
  • Citovat
14653
1.5.17 16:06
@Anonymní píše:
Je to měsíc co se to stalo a manžela to stále nepřešlo, cítí se ukřivděný, naštvaný a začal tlačit na mě, že buď i já přestoupím na jiné pracoviště nebo za ním dostatečně nestojím, když se držím s partou která ho podrazila. A já se ptám… Co mám dělat..? Nátlak je strašně silný z jeho strany, ale já opravdu nevím co dál. Ty lidi mi nikdy neublížili. Je ravda - on tam nikdy nikomu neublížil, vždy jednal narovinu a fér ke všem..

Nevím, nad čím jako uvažuješ. Přeci jste manželé, on doplatil na to, že si začal se svojí podřízenou, a vzal si jí/tě za manželku. A ty napíšeš, že ti lidé ti nijak neublížili?? 8o Jestli s někým spojíš svůj život „v dobrém i zlém“, pak kdo ublíží tvému manželovi, ublížil i tobě, ne? Tobě asi loajalita a sounáležitost ve vztahu nic neříká.
Nedivím se tvému manželovi, že se cítí ukřivděný. Normální by bylo, když by jsi se přede všemi postavila za svého manžela, a odešla hned s ním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3114
1.5.17 16:07

A máte tento kodex ukotveny ve vnitřním předpisu? Já bych teda určitě nechtěla pracovat s takovými lidmi, pokud ovšem neměli pravdu a neměli vážné důvody k tomu, aby byl manžel přeřazen. Na tech duvodech hodne zalezi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3114
1.5.17 16:08
@nostress píše:
Nevím, nad čím jako uvažuješ. Přeci jste manželé, on doplatil na to, že si začal se svojí podřízenou, a vzal si jí/tě za manželku. A ty napíšeš, že ti lidé ti nijak neublížili?? 8o Jestli s někým spojíš svůj život „v dobrém i zlém“, pak kdo ublíží tvému manželovi, ublížil i tobě, ne? Tobě asi loajalita a sounáležitost ve vztahu nic neříká.
Nedivím se tvému manželovi, že se cítí ukřivděný. Normální by bylo, když by jsi se přede všemi postavila za svého manžela, a odešla hned s ním.

Naprosty souhlas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9008
@hani28 píše:

Naprostý souhlas, do slova a do písmene :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877

Stála bych pri nem. Nemohla bych s takovyma lidma pracovat, i kdyby se to netýkalo manžela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
1.5.17 16:09
@Anonymní píše:
Porusil eticky kodex tim, ze si zacal s podrizenou.

A to je zakázaný?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama